13 VAG NYSA 7-9 CZERWCA 2019

Zloty, spoty, spotkania, imprezy... i wszystko co z nimi związane.

Moderatorzy: a-nitka, Meegi

Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1118
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

13 VAG NYSA 7-9 CZERWCA 2019

Post autor: szawełło » pn paź 15, 2018 21:58

13 VAG Nysa 7-9 czerwca 2019 :)

Obrazek

13 VAG Nysa 2019
Spotkanie Miłośników Aut z Grupy VAG na terenie Nyskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji położonym nad Jeziorem Nyskim (woj. opolskie)

Już trzynasty raz spotkamy się na tej klimatycznej imprezie gdzie może wjechać każdy właściciel auta z grupy VAG.
U nas nie ma selekcji , nie ma wyróżnień itp. jedynie rejestracja internetowa pojazdów bo co nas ogranicza to ilość miejsc postojowych na campingu .
Rejestracja internetowa rozpocznie się pod koniec marca , będzie wcześniej dokładna informacja.


Wjazd na spotkanie od 07.06.2019(piątek) od godziny 9.00 koniec imprezy 09.06.2019 ( niedziela).
6 czerwca 2019 (czwartek) ośrodek będzie zamknięty .

W trakcie trwania spotkania będzie można skorzystać z punktów gastronomicznych i handlowych , zadaszonego grilla , toalet , dostępu do wody oraz z hamowni najazdowej .

Program 13 edycji Spotkania Miłośników aut z grupy VAG Nysa 2019 ( sobota )

13 VAG Nysa 2019

12.30 - Air Ride Battle
13.30 - Latająca Nakrętka
14.30 - Wymiana koła na czas
16.00 - Pokaz ratownictwa medycznego
17.00 - Przeciąganie Wozu Bojowego Straży Pożarnej
18.00 - Rzut oponą
19.00 - Najładniejsze Auto Spotkania – rozstrzygnięcie

Car Audio - Najgłośniejsze Auto Spotkania – konkurs w trakcie imprezy na stanowisku DB Drag Bożków

Sponsorzy i Partnerzy 12 VAG Nysa

1. AUTOFAB ---- https://autofab.pl/ --- https://www.facebook.com/Autofab-296463900562864/
2. OPONLINE - opony samochodowe ---- http://www.oponline.pl/ ---- https://www.facebook.com/oponlinepl/?fref=ts
3. AUTO-NAJEM Wypożyczalnia Samochodów ---- http://auto-najem.eu/---- https://www.facebook.com/autonajem/?fref=ts
4. VWGOLF.PL ---- http://forum.vwgolf.pl/
5. ZIELU AUTOMOTIVE ---- https://www.facebook.com/zielu.automotive/?fref=ts
6. ODJAZDOWE NAKLEJKI---- https://odjazdowenaklejki.pl/https://www.facebook.com/odjazdowenaklejki/
7. FM - Micha Się Cieszy ---- https://www.facebook.com/michasiecieszy/
8. AUTO CZĘŚCI Markiewicz ---- https://www.facebook.com/Auto-Cz%C4%99% ... arkiewicz-…/
9. DB Drag Bożków ---- https://www.facebook.com/DbDragBozkow/
10. Hyc-bas Car Audio Car Security ---- https://www.facebook.com/hycbas/
11. MONSTER SERWIS - serwis samochodowy ---- https://www.facebook.com/monsterserwis/ ---- http://www.monsterserwis.pl/
12. PROFI-TURBO Wrocław ---- http://www.profiturbo.com.pl/ ---- https://www.facebook.com/ProfiTurboWroclaw/

Prosimy nie dzwonić do Nyskiego Ośrodka Rekreacji nad Jeziorem Nyskim w sprawie noclegów , pięć domków które posiadają są wynajęte przez organizatorów .
Około 40 domków na terenie ośrodka jest prywatnych , nie mamy namiarów do właścicieli , zapraszamy do wyszukiwarki .

Noclegi Skorochów :
https://www.google.pl/search

Regulamin Spotkania Miłośników Aut z Grupy VAG VAG Nysa .
13 VAG Nysa 07-09 czerwca 2019
1. Niniejszy regulamin obowiązuje wszystkich uczestników Spotkania Miłośników Aut z Grupy VAG na terenie Nyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Skorochowie w dniach 07.06.2019 od godziny 9.00 do 09.06.2019 do godziny 14.00. ( w ciągu dalszym dokumentu „Spotkanie Miłośników Aut z Grupy VAG”. będzie nazywane „imprezą”.) 
2. Wjazd na teren spotkania odbywać się będzie w dniach 07-10.06.2019 w godzinach 9.00 do 22:00. Wjechać mogą tylko osoby z przyznanym numerem wjazdowym i dowodem wpłaty za udział w spotkaniu. Uczestnik który uiścił wpłatę za spotkanie a z przyczyn losowych nie weźmie w nim udziału nie otrzyma zwrotu wpłaty . Obowiązuje zakaz sprzedaży wjazdówek drugim osobom .
3.Wjechać na teren ośrodka i rozstawić namiot mogą tylko uczestnicy mający przyznany numer wjazdowy (jedno auto = jeden namiot odpowiednio dwu lub trzy osobowy ). Przyznany numer wjazdowy uczestnik spotkania ma obowiązek umieścić w widocznym miejscu pojazdu i pozostawić do końca spotkania ,naklejkę na namiot otrzymaną na bramie wjazdowej po wpisaniu swojego numeru uczestnika oraz numeru rejestracyjnego auta przykleić w widocznym miejscu przy wejściu do namiotu . Namioty bez naklejki będą usuwane z terenu imprezy. 
4. W dniach imprezy na teren ośrodka obowiązuje zakaz wjazdu aut dostawczych , busów , autobusów, kamperów , przyczep kampingowych oraz przyczep samochodowych . 
5. Bezpłatny wjazd na teren ośrodka w czasie trwania imprezy mają tylko pracownicy, sponsorzy, właściciele domków ( podnajmujący domki uiszczają opłatę jak każdy uczestnik imprezy ) oraz osoby wskazane przez Organizatora .
6. Wjazd na teren spotkania osoby niepełnoletniej jest możliwy tylko z pełnoletnim opiekunem, który bierze za nią pełną odpowiedzialność. 
7. Na bramie wjazdowej każdy z uczestników otrzyma opaskę identyfikacyjną na rękę, którą ma obowiązek nosić do końca spotkania. Osoby bez opasek identyfikacyjnych będą usuwane z terenu imprezy .
8. Uczestnicy którzy uiścili wszelkie opłaty związane z pobytem na terenie spotkania i mają przyznany numer wjazdowy , mają prawo do przebywania na jego terenie także po zapadnięciu zmroku oraz do korzystania z przewidzianych atrakcji.
9. Za akceptację regulaminu przez każdego z uczestników uważa się zaakceptowanie go w internetowym formularzu zgłoszeniowym i przyjęcie go w formie pisemnej na bramie wjazdowej. Kierowca pojazdu zobowiązany jest do zaznajomienia z regulaminem osób mu towarzyszących.
10. Niedostosowanie się do Regulaminu skutkować będzie upomnieniem a w przypadku powtórzenia się sytuacji łamania regulaminu, wydaleniem z terenu spotkania bez prawa zwrotu poniesionych kosztów. 
11. W przypadku zdarzeń zagrażających zdrowiu i życiu uczestników i osób postronnych , organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wezwania Policji lub innych służb porządkowych. 
12. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za wszelkie urazy, których uczestnicy mogli doznać podczas trwania spotkania.
13. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do dokonania zmian w regulaminie oraz przebiegu spotkania bez podania przyczyny.
14. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy bez wcześniejszego uprzedzenia. W tej sytuacji organizator nie będzie zobowiązany do odszkodowania lub rekompensaty wobec posiadacza biletu, poza zwrotem całości sumy, na jaką opiewał bilet na imprezę, która została odwołana. 
15. Organizator zastrzega sobie prawo do wyłącznego reklamowania swoich sponsorów na terenie ośrodka w dniach imprezy , żadna firma ani osoba fizyczna nie może prowadzić w dniach imprezy akcji reklamowych w jakiejkolwiek formie bez uzyskania pisemnej zgody Organizatora . 
16. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek przedmioty pozostawione na terenie spotkania .
UWAGA: Na terenie spotkania i terenie przyległym obowiązują przepisy kodeksu ruchu drogowego.
17. Na terenie spotkania obowiązuje ograniczenie prędkości do 10 km/h.
Nakazuje się zachowanie szczególnej ostrożności oraz bezwzględny zakaz :
- jazdy samochodem po ośrodku po dotarciu do miejsca postoju
- niebezpiecznych manewrów samochodem
- “palenia gumy”
- „piłowania” silników do odcinki ,
- jazdy pod wpływem alkoholu,
- jazdy na dachu, masce, w bagażniku pojazdu, 
- puszczania głośnej muzyki w godzinach nocnych.
Za nieprzestrzeganie regulaminu organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia kierowcy oraz pojazdu z terenu imprezy na koszt kierującego pojazdem.
- odholowanie pojazdu – 300zł,
- parking płatny – 150 zł/doba. 
18. Jakakolwiek próba uruchomienia pojazdu mechanicznego przez osobę będącą pod wpływem alkoholu skutkować będzie natychmiastowym wezwaniem Policji . Dotyczy to sytuacji, kiedy osoba nietrzeźwa uruchamiając samochód spowodowałaby realne zagrożenie dla zdrowia i życia lub mienia pozostałych uczestników zlotu. W tym momencie za kryterium trzeźwości uznaje się wynik przenośnego komercyjnego i nie homologowanego testera trzeźwości powyżej 0,2 promila. 
19. Zabrania się pod konsekwencjami zawartymi w pkt. 10 wnoszenia na teren spotkania narkotyków , dopalaczy i innych środków odurzających.
20. Uczestnicy winni zachować szczególną ostrożność w związku z obecnością na spotkaniu pojazdów mechanicznych. W miejscach wyznaczonych do prób sprawnościowych jest kategoryczny zakaz poruszania się osób nie biorących udziału w konkurencji.
21. W związku z klauzulą o „Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia Komunikacyjnego”. Wyłączającą odpowiedzialność ubezpieczyciela z tytułu Odpowiedzialności Cywilnej oraz Auto Casco, za wszelkie szkody w mieniu wyrządzone przez pojazdy Organizator nie ponosi odpowiedzialności. W takiej sytuacji poszkodowany winien dochodzić swoich praw bezpośrednio u sprawcy szkody.
22. Uczestnicy mają prawo do wszelkiej pomocy ze strony Organizatorów związanej z formalnym pobytem na terenie spotkania . 
23. Wszyscy uczestnicy spotkania zobowiązani są do bezwzględnego przestrzegania poleceń wydawanych przez Organizatorów spotkania lub Służby Porządkowe.
24. Każdy uczestnik zobowiązany jest do zachowania czystości w miejscu pobytu.
25. Uczestnicy przebywający na spotkaniu w towarzystwie zwierząt zobowiązani są do przestrzegania wszelkich wymaganych prawem środków bezpieczeństwa . Jednocześnie odpowiadają oni za wszelkie szkody wyrządzone przez podopiecznych.
26. Zabrania się pod konsekwencjami zawartymi w pkt 10 niniejszego Regulaminu naruszać nietykalność fizyczną innych uczestników spotkania jak i osób postronnych, a także dewastacji mienia ruchomego i nieruchomego, środowiska naturalnego w miejscu trwania spotkania. Za dewastację mienia sprawcy - wobec których istnieje uzasadnione podejrzenie zostaną pociągnięci do odpowiedzialności przez Organizatora. Na partycypację w kosztach dewastacji uczestnik zgadza się dobrowolnie akceptując obowiązujący regulamin.
27. Uczestnik imprezy przyjmuje do wiadomości, że wstęp na teren spotkania jest równoznaczny z udzieleniem zgody Organizatorowi na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu osoby uczestnika w związku z imprezą . Uczestnik spotkania wyraża zgodę na nieodpłatne użycie jego wizerunku , głosu, wypowiedzi zarejestrowanych podczas nagrania imprezy w dowolnych formach tworzonych i emitowanych przez nadawców imprezy jak również w przygotowanych materiałach promocyjnych lub reklamowych. 
Organizator zastrzega sobie prawo do utrwalania przebiegu imprezy, a w szczególności zachowania osób w niej uczestniczących, za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk. Materiały zgromadzone podczas przebiegu imprezy, mogące stanowić dowody pozwalające na wszczęcie postępowania karnego lub postępowania w sprawach o wykroczenia.
28.Wszelkie sprawy nie objęte niniejszym regulaminem pozostają w gestii interpretacji przez Organizatora spotkania.
29. Decyzja Organizatora jest decyzja ostateczną.
30. W przypadkach kwestii nie uregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.
Szczególne postanowienia dotyczące konkurencji:
1. Każdy uczestnik prób sprawnościowych zobowiązany jest do bezwzględnego podporządkowania się osobom prowadzącym konkurencje pod rygorem pkt 10 niniejszego Regulaminu.
2. Każdy uczestnik zobowiązany jest do zachowania szczególnej ostrożności podczas konkurencji.
3. Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia z zawodów uczestnika , co do którego istnieje realne uzasadnienie że naruszył zasady niniejszego Regulaminu , a ustalenie ww. naruszenia nie jest możliwe w trybie natychmiastowym.
4. Uczestnictwo w zawodach jest dobrowolne i odbywa się na wyłączną odpowiedzialność uczestników.
5. W miejscu przeznaczonym do zawodów uczestników zawodów obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu oraz zażywania środków odurzających pod rygorem wezwania Policji.
6. Uczestnicy konkurencji sprawnościowych nie mogą być pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających pod rygorem pkt 10 niniejszego Regulaminu.
7. Wszelkie zażalenia dotyczące wyników prób sprawnościowych rozpatruje w trybie natychmiastowym trzyosobowa komisja i jej decyzje są ostateczne i nieodwołalne.
Ostatnio zmieniony sob lut 02, 2019 22:42 przez szawełło, łącznie zmieniany 3 razy.


Ba.........................

;)

Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1118
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

Re: 13 VAG NYSA 7-9 CZERWCA 2019

Post autor: szawełło » sob gru 29, 2018 22:13

Obrazek
Ostatnio zmieniony wt lut 12, 2019 22:17 przez szawełło, łącznie zmieniany 2 razy.


Ba.........................

;)

fifi93
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 155
Rejestracja: pn wrz 25, 2017 10:31

Re: 13 VAG NYSA 7-9 CZERWCA 2019

Post autor: fifi93 » śr sty 09, 2019 11:40

Mogę zgłosić swoją obencość:PAwatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1118
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

Re: 13 VAG NYSA 7-9 CZERWCA 2019

Post autor: szawełło » ndz sty 13, 2019 14:19

Mariusz podarował na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy rzadko już spotykane koszulki VAG Nysa z lat 2012-2015 <3

Zaprasza do licytacji ❤️❤️❤️https://aukcje.wosp.org.pl/koszulki-vag ... CFNa8nyj-U


Ba.........................

;)

Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1118
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

Re: 13 VAG NYSA 7-9 CZERWCA 2019

Post autor: szawełło » śr sty 30, 2019 18:04

Zaczynają do nas przychodzić nagrody od sponsorów dla uczestników konkursów na 13 VAG Nysa 2019 :)

Jednym ze Sponsorów jest firma Auto Części MARKIEWICZ z Nowej Rudy .
https://www.facebook.com/Auto-Cz%C4%99% ... arkiewicz-…/

W sztandarowej konkurencji VAG Nysa - Przeciąganie Wozu Bojowego Straży Pożarnej (6 osób)
Auto Części MARKIEWICZ dla zwycięskiego zespołu ufundował 6 zestawów kluczy :)

Dodatkowo dla innych uczestników kosmetyki samochodowe :)

Dziękujemy :)

https://www.facebook.com/Auto-Cz%C4%99% ... arkiewicz-…/

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Ba.........................

;)

Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1118
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

Re: 13 VAG NYSA 7-9 CZERWCA 2019

Post autor: szawełło » ndz lut 17, 2019 16:11

Monster Serwis z Krakowa będzie już z nami czwarty rok z rzędu na VAG Nysa :)

Dziękujemy za zaufanie i nagrody dla uczestników konkursów :) <3

Monster Serwis
Profesjonalny warsztat napraw
samochodów
GRUPY VW - VOLKSWAGEN
W KRAKOWIE

Umów wizytę : 501 335 333.

Zapraszamy na ich strony :

http://monsterserwis.pl/

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Ba.........................

;)

Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1118
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

Re: 13 VAG NYSA 7-9 CZERWCA 2019

Post autor: szawełło » sob lut 23, 2019 20:32

13 VAG Nysa 07-09.06.2019 :)

Zapraszamy do rejestracji 23 marca ( sobota ) od godziny 20.00 .

VAG Nysa jest to Spotkanie Aut z Grupy VAG prosimy nie rejestrować innych aut ;) ( zostaną usunięte )

Film instruktażowy jest na fanpage VAG Nysa (filmy)


Często zadawane pytania w czasie rejestracji :
1. Nie dostałem maila potwierdzającego - sprawdź folder SPAM lub INNE . ( lub poczekaj ok 12 minut ;) )
2. Niepełne podanie danych w rejestracji lub kłamliwych – konto zostało usunięte.
3. Osoby z zagranicy to nie są Polacy pracujący za granicami Naszego kraju.
4. Nie dokończenie rejestracji do godziny 20.00 - 24.03.2019 – konto zostało usunięte.
5. Zmiana auta czy numerów rejestracyjnych będzie możliwa po zalogowaniu się na swoje konto do 24.05.2019.
6. Zmiana nazwiska , peselu będzie niemożliwa .
7. Informacja o wpłatach (nr konta ) będzie podana po rejestracji.
8. Wpłaty na konto -100 zł , pasażer 15 zł również wpłata na konto (po rejestracji auta prosimy o wpłaty za pasażerów na konto żeby usprawnić i przyspieszyć wjazd na ośrodek ) na bramie wjazdowej 20 zł osoba .
9.Jeżeli zarejestrowany uczestnik nie dokona wpłaty w wyznaczonym terminie zostanie natychmiast usunięty z listy uczestników.
10. W czwartek 06.06.2019 ośrodek będzie zamknięty wjazd na teren spotkania będzie możliwy od piątku od godziny 6.00 - 07.06.2019 (żeby uniknąć korków i nie blokować dróg krajowych)
11.Pieszy/ Widz w piątek do godziny 9.00 nie będzie wpuszczany na ośrodek celem usprawnienia wjazdu aut na imprezę .
10. Regulamin Spotkania dostępny na stronach fb vag nysa i vagnysa.pl


Ba.........................

;)

Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1118
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

Re: 13 VAG NYSA 7-9 CZERWCA 2019

Post autor: szawełło » wt lut 26, 2019 22:36

Obrazek


Ba.........................

;)

Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1118
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

Re: 13 VAG NYSA 7-9 CZERWCA 2019

Post autor: szawełło » ndz mar 24, 2019 11:30

Dziękujemy za Rejestrację na 13 VAG Nysa 2019
Lista wjazdowa jest zamknięta .
Prosimy o dokończenie rejestracji osoby które tego jeszcze nie zrobiły . Czekamy do dzisiaj 24.03.2019 do godziny 20.00 potem użytkownicy bez aktywacji kont zostaną usunięci .
Niepełne podanie danych w rejestracji lub kłamliwych – konto zostanie usunięte .
Informacja szczegółowa o wpłatach będzie podana za kilka dni . Wpłaty będą na konto 100 zł - (auto + kierowca) 15 zł (każdy pasażer) .
Jeżeli zarejestrowany uczestnik nie dokona wpłaty w wyznaczonym terminie zostanie natychmiast usunięty z listy uczestników.
Zmiana auta czy numerów rejestracyjnych będzie możliwa po zalogowaniu się na swoje konto do 24.05.2019.
Dodatkowy termin zapisów będzie uzależniony od wpłat ,kto nie zapłaci zostanie usunięty i tym samym zwolni miejsce .
Do zobaczenia .


Ba.........................

;)

Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1118
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

Re: 13 VAG NYSA 7-9 CZERWCA 2019

Post autor: szawełło » wt mar 26, 2019 11:37

UWAGA !

Wpłaty będą przyjmowane od 03.04. 2019 do 12 04. 2019 (data wpływu na nasze konto) po tej dacie wykreślamy wszystkich którzy nie wpłacili (to będzie uzależnione od dodatkowych zapisów-rejestracji uczestników ok 17.04 ).

Przed wpłatą proszę sprawdzić czy Wasze konto istnieje (kilka osób dostało bana za zachowanie)

W Piątek 07.06 postaramy się wpuszczać na ośrodek od godziny 6.00 żeby usprawnić wjazd i nie blokować dróg krajowych .
Dlatego również prosimy o wpłaty na konto za pasażerów żeby wjazd przebiegał sprawnie i szybko . Piesi do godziny 9.00 nie będą wpuszczani na ośrodek .

100 zł - auto + kierowca, każdy pasażer 15 zł . (np. auto a w nim trzy osoby kierowca i dwóch pasażerów 130 zł )
Pasażer przy wjeździe na ośrodek w dniu imprezy płaci 20 zł .
Zwrotów wpłat nie będziemy robić (pkt.2 Regulaminu).
Proszę uważnie przeczytać pkt. od 2 do 7 Regulaminu , żeby nie było zaskoczenia a tym samym nie utrudniajmy sobie pracy i życia .


W tytule przelewu prosimy podać dane :
Przykład:
Nr wjazdowy – A 9999
Nr rej. - ONY 2018
Auto - VW GOLF 9
Poczta - jankowal@onet.pl
Imię i nazwisko - Jan Kowal (jeżeli wpłata będzie robiona z innego konta niż zarejestrowany uczestnik)

Zmianę auta czy numeru rejestracyjnego można dokonać do 25.05 logując się na swoje konto , zmiana danych osobowych jest niemożliwa .

Prosimy o pobranie pdf z potwierdzeniem operacji – przelewu oraz wydrukowaniem i zatrzymaniem do wglądu na Bramie Wjazdowej 13 VAG Nysa 2013

Dane do przelewu i nr konta - będą podane 03.04.2019

Regulamin Spotkania Miłośników Aut z Grupy VAG „VAG Nysa” .
13 VAG Nysa 07-09 czerwca 2019

1. Niniejszy regulamin obowiązuje wszystkich uczestników Spotkania Miłośników Aut z Grupy VAG na terenie Nyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Skorochowie w dniach 07.06.2019 od godziny 9.00 do 09.06.2019 do godziny 14.00. ( w ciągu dalszym dokumentu „Spotkanie Miłośników Aut z Grupy VAG”. będzie nazywane „imprezą”.) 
2. Wjazd na teren spotkania odbywać się będzie w dniach 07-09.06.2019 w godzinach 9.00 do 22:00. Wjechać mogą tylko osoby z przyznanym numerem wjazdowym i dowodem wpłaty za udział w spotkaniu. Uczestnik który uiścił wpłatę za spotkanie a z przyczyn losowych nie weźmie w nim udziału nie otrzyma zwrotu wpłaty . Obowiązuje zakaz sprzedaży wjazdówek drugim osobom .
3.Wjechać na teren ośrodka i rozstawić namiot mogą tylko uczestnicy mający przyznany numer wjazdowy (jedno auto = jeden namiot odpowiednio dwu lub trzy osobowy ). Przyznany numer wjazdowy uczestnik spotkania ma obowiązek umieścić w widocznym miejscu pojazdu i pozostawić do końca spotkania ,naklejkę na namiot otrzymaną na bramie wjazdowej po wpisaniu swojego numeru uczestnika oraz numeru rejestracyjnego auta przykleić w widocznym miejscu przy wejściu do namiotu . Namioty bez naklejki będą usuwane z terenu imprezy. 
4. W dniach imprezy na teren ośrodka obowiązuje zakaz wjazdu aut dostawczych , busów , autobusów, kamperów , przyczep kampingowych oraz przyczep samochodowych . 
5. Bezpłatny wjazd na teren ośrodka w czasie trwania imprezy mają tylko pracownicy, sponsorzy, właściciele domków ( podnajmujący domki uiszczają opłatę jak każdy uczestnik imprezy ) oraz osoby wskazane przez Organizatora .
6. Wjazd na teren spotkania osoby niepełnoletniej jest możliwy tylko z pełnoletnim opiekunem, który bierze za nią pełną odpowiedzialność. 
7. Na bramie wjazdowej każdy z uczestników otrzyma opaskę identyfikacyjną na rękę, którą ma obowiązek nosić do końca spotkania. Osoby bez aktualnych opasek identyfikacyjnych będą usuwane z terenu imprezy lub będą zobowiązani do zapłacenia dziesięciokrotnej opłaty wejściowej podczas kontroli organizatorów i ochrony.
8. Uczestnicy którzy uiścili wszelkie opłaty związane z pobytem na terenie spotkania i mają przyznany numer wjazdowy , mają prawo do przebywania na jego terenie także po zapadnięciu zmroku oraz do korzystania z przewidzianych atrakcji.
9. Za akceptację regulaminu przez każdego z uczestników uważa się zaakceptowanie go w internetowym formularzu zgłoszeniowym i przyjęcie go w formie pisemnej na bramie wjazdowej. Kierowca pojazdu zobowiązany jest do zaznajomienia z regulaminem osób mu towarzyszących.
10. Niedostosowanie się do Regulaminu skutkować będzie upomnieniem a w przypadku powtórzenia się sytuacji łamania regulaminu, wydaleniem z terenu spotkania bez prawa zwrotu poniesionych kosztów. 
11. W przypadku zdarzeń zagrażających zdrowiu i życiu uczestników i osób postronnych , organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wezwania Policji lub innych służb porządkowych. 
12. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za wszelkie urazy, których uczestnicy mogli doznać podczas trwania spotkania.
13. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do dokonania zmian w regulaminie oraz przebiegu spotkania bez podania przyczyny.
14. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy bez wcześniejszego uprzedzenia. W tej sytuacji organizator nie będzie zobowiązany do odszkodowania lub rekompensaty wobec posiadacza biletu, poza zwrotem całości sumy, na jaką opiewał bilet na imprezę, która została odwołana. 
15. Organizator zastrzega sobie prawo do wyłącznego reklamowania swoich sponsorów na terenie ośrodka w dniach imprezy , żadna firma ani osoba fizyczna nie może prowadzić w dniach imprezy akcji reklamowych w jakiejkolwiek formie bez uzyskania pisemnej zgody Organizatora . 
16. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za jakiekolwiek przedmioty pozostawione na terenie spotkania .
UWAGA: Na terenie spotkania i terenie przyległym obowiązują przepisy kodeksu ruchu drogowego.
17. Na terenie spotkania obowiązuje ograniczenie prędkości do 10 km/h.
Nakazuje się zachowanie szczególnej ostrożności oraz bezwzględny zakaz :
- jazdy samochodem po ośrodku po dotarciu do miejsca postoju
- niebezpiecznych manewrów samochodem
- “palenia gumy”
- „piłowania” silników do odcinki ,
- jazdy pod wpływem alkoholu,
- jazdy na dachu, masce, w bagażniku pojazdu, 
- puszczania głośnej muzyki w godzinach nocnych.
Za nieprzestrzeganie regulaminu organizator zastrzega sobie prawo do usunięcia kierowcy oraz pojazdu z terenu imprezy na koszt kierującego pojazdem.
- odholowanie pojazdu – 300 zł,
- parking płatny – 150 zł/doba. 
18. Jakakolwiek próba uruchomienia pojazdu mechanicznego przez osobę będącą pod wpływem alkoholu skutkować będzie natychmiastowym wezwaniem Policji . Dotyczy to sytuacji, kiedy osoba nietrzeźwa uruchamiając samochód spowodowałaby realne zagrożenie dla zdrowia i życia lub mienia pozostałych uczestników zlotu. W tym momencie za kryterium trzeźwości uznaje się wynik przenośnego komercyjnego i nie homologowanego testera trzeźwości powyżej 0,2 promila. 
19. Zabrania się pod konsekwencjami zawartymi w pkt. 10 wnoszenia na teren spotkania narkotyków , dopalaczy i innych środków odurzających.
20. Uczestnicy winni zachować szczególną ostrożność w związku z obecnością na spotkaniu pojazdów mechanicznych. W miejscach wyznaczonych do prób sprawnościowych jest kategoryczny zakaz poruszania się osób nie biorących udziału w konkurencji.
21. W związku z klauzulą o „Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia Komunikacyjnego”. Wyłączającą odpowiedzialność ubezpieczyciela z tytułu Odpowiedzialności Cywilnej oraz Auto Casco, za wszelkie szkody w mieniu wyrządzone przez pojazdy Organizator nie ponosi odpowiedzialności. W takiej sytuacji poszkodowany winien dochodzić swoich praw bezpośrednio u sprawcy szkody.
22. Uczestnicy mają prawo do wszelkiej pomocy ze strony Organizatorów związanej z formalnym pobytem na terenie spotkania . 
23. Wszyscy uczestnicy spotkania zobowiązani są do bezwzględnego przestrzegania poleceń wydawanych przez Organizatorów spotkania lub Służby Porządkowe.
24. Każdy uczestnik zobowiązany jest do zachowania czystości w miejscu pobytu.
25. Uczestnicy przebywający na spotkaniu w towarzystwie zwierząt zobowiązani są do przestrzegania wszelkich wymaganych prawem środków bezpieczeństwa . Jednocześnie odpowiadają oni za wszelkie szkody wyrządzone przez podopiecznych.
26. Zabrania się pod konsekwencjami zawartymi w pkt 10 niniejszego Regulaminu naruszać nietykalność fizyczną innych uczestników spotkania jak i osób postronnych, a także dewastacji mienia ruchomego i nieruchomego, środowiska naturalnego w miejscu trwania spotkania. Za dewastację mienia sprawcy - wobec których istnieje uzasadnione podejrzenie zostaną pociągnięci do odpowiedzialności przez Organizatora. Na partycypację w kosztach dewastacji uczestnik zgadza się dobrowolnie akceptując obowiązujący regulamin.
27. Uczestnik imprezy przyjmuje do wiadomości, że wstęp na teren spotkania jest równoznaczny z udzieleniem zgody Organizatorowi na nieodpłatne fotografowanie, filmowanie lub dokonywanie innego rodzaju zapisu osoby uczestnika w związku z imprezą . Uczestnik spotkania wyraża zgodę na nieodpłatne użycie jego wizerunku , głosu, wypowiedzi zarejestrowanych podczas nagrania imprezy w dowolnych formach tworzonych i emitowanych przez nadawców imprezy jak również w przygotowanych materiałach promocyjnych lub reklamowych. 
Organizator zastrzega sobie prawo do utrwalania przebiegu imprezy, a w szczególności zachowania osób w niej uczestniczących, za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk. Materiały zgromadzone podczas przebiegu imprezy, mogące stanowić dowody pozwalające na wszczęcie postępowania karnego lub postępowania w sprawach o wykroczenia.
28.Wszelkie sprawy nie objęte niniejszym regulaminem pozostają w gestii interpretacji przez Organizatora spotkania.
29. Decyzja Organizatora jest decyzja ostateczną.
30. W przypadkach kwestii nie uregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.
Szczególne postanowienia dotyczące konkurencji:
1. Każdy uczestnik prób sprawnościowych zobowiązany jest do bezwzględnego podporządkowania się osobom prowadzącym konkurencje pod rygorem pkt 10 niniejszego Regulaminu.
2. Każdy uczestnik zobowiązany jest do zachowania szczególnej ostrożności podczas konkurencji.
3. Organizator zastrzega sobie prawo do wykluczenia z zawodów uczestnika , co do którego istnieje realne uzasadnienie że naruszył zasady niniejszego Regulaminu , a ustalenie ww. naruszenia nie jest możliwe w trybie natychmiastowym.
4. Uczestnictwo w zawodach jest dobrowolne i odbywa się na wyłączną odpowiedzialność uczestników.
5. W miejscu przeznaczonym do zawodów uczestników zawodów obowiązuje całkowity zakaz spożywania alkoholu oraz zażywania środków odurzających pod rygorem wezwania Policji.
6. Uczestnicy konkurencji sprawnościowych nie mogą być pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających pod rygorem pkt 10 niniejszego Regulaminu.
7. Wszelkie zażalenia dotyczące wyników prób sprawnościowych rozpatruje w trybie natychmiastowym trzyosobowa komisja i jej decyzje są ostateczne i nieodwołalne.


Ba.........................

;)

Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1118
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

Re: 13 VAG NYSA 7-9 CZERWCA 2019

Post autor: szawełło » wt mar 26, 2019 15:35

:satan:
Ostatnio zmieniony śr kwie 03, 2019 15:47 przez szawełło, łącznie zmieniany 1 raz.


Ba.........................

;)

Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1118
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

Re: 13 VAG NYSA 7-9 CZERWCA 2019

Post autor: szawełło » śr kwie 03, 2019 15:28

UWAGA !
Rozpoczynamy przyjmowanie wpłat.

Przed wpłatą proszę sprawdzić czy Wasze konto istnieje .

Dublowane konta , niepełne podanie danych w rejestracji lub kłamliwych – konto zostało usunięte.

Zmiana auta czy numerów rejestracyjnych będzie możliwa po zalogowaniu się na swoje konto do 24.05.2019.
Zmiana nazwiska , peselu będzie niemożliwa .

Ośrodek jak w ubiegłym roku w czwartek 06.06.2019 będzie zamknięty.

W Piątek 07.06 postaramy się wpuszczać na ośrodek od godziny 6.00 żeby usprawnić wjazd i nie blokować dróg krajowych .
Dlatego również prosimy o wpłaty na konto za pasażerów żeby wjazd przebiegał sprawnie i szybko .
Piesi do godziny 9.00 nie będą wpuszczani na ośrodek .
100 zł - auto + kierowca, każdy pasażer 15 zł . (np. auto a w nim trzy osoby kierowca i dwóch pasażerów 130 zł )
Pasażer przy wjeździe na ośrodek w dniu imprezy płaci 20 zł .
Zwrotów wpłat nie będziemy robić (pkt.2 Regulaminu).

Proszę uważnie przeczytać pkt. od 2 do 7 Regulaminu , żeby nie było zaskoczenia a tym samym nie utrudniajmy sobie pracy i życia .

W tytule przelewu prosimy podać dane :
Przykład:
Nr wjazdowy – A 9999
Nr rej. - ONY 2018
Auto - VW GOLF 9
Poczta - jankowal@onet.pl
Imię i nazwisko - Jan Kowal (jeżeli wpłata będzie robiona z innego konta niż zarejestrowany uczestnik)
Prosimy o pobranie pdf z potwierdzeniem operacji – przelewu oraz wydrukowaniem i zatrzymaniem do wglądu na Bramie Wjazdowej 13 VAG Nysa 2019

Dane do przelewu:
Nazwa odbiorcy : VAG
Numer konta : 53 1020 3668 0000 5102 0516 9455
Adres: Prudnik ul.Wojska Polskiego 2/4
Dziękujemy za rejestrację i terminową wpłatę na 13 VAG Nysa 2019.


Ba.........................

;)

Awatar użytkownika
szawełło
Forum Master
Forum Master
Posty: 1118
Rejestracja: pn sie 17, 2009 19:48
Lokalizacja: Prudnik-opolskie

Re: 13 VAG NYSA 7-9 CZERWCA 2019

Post autor: szawełło » ndz maja 05, 2019 13:18

Z Arkiem znamy się od trzech lat poznaliśmy się na 11 VAG Nysa , dobra z niego sztuka ;)
Arek i jego firma dobrasztuka.pl wraz VAG Nysa wspierają WOPR w Nysie .
Jak co roku zapraszamy na aukcje zorganizowane przez nas w tym celu .
Całość z licytacji będzie przekazana dla Ratowników którzy dbają o nasze bezpieczeństwo podczas odpoczynku nad Jeziorem Nyskim.
Dla Grupy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Nysie .
WOPR Nysa !

Aukcja 1.
Obraz na płótnie z tegorocznym logo VAG Nysa 20x35 cm „retro” , wykonany przez dobrasztuka.pl , unikatowa koszulka kolor fioletowy - L , smycz , wjazdówka na 13 VAG Nysa .
https://allegro.pl/…/fioletowa-koszulka ... ro-wejscio

Aukcja 2.
Obraz na płótnie z tegorocznym logo VAG Nysa 20x35 cm „oryginał”, wykonany przez dobrasztuka.pl , unikatowa koszulka kolor niebieski - L , smycz .
https://allegro.pl/…/niebieska-koszulka ... ginal-smyc

Aukcja 3.
koszulka Obraz na płótnie z tegorocznym logo VAG Nysa 20x35 cm „retro”, wykonany przez dobrasztuka.pl , unikatowa kolor fioletowy - L , smycz .
https://allegro.pl/…/fioletowa-koszulka ... ro-smycz-8

Aukcja 4.
Obraz na płótnie z tegorocznym logo VAG Nysa 20x35 cm „oryginał”, wykonany przez dobrasztuka.pl.
https://allegro.pl/…/obraz-na-plotnie-l ... sa-8074106

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Ba.........................

;)

Awatar użytkownika
majster heniek
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2086
Rejestracja: ndz kwie 09, 2006 11:04
Lokalizacja: Głuchołazy
Auto: Jest
Silnik: też

Re: 13 VAG NYSA 7-9 CZERWCA 2019

Post autor: majster heniek » ndz maja 05, 2019 18:30

Andrzej popraw linki do aukcji . wyświetla błąd :okej:
Ta przestrzeń jest pusta

Strona, której szukasz, nie istnieje (błąd 404)
Pozdro :pub:
Heniek
ad 1 https://allegro.pl/oferta/fioletowa-kos ... 8074032653
ad 2 https://allegro.pl/oferta/niebieska-kos ... 8074061728
ad 3 https://allegro.pl/oferta/fioletowa-kos ... 8074096824
ad 4 https://allegro.pl/oferta/obraz-na-plot ... 8074106564
Ostatnio zmieniony ndz maja 05, 2019 18:47 przez majster heniek, łącznie zmieniany 1 raz.


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zloty i spoty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości