Audi a4 b7 1.8T do oceny

Chcesz kupić, bądź sprowadzić auto..nie wiesz, które wybrać? Napisz o tym tutaj...

Moderatorzy: palio, jhosef, VIP

art_2008_a_
VW Baron
VW Baron
Posty: 3269
Rejestracja: czw lip 09, 2009 15:18
Lokalizacja: WOT
Kontakt:

Re: Audi a4 b7 1.8T do oceny

Post autor: art_2008_a_ » śr wrz 11, 2019 16:06

na zdjęciu nr 10 kierownica wydaje się być wytarta w jednym miejscu na dole lekko po lewej, może to tylko światło tak pada
reszta wniosków tak jak koledzy wyżej napisali:
2004 to już rocznikowo niedługo będzie szesnaście lat .. dużo trochę za tyle pieniążków chociaż to można by przeboleć gdy się ma odpowiednie zasoby.
sprzedawanie auta po pół roku gdy się go pół roku szukało daje do myślenia. Jeśli to nie ukryty handel to może są ukryte wady ... a 400 km w jedną stronę to trochę daleko.
Ogólnie podszedłbym ostrożnie do takiej oferty i bardzo na chłodno.



Awatar użytkownika
kostek007
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 868
Rejestracja: czw sie 05, 2010 10:12
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Audi a4 b7 1.8T do oceny

Post autor: kostek007 » śr wrz 11, 2019 19:26

Dobra juz nieaktualne :/ Audi zostalo sprzedane....
A co do pieniędzy to jest audi a nie fiat zrozumcie to trochę. Jak ktos mi z Was znajdzie a4 b7 1.8T w okolicach 20-25tys w s line i dobrym stanie to wysylam mu flache + 4ropak i kazdy tu jest swiadkiem. Tych aut jest jak kot naplakal wiec nie będę wymyslal ze tego brakuje tamtego brakuje
kupi sie jakis golas to sie dolozy rozne rzeczy i tyle. Mi najbardziej zalezy aby byl zdrowy silnik, zdrowa buda a nie skladal sie z 3 aut i jakies tam wyposazenie i w miare sensowny przebieg a nie 2razy czy 3 krecony. Powiem tak szukam bardzo dobrej bazy a pozniej przyjda mody tak samo jak z golfem mialem, baza dobra to mozna dzialac tylko tutaj problem ze z tych 1.8T mega ciezko cos sensownego znalezc i jest ich malo bardzo...



Awatar użytkownika
dreyfus
Forum Master
Forum Master
Posty: 1216
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 09:00
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Audi a4 b7 1.8T do oceny

Post autor: dreyfus » śr wrz 11, 2019 19:55

Ale nad czym Ty płaczesz, żeś miny nie kupił? Dziwne masz podejście do kupna samochodu...

"Mój kolega miesiąc temu sprzedał takie w S-lajnie wewnętrznym z tego samego roku za 17 tys zł" Da się?



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10516
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Re: Audi a4 b7 1.8T do oceny

Post autor: doggie » śr wrz 11, 2019 21:22

kostek007 pisze:
śr wrz 11, 2019 19:26
Mi najbardziej zalezy aby byl zdrowy silnik
A skąd wiesz że był "zdrowy"? Uczestniczył w teście długodystansowym Auto Bilda po 100 tys km i mieli go rozkręcone na części pierwsze? Niestety to jest zawsze loteria
dreyfus pisze:
śr wrz 11, 2019 19:55


"Mój kolega miesiąc temu sprzedał takie w S-lajnie wewnętrznym z tego samego roku za 17 tys zł" Da się?
miał głowicę po regeneracji bo lubią niestety pękać, przebieg 260 tys autentyczny potwierdzony w ASO
kostek007 pisze:
śr wrz 11, 2019 19:26
.
A co do pieniędzy to jest audi a nie fiat zrozumcie to trochę.
i co z tego? Ja miałem 3 x Audi, ostatnio A4 B8 FL z 2012 roku, także wiem co to Audi



Awatar użytkownika
herbu
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2350
Rejestracja: pn paź 15, 2007 10:58
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Audi a4 b7 1.8T do oceny

Post autor: herbu » śr wrz 11, 2019 21:57

Fakt, aut z tymi silnikami jest mało. Kolejny problem z tymi motorami jest taki, że mało który jeździ jak powinien. Sam pamiętam, jak kilka lat temu szukałem a6c5 z 1.8T pod maską i był dramat. Obejrzałem kilka sztuk, a szukałem raczej tych z górnych przedziałów cenowych, licząc na większe szanse znalezienie czegoś sensownego. Ani jeden nie nadawał się do zakupu. A niektóre dynamikę miały gorszą niż moje ówczesne auto, czyli Fabia SDI :)
Ale po przykładzie widać, że na audi ciągle jest zapotrzebowanie. Szybko się sprzedał, więc może nie był taki zły. A może nie. Nigdy nie wiesz. Jednak 400 km bym nie pojechał w życiu po auto.
A nie myślałeś nad TDI? Jest tego dużo więcej, ceny są zdecydowanie niższe. Koszty użytkowania będą zapewne podobne, osiągi również. Choć wiem, że nie chcesz klekota... Może jednak warto przemyśleć. :)
Szukaj dalej i pewnie coś znajdziesz. Czas Cię nie ciśnie, więc bez pośpiechu. Ale jak już znajdziesz coś wartego zainteresowania to musisz się sprężać, bo dobre auta szybko się sprzedają. Aczkolwiek nie zawsze, bo moja Corsa już 2 tygodnie wisi i nic :(


Skoda Octavia 1.9TDI PD Obrazek

Awatar użytkownika
kostek007
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 868
Rejestracja: czw sie 05, 2010 10:12
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Audi a4 b7 1.8T do oceny

Post autor: kostek007 » ndz wrz 15, 2019 10:50

herbu pisze:
śr wrz 11, 2019 21:57
Jednak 400 km bym nie pojechał w życiu po auto.
A nie myślałeś nad TDI? Jest tego dużo więcej, ceny są zdecydowanie niższe. Koszty użytkowania będą zapewne podobne, osiągi również. Choć wiem, że nie chcesz klekota... Może jednak warto przemyśleć. :)
Szukaj dalej i pewnie coś znajdziesz. Czas Cię nie ciśnie, więc bez pośpiechu. Ale jak już znajdziesz coś wartego zainteresowania to musisz się sprężać, bo dobre auta szybko się sprzedają.
Powiem tak jakbym tak gadal ze w obrebie 100-200km max co bym szukal to podrjrzewam nie wiem czy w przeciagu 5 lat bym kupił tego audika :)
Wiesz ile jest na Slasku tych audikow 1.8T ? Az 3szt( a ogolnie 5 jest ale 4x4 a tego nie biore pod uwage) i to w takim stanie na zdjęciach ze szkoda zachodu nawet aby zadzwoń :(
Co do czasu co prawda to prawda ale wiesz co Ci gadalem jak sie spotkalismy, ze chcialbym sie golfa pozbyc przed zima ;) A druga sprawa chce juz cos nowszego, innego itd. :)
A co do dizla to na pewno nie w tych rocznikach bo to strzal w kolano kupic 2.0 tdi vaga od 2004-2008. Wiec kategorycznie odpada nie bede tlumaczyl bo wiesz o co chodzi :) Golf 6 1.6 tdi niby ok ale jakos bardziej mnie przekonuje benzyna + lpg widzac te ceny na stacjach i lpg za 1.80pln :))))



A co powiecie o tym ? Mega mi sie te auto podoba tylko jak to znosi lpg? Podobno te silniki lubia olej sobie połykac, gdzies mi sie obilo o uszy, prawda to? I ogolnie czy ten silnik jest awaryjny ?

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... BKyW6.html



Awatar użytkownika
dreyfus
Forum Master
Forum Master
Posty: 1216
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 09:00
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Audi a4 b7 1.8T do oceny

Post autor: dreyfus » ndz wrz 15, 2019 11:02

Ropniaki już są tak rozpracowane, że wszystko się da ogarnąć... 1.8 kiepskie szukałbym 2.0...1.4...czy Ty umiesz znaleźć do kupienia auto od właściciela a nie Mirka handlarza lub znajomego, znajomego?
Jak znosi LPG? Normalnie tylko zużywa trochę beny plus reszta gazu.



Awatar użytkownika
herbu
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2350
Rejestracja: pn paź 15, 2007 10:58
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Audi a4 b7 1.8T do oceny

Post autor: herbu » ndz wrz 15, 2019 13:48

A może z innej beczki:
https://www.olx.pl/oferta/citroen-c5-2- ... B56jS.html
Znajomy już 4 lata takim jeździ i złego słowa nie powiem.


Skoda Octavia 1.9TDI PD Obrazek

Awatar użytkownika
dreyfus
Forum Master
Forum Master
Posty: 1216
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 09:00
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Audi a4 b7 1.8T do oceny

Post autor: dreyfus » ndz wrz 15, 2019 14:02

Pierwsze co się ciśnie kto zakłada nowy gaz i auto sprzedaje?



Awatar użytkownika
herbu
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2350
Rejestracja: pn paź 15, 2007 10:58
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Re: Audi a4 b7 1.8T do oceny

Post autor: herbu » ndz wrz 15, 2019 17:40

dreyfus pisze:
ndz wrz 15, 2019 14:02
Pierwsze co się ciśnie kto zakłada nowy gaz i auto sprzedaje?
Wiem, ale auto jest niedaleko, więc można podjechać i obejrzeć


Skoda Octavia 1.9TDI PD Obrazek

Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10516
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Re: Audi a4 b7 1.8T do oceny

Post autor: doggie » ndz wrz 15, 2019 18:31

dreyfus pisze:
ndz wrz 15, 2019 14:02
Pierwsze co się ciśnie kto zakłada nowy gaz i auto sprzedaje?
Dokładnie, albo coś jebło, jakaś uszczelka, gniazda, zawory itp... albo po to, aby łatwiej sprzedać tylko pytanie czy wówczas instalacja LPG jest coś warta



Sander
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 378
Rejestracja: śr wrz 19, 2007 15:06
Lokalizacja: Bolesławiec
Auto: Seat Leon 1P
Silnik: BKD

Re: Audi a4 b7 1.8T do oceny

Post autor: Sander » ndz wrz 15, 2019 18:43

Nie znam się na cenach tych aut, ale moim zdaniem gruba przesada jak za 11 letniego Francuza...

p.s.
Sprawdziłem przed chwilą z ciekawości na niemieckiej wycenie, takie auto bez gazu z tym przebiegiem stoi ~3k €



Awatar użytkownika
dreyfus
Forum Master
Forum Master
Posty: 1216
Rejestracja: ndz sie 23, 2009 09:00
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Audi a4 b7 1.8T do oceny

Post autor: dreyfus » ndz wrz 15, 2019 18:52

Sander pisze:
ndz wrz 15, 2019 18:43
Nie znam się na cenach tych aut, ale moim zdaniem gruba przesada jak za 11 letniego Francuza...

p.s.
Sprawdziłem przed chwilą z ciekawości na niemieckiej wycenie, takie auto bez gazu z tym przebiegiem stoi ~3k €
Jak się nie znasz to jaką tu przesade możesz widzieć? Takie auto bez gazu jest w Niemczech za 3 €? To jedź je sobie kupić... B6 kupisz za 10 tysięcy a mojego za mniej jak 35-40 koła nie oddam jaki to wyznacznik czegoś jest?



Awatar użytkownika
doggie
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 10516
Rejestracja: pt lis 23, 2007 00:13
Lokalizacja: GKA
Auto: Cupra Formentor DSG DQ381
Silnik: TSI

Re: Audi a4 b7 1.8T do oceny

Post autor: doggie » ndz wrz 15, 2019 19:06

Cięzko powiedzieć, cena niska nie jest, ja bym tyle nie zapłacił, można znaleźć lepiej wyposażonego choć w 2.0 Pb ciężko o dobre wyposażenie

edit: chociaż jak przeglądam to ceny takie są, pewnie dlatego że to zwykły MPI
https://www.otomoto.pl/osobowe/citroen/ ... ountry%5D=

kostek007 pisze:
ndz wrz 15, 2019 10:50



A co powiecie o tym ? Mega mi sie te auto podoba tylko jak to znosi lpg? Podobno te silniki lubia olej sobie połykac, gdzies mi sie obilo o uszy, prawda to? I ogolnie czy ten silnik jest awaryjny ?

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswage ... BKyW6.html
jeśli silnik nie jest po remoncie, tzn. po naprawieniu tego co spierdzieliła fabryka to odpuść sobie, z tego rocznika to jedne z gorszych silników benzynowych na rynku



Zablokowany

Wróć do „Chcę kupić auto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości