[MK4] Golf IV by sagano88 .:R32 & 25 Jahre mixes BBS, RECARO

Moderator: G0 Karcio

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

Post autor: sagano88 » ndz lis 29, 2009 13:48

Carbon zaczal chodzic mi po glowie od niedawna kiedy zobaczylem film z chyba niemieckim wisniowym MK4 (ktorego jezeli siedzicie w temacie napewno widzieliscie-zglebiony na maxa, bezowa tapicera w skorze, siedzenia z Porsche i deske z TT'ki... Jest na toutrialu z Worthersee 2009 od "Wagenwerks") Ale to pominmy bo wlasnie w nim wpadly mi w oko "carbonowe motywy" ktore mial doslownie wszedzie (pod maska i drobne detale...) i stad zrodzil mi sie ten pomysl. Ale pierwotny byl ze to co mam zrobic bedzie na CZARNO :bigok: Dzieki za przetarcie oczu bo nichcialbym zeby zrobil sie
W_I_T_E_K pisze:wieś tuning
i byl podobny do
szczep2008 pisze:laminatów w Hondzie i Calibrze
:vom:

EDIT:
Dzisiaj Golfik dostal pokrowiec na Aku! Stan jak nowka! Biorac pod uwage salonowe "sporawe" ceny kupiony za bezcen! :grin: Oryginalny VW, ocieplany w sam raz na zimowe dnie i wieczory :bigok:
Obrazek Obrazek

Przy okazji pstryklem pare fotek z wczesniejszych zmianek.
-Tutaj plastiki po polerce i ramki na zegarach.
Obrazek Obrazek

-LED-y zamiast zwyklych postojowek W5W
Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony pn lis 30, 2009 22:04 przez sagano88, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
ShauN
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2060
Rejestracja: śr wrz 20, 2006 20:59
Lokalizacja: Trzebnica
Kontakt:

Post autor: ShauN » ndz lis 29, 2009 16:00

Ładne autko a plany zacne. Jak wprowadzisz je w życie to będzie kozak. No to powodzonka i pozdraVWiam :)


Obrazek
_______MK5 GTI pakiet 2.0 TDI by ShauN^______

Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

Post autor: steniu4 » wt gru 01, 2009 20:32

sagano88, wszystko mi się jak na razie podoba. Prawie...
Ledy wg mnie wyglądają słabo w lampach z gładkim szkłem bo z odległości mocno widać punkt świetlny. Do Xn to jeszcze, choć sam wywaliłem z Xenów bo też mi nie stykało. Lepsze do postojów przy żarówkach halogenowych są W5W blue vision philipsa...
I do kierunków wsadź koniecznie żarówki typu diadem lub osram. Ładnie wybielą lampę. Super sprawa do niedawno tak miałem zrobione...
Ogólnie powodzenia bo założenia i pierwsze prace są :bigok:


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
paul86ck
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: pn lis 23, 2009 19:22
Lokalizacja: chełmce\kielce
Kontakt:

Post autor: paul86ck » wt gru 01, 2009 21:05

o i takie same siedzonka jak i u mnie:D fajne autko... powodzenia w modach i bezawaryjności:)


BRh+
Skoda Superb 2.8 V6 193KM AMX 2002r.
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=456738

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

Post autor: sagano88 » śr gru 02, 2009 00:08

steniu4 pisze:sagano88, wszystko mi się jak na razie podoba. Prawie...
Ledy wg mnie wyglądają słabo w lampach z gładkim szkłem bo z odległości mocno widać punkt świetlny. Do Xn to jeszcze, choć sam wywaliłem z Xenów bo też mi nie stykało. Lepsze do postojów przy żarówkach halogenowych są W5W blue vision philipsa...
I do kierunków wsadź koniecznie żarówki typu diadem lub osram. Ładnie wybielą lampę. Super sprawa do niedawno tak miałem zrobione...
Ogólnie powodzenia bo założenia i pierwsze prace są :bigok:
Dzieki! Przerabialem temat z roznymi postojoweczkami i jakos te zostaly... Pierwsze byly "LED blue" ale to totalna porazka, potem "Osram Cool Blue" czyli cos w stylu philipsa ktorego wymieniasz ale efekt nie byl zadowalajacy, no i w koncu "LED white" - sa niezle ze wzgledu na czyste biale swiatlo i poswiate cos jak xenon :jezor: . Nie slyszalem o tych zarowkach "typu diadem"? O jakie kierunki z nimi chodzi? I wybielenie? Mozesz powiedziec cos wiecej?
paul86ck pisze:o i takie same siedzonka jak i u mnie:D fajne autko... powodzenia w modach i bezawaryjności:)
Wielkie Dzieki i Wzajemnie! :pub:
Juz oblukalem Twoje autko i zacne! Tez wolalbym dieselka ale tak sie trafilo jak trafilo i zostalo :) Co do awaryjnosci ("odpukac") nic sie nie psuje i nie narzekam. Silniczek i reszta chodzi jak przyslowiowa "igielka". Jak to powiedzial gosc u ktorego bylem na VAG-u sprawdzac czy sa bledy, itp. (ktorych na szczescie nie bylo) "Golfik zdrowy! Nic tylko lac i jezdzic!". Troche sie z nim nie zgodze bo procz "tylko lania i jezdzenia" trzeba dbac i dopieszczac :bigok:


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

Post autor: steniu4 » czw gru 03, 2009 00:15

sagano88 pisze:Nie slyszalem o tych zarowkach "typu diadem"? O jakie kierunki z nimi chodzi? I wybielenie? Mozesz powiedziec cos wiecej?
Osram diadem
http://moto.allegro.pl/item832016623_za ... py21w.html
chodzi o to (z tym wybieleniem) że zwykła pomarańczowa żarówka widoczna jest przez klosz i psuje to wygląd lampy. Powiem szczerze, że pierwszą rzeczą którą zmieniłem w golfie i to jeszcze w dniu zakupu były żarówki kierunków na takie jak te:
http://moto.allegro.pl/item829074576_za ... _2szt.html
Kupiłem chrome bulbs z uwagi na dużo niższą cenę i brak niebieskiej poświaty którą daje diadem co też mi się nie podobało.
mój golf jeszcze na starych lampach z żarówką chrom w kierunkach...
Obrazek
pozdro :pub:
Ostatnio zmieniony czw gru 03, 2009 00:16 przez steniu4, łącznie zmieniany 1 raz.


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

Post autor: sagano88 » ndz gru 06, 2009 02:47

"steniu4" pomyslimy... ;).

Wczoraj Golfik dostal nowki prosto z salonu VW gumki stabilizatora bo stare od nowosci troszke juz pukaly (w koncu czesc eksploatacyjna ktora trzeba kiedys tez wymieniac) :grin: . Przerobilem temat: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=216934" onclick="window.open(this.href);return false; i moge powiedziec tyle ze szczerze polecam ORYGINALY! Stukanie minelo jak reka odjal i zapewne posluza na dluugo...
Ze w mechanice jestem laikiem i nawet nie mam gdzie dzialac bo mieszkam na stancji (student :bajer: ) tutaj WIELKIE PODZIEKOWANIA dla "KROPAZA" (KROPKA-Bartka) Z VW WLKP. ktory jest guru w tym temacie! :bigok: POZDRO! Przy okazji pokrowiec Aku w koncu wyladowal na wlasciwym miejscu ;). Takich ludzi powinno byc wiecej... :helm:

Fotka pogladowa z Google bo moja paczuszka po wymianie wyladowala na smietniku
Obrazek

EDIT:
Witam serdecznie!

Dzisiaj (tak z nudow) ;) pozbylem sie jednego ze znaczkow z tylnej klapy. Teraz juz nikt nie wie co dzemie pod maska bo zabojcze "1.6" zniklo :jezor: :green_fuck: . Tak na serio to nigdy nie bylem entuzjasta oznaczen silnika. Brak takowych wystepowal i zreszta wystepuje zawsze za doplata :hmm:

Tutaj efekt koncowy:
Obrazek

A TU ZAPOWIEDZ CZEGOS CO NAJBARDZIEJ MNIE CIESZY :food:

Daszek od eRki zamowiony i czekam za kurierem, a oto fotka jeszcze u sprzedajacego:
Obrazek

Po zamontowaniu u mnie odrazu wrzuce fotki!

Tymczasem pozdrawiam!


Obrazek
Only VW

mikew_86
Forum Master
Forum Master
Posty: 1185
Rejestracja: pn mar 16, 2009 18:26

Post autor: mikew_86 » ndz gru 13, 2009 16:57

Ja wychodzę z założenia, że zrobienie z auta cichociemnego to zawsze dodatkowa sekunda na naszą korzyść względem osoby, która chce się z nami łapać (znieczulenie czujności). ;)

Fajnie, że trafił Ci się daszek w kolorze. Ja poluję na czarną perłę, ale niestety nie rzucił mi się nigdzie w oczy i chyba będę musiał kupić niepolakierowany.



Awatar użytkownika
steniu4
Forum Master
Forum Master
Posty: 1291
Rejestracja: czw lis 13, 2008 23:08
Lokalizacja: posen-grunwald

Post autor: steniu4 » pn gru 14, 2009 00:14

sagano88, bardzo dobry ruch. Nie lubię oznaczeń. Zawsze cichociemne preferowałem choć wprawne oko wie co się kryje pod maską...
Wywal napis golf jak jeszcze jest... Ja tak zrobiłem zaraz po kupnie i jest ładniej...
Czekam na foty daszka od eRki bo sam się nad nim zastanawiam...
Pozdro działaczu. Nierobienie nic przy aucie to w końcu strata czasu ;)


'99 e46 328ci na bogato i bokiem ;)
'99 multivan highline ACV na bardzo bogato ;)
'00 bora variant AHF automat na przebogato :D <--żonowóz
'04 Octavia kombi ASV na bardzo bogato na dupowóz po pracy
'17 kia venga 1,4/90 na bogato /służbowa = najlepsza do wszystkiego chociaż mega słaba ;)

Awatar użytkownika
Frykas
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2704
Rejestracja: ndz cze 29, 2008 14:40
Lokalizacja: Łęczyca Łódź
Kontakt:

Post autor: Frykas » pn gru 14, 2009 01:15

co do 18 to mozna smialo jezdzic na nich.. na profilu 40 smigam i jest pełen lajt.. po sezonie nawet zbytnio wywazac nie trzeba bylo..


Mój Borowik
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2052734#2052734
[img]http://i131.photobucket.com/albums/p282/ruckus-kamil/PODPISGOLF.jpg[/img]

Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

Post autor: sagano88 » sob gru 19, 2009 22:26

Ho Ho Ho!!! :)

Nareszcie dzis dotarla moja dlugo oczekiwana paczuszka z daszkiem R32! Normalnie ciesze sie jak nigdy! :D. Teraz zostalo jedynie zalozenie ale to pewnie juz po Swietach bo teraz na nadmiar czasu nie narzekam ;).
C.D.N...

PozdroVWionka!

ZYCZE WSZYSTKIM ZDROWYCH, WESOLYCH SWIAT!!! :helm:


Obrazek
Only VW

Awatar użytkownika
W_I_T_E_K
...
...
Posty: 461
Rejestracja: czw lip 24, 2008 22:02
Lokalizacja: Kujawsko-pomorskie
Kontakt:

Post autor: W_I_T_E_K » sob gru 19, 2009 22:30

Kupiłeś już polakierowany?
Od kogo? Rzuć linkiem.


Ok widzę że do lakierowania.
http://www.allegro.pl/item849545836_vw_ ... r_r32.html
To w takim razie gdzie i za ile polakierowałeś?
Ostatnio zmieniony sob gru 19, 2009 22:33 przez W_I_T_E_K, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
sagano88
Only VW
Only VW
Posty: 1267
Rejestracja: pt lip 17, 2009 15:22
Lokalizacja: Strzelno / Poznań
Kontakt:

Post autor: sagano88 » ndz gru 20, 2009 01:09

W_I_T_E_K pisze:Kupiłeś już polakierowany?
Od kogo? Rzuć linkiem.


Ok widzę że do lakierowania.
http://www.allegro.pl/item849545836_vw_ ... r_r32.html
To w takim razie gdzie i za ile polakierowałeś?
Och! Widze ze nic sie nie ukryje :D bo w koncu mam wszedzie ten sam nick! Na daszek polowalem troszke czasu. Wiadomo ze ori stoi bardzo wysoko (PLN) :( wiec pytalem i na forum i klientow zeby nie trafic na "pseudo R32" z jakimis wycieciami czy cus... i tak wypadlo na ten. :bigok: Nie mam nic mu do zarzucenia. Jest jak faktyczny oryginal. Malowanko dopiero bedzie po znajomosci, bo to z fotki jest u goscia ktory to sprzedaje.


Obrazek
Only VW

mikew_86
Forum Master
Forum Master
Posty: 1185
Rejestracja: pn mar 16, 2009 18:26

Post autor: mikew_86 » ndz gru 20, 2009 09:25

Też trafiłem niedawno na tą aukcję jako, że myślę nad zakupem takiego daszka. :) Również nie chcę lipy "pseudo R32", bo już widziałem takie wynalazki na MK4 i wyglądało to tragicznie (albo jakieś wcięcie w środku, albo daszki bardziej wystający do tyłu niż ori, albo z jakimiś wystającymi do góry elementami), normalnie wieś tuning zamiast fajnego efektu. Zastanawia mnie tylko kwestia montażu. Czy oni dodają do tego daszka jakiś klej ?



Zablokowany

Wróć do „Zakończone projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości