Navigation system MFD

Wszystko o nawigacji i CB Radiu.

Moderatorzy: k0nr4d, VIP

Awatar użytkownika
koczyk
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 257
Rejestracja: śr lis 08, 2006 10:52
Lokalizacja: Gdańsk - Grudziądz
Kontakt:

Navigation system MFD

Post autor: koczyk » czw lut 27, 2014 21:24

karinabyk, tak ktoś wie jak chcesz pisz na PW, posiadam mapy 2014 oraz PL menu do Opli. Nie zaśmiecaj forum ogólne na temat Opelka. Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Yuri
Forum Master
Forum Master
Posty: 1249
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 02:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Navigation system MFD

Post autor: Yuri » pt lut 28, 2014 18:46

Panowie mam problem. Dzisiaj wróciłem z ponad miesięcznej delegacji, podczas której Golf zimował w garażu. Oczywiście standardowa procedura w takich przypadkach, czyli odpaliłem go z kabli, bo bateria była tak słaba, że nawet FIS się nie odpalił. MFD też nie, no ale to zrozumiałe przy tak rozładowanym aku. Odpaliłem silnik po kablach, poczekałem chwilę aż się aku podładuje, ale MFD dalej nie odpala. Próbowałem włączać MFD podczas podłączenia do aku dawcy, ale efekt ten sam. Macie jakieś pomysły tak na szybko? Koniec końców, pewnie i tak będę musiał oddać radio do fachowca, ale ciekawi mnie, co takiego się mogło stać, bo to nie pierwszy raz, kiedy mi się rozładował akumulator i nigdy takich jajec nie było. Jedyne co zawsze musiałem zrobić, to po prostu wklepać PIN i MFD hulało. Będę wdzięczny za jakieś wskazówki.
Aha. Dodam, że przez "nie włącza się" mam na myśli, to że działa tylko podświetlenie klawiszy, a ekran pozostaje nieaktywny (czarny).

EDIT:
Sprawa się rozwiązała. Sprawdziłem bezpiecznik odpowiadający w skrzynce za radio i okazało się, że jest OK, ale podczas wkładania z go powrotem na swoje miejsce radio się włączyło. :kac:



Rychurapper
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: czw sty 09, 2014 17:24

Navigation system MFD

Post autor: Rychurapper » wt mar 25, 2014 23:26

Witam
Dzisiaj zamontowałem u siebie MFD i okazało się że nie działa regulacja głośności - włączanie i wyłączanie radia działa, czy ktoś może wie gdzie tkwi problem?
P.S. Jaki kabel trzeba pociągnąć żeby radio się wł/wył po przekręceniu stacyjki



Awatar użytkownika
on6222
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 382
Rejestracja: śr paź 07, 2009 21:06
Lokalizacja: NiemodliN

Navigation system MFD

Post autor: on6222 » pn mar 31, 2014 22:11

Witam mam taki problem otoz w radiu wlacza sie tryb phone i z radiem nie idzie nic zrobic nawet wylaczyc sie nie chce i bylem zmuszony je odlaczyc co pomoglo ale pochodzilo moze z dwie godziny i znowu phone i lipa, czy ktos moze mial juz tak, co moze byc nie tak dodam ze nie mam modulu telefonu



Awatar użytkownika
on6222
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 382
Rejestracja: śr paź 07, 2009 21:06
Lokalizacja: NiemodliN

Navigation system MFD

Post autor: on6222 » pn mar 31, 2014 22:12

Witam mam taki problem otoz w radiu wlacza sie tryb phone i z radiem nie idzie nic zrobic nawet wylaczyc sie nie chce i bylem zmuszony je odlaczyc co pomoglo ale pochodzilo moze z dwie godziny i znowu phone i lipa, czy ktos moze mial juz tak, co moze byc nie tak dodam ze nie mam modulu telefonu



Awatar użytkownika
rotkeh
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 504
Rejestracja: sob cze 13, 2009 13:34
Lokalizacja: Zamość/Grójec

Re: Navigation system MFD

Post autor: rotkeh » wt kwie 01, 2014 00:29

Rychurapper pisze:Witam
Dzisiaj zamontowałem u siebie MFD i okazało się że nie działa regulacja głośności - włączanie i wyłączanie radia działa, czy ktoś może wie gdzie tkwi problem?
P.S. Jaki kabel trzeba pociągnąć żeby radio się wł/wył po przekręceniu stacyjki
Wiedzą Ci co przeczytali ten temat od początku ,rozpiska kostek (z tego tematu zostawiona przez makecia) http://img396.imageshack.us/img396/6150/zczeiso.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; . Jeśli chodzi o dźwięk sprawdź czy masz wyłączone DSP.


Było 259Nm/112KM jest 308Nm /145KM Made in Daron7

szczyku

Re: Navigation system MFD

Post autor: szczyku » wt kwie 01, 2014 11:59

on6222 pisze:Witam mam taki problem otoz w radiu wlacza sie tryb phone i z radiem nie idzie nic zrobic nawet wylaczyc sie nie chce i bylem zmuszony je odlaczyc co pomoglo ale pochodzilo moze z dwie godziny i znowu phone i lipa, czy ktos moze mial juz tak, co moze byc nie tak dodam ze nie mam modulu telefonu
wyciągnij radio i sprawdź czy do wtyczki odpowiedzialnej za Phone coś dochodzi, jeśli tak to rozpacz ta wtyczkę i sprawdź ponownie.



Awatar użytkownika
on6222
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 382
Rejestracja: śr paź 07, 2009 21:06
Lokalizacja: NiemodliN

Navigation system MFD

Post autor: on6222 » wt kwie 01, 2014 12:18

Nie mam tej wtyczki i tez nie mam zadnego kabla pinie tel mute



szczyku

Navigation system MFD

Post autor: szczyku » wt kwie 01, 2014 13:09

to problem lezy w radiu, próbowałeś aktualizować soft?



Awatar użytkownika
on6222
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 382
Rejestracja: śr paź 07, 2009 21:06
Lokalizacja: NiemodliN

Navigation system MFD

Post autor: on6222 » ndz kwie 06, 2014 19:08

Nie aktualizowalem softu ale wydaje mi sie ze to moze wina jakiegos zimnego lutu tylko nie wiem gdzie w radiu go szukac



Awatar użytkownika
on6222
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 382
Rejestracja: śr paź 07, 2009 21:06
Lokalizacja: NiemodliN

Navigation system MFD

Post autor: on6222 » ndz kwie 06, 2014 19:08

Nie aktualizowalem softu ale wydaje mi sie ze to moze wina jakiegos zimnego lutu tylko nie wiem gdzie w radiu go szukac



Rychurapper
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: czw sty 09, 2014 17:24

Navigation system MFD

Post autor: Rychurapper » ndz kwie 06, 2014 20:23

rotkeh dzieki :pub:



Awatar użytkownika
on6222
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 382
Rejestracja: śr paź 07, 2009 21:06
Lokalizacja: NiemodliN

Re: Navigation system MFD

Post autor: on6222 » pn maja 05, 2014 22:17

Sprawa rozwiazana okazalo sie ze radio bylo kiedys zalane prawdopodobnie przez kawe (poprzedni wlasciciel zeby nie bylo ze ja) i przy gniezdzie iso wytrawilo sciezki i z tad takie cyrki, majster wzial 80 dych i radyjko smiga az milo

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalka



Awatar użytkownika
rombinik
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 127
Rejestracja: pn gru 12, 2011 18:11
Lokalizacja: Łódź

Navigation system MFD

Post autor: rombinik » pt maja 30, 2014 17:24

panowie, jaka to wersja mfd? mam nadzieje, że tak jak po numerze D, ale wolę się upewnić, że to wielkie C nie zepsuje mi planów :P

http://imagizer.imageshack.us/a/img845/3049/w95n.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

dzięki za odp



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja i CB Radio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości