Elektrycznie składane lusterka

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

piotrycerz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: wt kwie 30, 2019 08:12
Auto: VW GOLF 4 GTI 1.8T AUM
Silnik: AUM

Elektrycznie składane lusterka

Post autor: piotrycerz » śr maja 15, 2019 15:56

Cześć,
Tak się zastanawiam, czy w Golfie MK4 były dostępne elektrycznie składane lusterka. Jeśli nie, to czy jest jakaś opcja typu plug & play żeby przełożyć z innego modelu? Czy w passacie B5 były elektrycznie składane lusterka? Czy one są identyczne i możnaby je przerzucić do golfa, czy są inne i trzebaby bawić się w jakieś przeróbki, montowanie silniczka i całego mechanizmu itd? Bo mam elektrycznie sterowane lusterka, chyba też podgrzewane, bo jak kiedyś zdjąłem obudowę to na matrycy lusterka były dwa piny, więc myślę że to właśnie od podgrzewania. I czy taka wiązka elektryczna jest do tego przystosowana żeby dorzucić jeszcze elektrycze składanie lusterek? Jak wy to widzicie, wiem że to takie wyszukiwanie problemów na siłę, ale lubię różne "bajery" w samochodzie i chętnie bym sobie taką opcję dorzucił do mojego GTI 😄
Jeśli wiązka nie jest przystosowana, to czy da się przerzucić wiązkę z passata lub innego VAGa z tamtych lat, np Leona, Octavii, albo A3?



Awatar użytkownika
pyciek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 144
Rejestracja: pt paź 21, 2011 20:42
Lokalizacja: Słupsk

Re: Elektrycznie składane lusterka

Post autor: pyciek » śr maja 15, 2019 16:02




piotrycerz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: wt kwie 30, 2019 08:12
Auto: VW GOLF 4 GTI 1.8T AUM
Silnik: AUM

Re: Elektrycznie składane lusterka

Post autor: piotrycerz » śr maja 15, 2019 16:05

Super, dzięki za podesłanie tematu 😀



ODPOWIEDZ

Wróć do „Volkswagen: Golf - mk4 (1997 - 2005)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości