problem G60

Forum techniczne związane z silnikami G60

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Rafal-golf
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: wt gru 18, 2007 00:30
Lokalizacja: CWA
Kontakt:

problem G60

Post autor: Rafal-golf » pn wrz 13, 2010 01:41

Witam mam problem z moim Corrado
jak jest zimny to wszystko jest ok ale jak się nagrzewa to traci moc wymieniłem już chyba wszystko (na podstawienie) z drugiego corrado komp, cewkę,aparat zap, styczniki przepustnic,wtryski, czujnik stukowy, czujnik od wody,map sensor, nawet wymieniłem silnik lecz elektronika została i nadal to samo, objawy są takie że po odpaleniu wszystko jest ok a przejadę 2 km i słabnie ma 60% mocy miał ktoś taki przypadek



Awatar użytkownika
gumiś
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 441
Rejestracja: śr lut 21, 2007 23:48
Lokalizacja: Kiełczów
Kontakt:

problem G60

Post autor: gumiś » pn wrz 13, 2010 18:59

sprawdz sonde ,ona na zimnym silniku nie działa,dopiero jak sie nagrzeje motor ,to moze być twój problem



Ladro
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 250
Rejestracja: czw lis 06, 2008 12:24
Lokalizacja: Wrocław

problem G60

Post autor: Ladro » pn wrz 13, 2010 19:18

Miałem dwa takie przypadki.W pierwszym G pompowało bara silnik miał po 12 bar na garach a kor miał 122 konie.Wymieniłem wszystko od pompy paliwa sondy czujników i nic.Raz się odmulił szedł jak przeciąg i wyłączyłem silnik ,odpaliłem i zamulacz.Sprzedałem bo to katorga jechać takim autem.W kolejnym g60 to samo zrobiło mi się po 2 tyg od kupna.Zimny jechał,gorący -zero elastyki.Także moc w G60 nie tylko zalezy od kompresora ale i od czegoś hmmm......


3 x PG było
czas na VR6+ obecnie corrado 2.8 24V BDE.Za jakiś czas r32.

ODPOWIEDZ

Wróć do „G60”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość