ludzie o czym wy *#cenzura#*%*# ja mam przy równych 3000 obrotów 145 km\h . i w moim profili mam fotke przy 210 ile mam obrotów i nie chrzańcie mi ze wymyślam to sobie.
wronek1 pisze:1z i 220km/h ? jasne... ja mam 125 koni w tym silniku i nigdy 210 nie pokonałem - skrzynia na to nie pozwala . No chyba ze sie rozpędzałeś z Warszawy do Berlina. ( a i zeby nie bylo - silnik mam zdrowy 208tys przebiegu) 
moze i tak ale ja mam golfa a ty toledo dla ciebie jak silnik1z to reszta tez? ja mam opony 195\40 wiec niski  profil i nie sadze ze masz taki sam,
bongo pisze:Kolejny temat wyjęty z kosmosu 

 
z kosmosu to moze ty  jestes i twoj ajm+ 

 nie bede jakos specjalnie wam udowadnial ze mam racje bo oczywiście wiele  osob napisz ze jak nie skrzynia nie ta to przekłamania licznik a jeszcze inny ze w   fotoszopie majstrowałem ehhh.
zobaczcie niedowiarki 

 chociaz i tak nie wiem czemu to robie ehh
różnica mierzona w gpsie to 3km względem wskazań licznika. a i zeby nie było mam 300 000 km przebiegu pisze to zeby uslyszec jeszcze wiecej opinii ze silnik przy tym przelocie nie powinien jechac wiecej jak 110 smiało 

1.9 TD boost pin,KW,1,2bar,smoked front
viewtopic.php?f=88&t=217777" onclick="window.open(this.href);return false;
obecny KwiatkoVWóz
1.9 TDI 1Z+ 216,BBS RS,FMIC,FK,Raid HP
viewtopic.php?f=88&t=378323" onclick="window.open(this.href);return false;
Vagowanie,odczyt,kasowanie błędów