[mk3] Osłona tarczy hamulcowej tył - tarcza kotwiczna - seat toledo mk2 -> golf mk3

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
Montifer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 295
Rejestracja: śr mar 21, 2012 18:38
Lokalizacja: Szczecin K.W.
Auto: Golf MK2

[mk3] Osłona tarczy hamulcowej tył - tarcza kotwiczna - seat toledo mk2 -> golf mk3

Post autor: Montifer » czw mar 01, 2018 13:44

Witam.

Robię swapa hamulców w swoim golfie mk2 na tarcze z mk3. (nie syncro) Ostatnio udało mi się rozbroić belkę i okazało się, że osłona tarcz przy mocowaniu są mocno skorodowane. Postanowiłem więc kupić nowe no i okazało się, że nigdzie nie mogę dostać jakichkolwiek zamieników. Dostępne mam tylko z VW classic, ale wiadomo swoje kosztują, a nie jest to akurat tak istotny element, żeby inwestować w niego nie wiadomo ile.

Naturalnie pomyślałem więc o seacie toledo mk2. W końcu wiele elementów z niego pasuje. I moje pytanie jest takie. Czy osłona tarczy hamulcowych tył będzie pasować na piasty z golfa 3? Pytam dlatego, że wizualnie różnią się kształtem itd, ale otwory wydają się pokrywać. Ewentualnie czy podejdzie z innego modelu.

Pozdrawiam.


----------------------------Mój Madison----------------------------
Obrazek
----- http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=499667 -----

Awatar użytkownika
Mavrick
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2064
Rejestracja: pn lis 19, 2007 22:46
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

[mk3] Re: Osłona tarczy hamulcowej tył - tarcza kotwiczna - seat toledo mk2 -> golf mk3

Post autor: Mavrick » pt mar 09, 2018 09:45

Przeciez bez problemu dostaniesz oslony tarcz na necie: 191615611D 191615612B



Awatar użytkownika
Montifer
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 295
Rejestracja: śr mar 21, 2012 18:38
Lokalizacja: Szczecin K.W.
Auto: Golf MK2

[mk3] Re: Osłona tarczy hamulcowej tył - tarcza kotwiczna - seat toledo mk2 -> golf mk3

Post autor: Montifer » śr kwie 11, 2018 15:26

Przecież napisałem, że są dostępne w VW Classic patrz w necie bo z tego co widziałem to tylko za ich pośrednictwem to sprzedają.

Tak czy inaczej trochę to trwało ale udało mi się dorwać takowe na szrocie.

Do zamknięcia.


----------------------------Mój Madison----------------------------
Obrazek
----- http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=499667 -----

ODPOWIEDZ

Wróć do „Układ Hamulcowy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości