sprzeglo
Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP
sprzeglo
wymienilem linke sprzegla golf 3 gti 2.0 8v 95r mam pytanie czy jest jakis specjalny sposob wymiany tej linki bo tam jest takie zabezpieczenie biale i jeden mechanik mowi zeby je sciagnac przekrecic taka tuleje wcisnac sprzeglo i spowrotem zalozyc zabezpieczenie a inny ze jak wlozylem nic nie ruszac ino jezdzic spzreglo dziala dobrze tylko nie wiem co z tym zabezpieczeniem
			
									
									tak wlasnie zrobil mechanik wczesniej i zepsyl mi 2 linki bo samo regulator nie chcial sp[owrotem zaskoczyc a teraz bylem u innego i powiedzial mi ze sie tego bialego zabezpieczenia nie sciaga i zgupialem:) 
[ Dodano: 31 Gru 2009 09:52 ]
dodam ze na forum sa rozne wypowiedzi jedni pisza ze sciagnac inni ze nie i byc tu czlowieku madry
			
									
									[ Dodano: 31 Gru 2009 09:52 ]
dodam ze na forum sa rozne wypowiedzi jedni pisza ze sciagnac inni ze nie i byc tu czlowieku madry
- Mavrick
- Forumowy spamer :) 
- Posty: 2064
- Rejestracja: pn lis 19, 2007 22:46
- Lokalizacja: Łódź
- Kontakt:
Obowiazkowo trzeba zdjac ten plastik zabezpieczjacy. na 90% obie poprzednie linki sa sprawne...czasem trzeba jej pomoc i na sile rozciagnac samoregulator...mialem to samo co sie rozlozyla i zablokowala to po kilku wcisnieciach sprzegla znow sie linka skladala. Pomoglo dopiero to o czym pisalem na poczatku (do tej pory smiga:)).
			
									
									Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości




