1.8t auq mocniejsze sprzęgło

Forum techniczne związane z silnikami 1.8T / 20V

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9189
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Re: 1.8t auq mocniejsze sprzęgło

Post autor: wesol » śr kwie 22, 2020 10:28

Znaczy się mówisz że dorabiasz zapach sztywny i tarcze dajesz sztywną też ? Na necie właśnie nie mogłem się połapać bo raz mi wychodzi że do tych 3.0 TDI były tarcze z tłumikiem a raz że bez tłumika.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

Awatar użytkownika
kkkacper
_
_
Posty: 2325
Rejestracja: wt sty 15, 2008 23:02
Lokalizacja: pomorskie
Kontakt:

Re: 1.8t auq mocniejsze sprzęgło

Post autor: kkkacper » śr kwie 22, 2020 11:39

wesol pisze:
śr kwie 22, 2020 10:28
Znaczy się mówisz że dorabiasz zapach sztywny i tarcze dajesz sztywną też ? Na necie właśnie nie mogłem się połapać bo raz mi wychodzi że do tych 3.0 TDI były tarcze z tłumikiem a raz że bez tłumika.
U siebie w obydwu autach mam sztywne tarcze, a co klient sobie zalozy to jego sprawa.. mowie, ze do tego zamachu idzie docisk, ktorego nie kupisz solo, tylko w kpl z tarcza (i ta tarcza ma bardzo duze sprezynki)..


:dol: 2.8 VR6 24v Tornado Rot - mk II :dol: :satan: :satan: :dol: 3.0 VR6 Turbo 4motion - mk IV :dol:

Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9189
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Re: 1.8t auq mocniejsze sprzęgło

Post autor: wesol » śr kwie 22, 2020 12:23

Też widziałem jak zamach był sztywny i tarcza też sztywna od zestawu dwumasowe go była i jakoś to dawało radę. Także brak tłumienia jakoś nie wpływa strasznie na komfort jak i do dobijanie skrzyni. To głupie mity. Skrzynie siadają i te z dwumasamii te bez.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

Awatar użytkownika
kkkacper
_
_
Posty: 2325
Rejestracja: wt sty 15, 2008 23:02
Lokalizacja: pomorskie
Kontakt:

Re: 1.8t auq mocniejsze sprzęgło

Post autor: kkkacper » śr kwie 22, 2020 22:19

wesol pisze:
śr kwie 22, 2020 12:23
Też widziałem jak zamach był sztywny i tarcza też sztywna od zestawu dwumasowe go była i jakoś to dawało radę. Także brak tłumienia jakoś nie wpływa strasznie na komfort jak i do dobijanie skrzyni. To głupie mity. Skrzynie siadają i te z dwumasamii te bez.
Tak jak mowisz ;)


:dol: 2.8 VR6 24v Tornado Rot - mk II :dol: :satan: :satan: :dol: 3.0 VR6 Turbo 4motion - mk IV :dol:

Obrazek Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „1.8T i 20V”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości