Zmieniarka do GAMMY Golf IV

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

zegzii
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 11:04

Zmieniarka do GAMMY Golf IV

Post autor: zegzii » wt sie 02, 2016 23:43

Witam, posiadam w swoim golfie IV radio gamma +wzmacniacz nokia dsp+ fabryczna zmieniarka w bagażniku. Ostatnio zmieniarka odmawia posłuszeństwa(chyba laser) ponieważ piosenki przeskakują lub się zacinają. Chciałbym kupić zmieniarkę cyfrową w miare dobrej jakości dźwięk żeby był i wyjście aux, jest jakiś konkretny model który byście polecali i by się nadawał pod moje radio ? Coś godnego polecenia/ sprawdzonego? Pozdrawiam i z góry dziękuje !!



zegzii
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 66
Rejestracja: ndz sie 25, 2013 11:04

Zmieniarka do GAMMY Golf IV

Post autor: zegzii » śr sie 03, 2016 10:16

Ewentualnie czy zadziałałby taki kabel u mnie jeśli posiadam oryginalną zmieniarkę i wzmacniacz i radio gamma IV:
http://allegro.pl/zlacze-aux-mini-iso-b ... 85919.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Na radiu mam tylko przycisk CD a nie AUX, wiec nie wiem jak myslicie?
pozdrawiam



santos13
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: śr lis 01, 2017 20:06
Lokalizacja: KRA
Auto: Volkswagen Golf

Re: Zmieniarka do GAMMY Golf IV

Post autor: santos13 » pn kwie 30, 2018 21:51

Odswiezam z zapytaniem trochę innym niz autor tematu i dotyczacym zmieniarek tych malych, przy radyjku.
Otoz pytanie: ile ich jest, które są nowsze, które są lepsze, czym tak naprawde sie roznia i czy poza innym designem są jakieś przeslanki by wybrac taki a nie inny model. Wiem ze na pewno są dwa rodzaje a byc może i wiecej:ObrazekObrazek



santos13
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: śr lis 01, 2017 20:06
Lokalizacja: KRA
Auto: Volkswagen Golf

Re: Zmieniarka do GAMMY Golf IV

Post autor: santos13 » śr maja 02, 2018 22:55

Ktoś coś? Jeszcze jedno pytanie. Nabylem taka jak na prawym zdjeciuczyli tą z 6cioma przyciskami. Pytanie do posiadaczy- czy przyciski na zmieniarce nie powinny byc przypadkiem podswietlane? Podlaczona jest do gammy V i radyjko elegancko swieci a zmieniarka jest ciemna.



Marcvs
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: czw maja 31, 2018 12:36
Auto: Volkswagen Golf

Re: Zmieniarka do GAMMY Golf IV

Post autor: Marcvs » czw maja 31, 2018 12:40

Przyciski się podświetlaja po włożeniu płyt. Świeci tyle ile płyt załadujesz



santos13
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: śr lis 01, 2017 20:06
Lokalizacja: KRA
Auto: Volkswagen Golf

Re: Zmieniarka do GAMMY Golf IV

Post autor: santos13 » ndz cze 03, 2018 12:06

Temat rozwiazany. Niestety nie masz racji Marcvs, swieca wszystkie przyciski (load, eject oraz 1 do 6) i to niezaleznie od ilosci zaladowanych plyt. Rozwiazaniem jest pociagniecie dodatkowego kabelka z kostki iso z pinu bodajze 7 lub 8, nie pamietam, i wpiecie go z tylu zmieniarki w tą dwupinowa wtyczke. Na internetach idzie dostac odpowiednia wtyczke pod to gniazdo ale ja u siebie przerobilem wtyczke od termometru zewnetrznego i zalalem klejem. Calosc ladnie prezentuje sie w nocy, wrzuce pozniej zdjecie.



riccardoa
Forum Master
Forum Master
Posty: 1381
Rejestracja: czw mar 22, 2012 09:50
Lokalizacja: WOT
Auto: Bora
Silnik: ARL

Re: Zmieniarka do GAMMY Golf IV

Post autor: riccardoa » ndz cze 03, 2018 17:23

santos13 pisze:
ndz cze 03, 2018 12:06
Temat rozwiazany. Niestety nie masz racji Marcvs, swieca wszystkie przyciski (load, eject oraz 1 do 6) i to niezaleznie od ilosci zaladowanych plyt.
Ma rację,tak działa bez włączonego oświetlenia.Po włączeniu oświetlenia,tak jak napisałeś.



santos13
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: śr lis 01, 2017 20:06
Lokalizacja: KRA
Auto: Volkswagen Golf

Re: Zmieniarka do GAMMY Golf IV

Post autor: santos13 » ndz cze 03, 2018 22:57

@riccardoa, ujmujac temat scisle masz racje ale kiedy rozmawiamy o szeroko rozumianym podswietleniu zmieniarki to z gory zalozylem ze swiecic ma PO wlaczeniu podswietlenia (czyli po przekreceniu wlacznika swiatel na przynajmniej pozycyjne) a nie ze ma byc podswietlone caly czas. Dla mnie logiczne.
Zatem dla scislosci, zamieszczone ponizej zdjecie przedstawia stan zmieniarki po przekreceniu wlacznika swiatel. Zaladowane wszystkie 6 plytek, o czym swiadczy szesc swiecacych kropeczek ponad cyferkami.

Obrazek

Ps. Zdjecie przedstawia WYLACZONE radio, stad podświetlenie tylko przycisków na radiu, bez niebieskiego wyswietlacza.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości