Zamarzły przednie wycieraczki ???

Wszelakie problemy związane z nadwoziem i wnętrzem pojazdu

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
qbasso
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: pn sie 09, 2010 15:17
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki

Zamarzły przednie wycieraczki ???

Post autor: qbasso » śr gru 01, 2010 21:22

Przednie wycieraczki do wczoraj działały bez zarzutu. Dzisiaj rano po -20 w nocy oskrobałem ładnie przednią szybę, uruchomiłem silnik i chciałem wycieraczkami przetrzeć resztki "mrozu". Tylko drgnęły, spróbowałem jeszcze raz, tylko drgneły. Po 10 minutach grzania samochodu i przedniej szyby spróbowałem jeszcze raz, bardzo wolno poszły do góry i zatrzymały się. Po 2 godzinnym pobycie w ogrzewanym garażu ładnie zeszły do pozycji spoczynkowej. Po nastepnych kilku godzinach na mrozie machneły się raz go góry i staneły, po wyłaczeniu silnika powórciły do pozycji spoczynkowej. Już ich nie dotykam, ale co robić??? HELP !!!


Ostatnie słowo i tak należy do mnie - moja definicja słowa "kompromis" :)

Awatar użytkownika
maziarz00
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: pn paź 05, 2009 06:07
Lokalizacja: lubelskie

Zamarzły przednie wycieraczki ???

Post autor: maziarz00 » śr gru 01, 2010 21:29

pewnie mechanizm sie zaciera. miałem podobnie na jesieni ale nasmarowałem cały mechanizm i jest ok. troche jest z tym zabawy trzeba zdjąc podszybie i najgorzej je ponownie wsadzić. ale warto bo szkoda silniczka od wycieraczek.pozdrawiam i powodzenia



Awatar użytkownika
Qto
_
_
Posty: 19378
Rejestracja: pt wrz 01, 2006 19:14
Lokalizacja: Guadalajara
Auto: MK 4
Silnik: ASZ
Kontakt:

Zamarzły przednie wycieraczki ???

Post autor: Qto » śr gru 01, 2010 21:40

polecam http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=55632" onclick="window.open(this.href);return false; :bigok:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Wnętrze i Nadwozie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości