Projekt MK4 , Need help

Modyfikacje wizualne, lampy, wnętrze, spoilery...

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, VIP

GakaaRoOo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr sty 10, 2018 20:37

Projekt MK4 , Need help

Post autor: GakaaRoOo » śr sty 10, 2018 21:09

Witam jestem tu nowy i potrzebuje pomocy , chciałbym zrobić fajny projekt mojego gulfa 4 i niewiem od czego zacząć co zrobić by było dobrze i tego nie sp*erdolic nie chodzi mi o silnik tylko o sam wygląd mam takie marzenie i chyba czas je spełnić .

Z góry dziękuje :bajer:



Awatar użytkownika
NeXaR
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: czw maja 12, 2016 18:30
Lokalizacja: Wodzisław

Projekt MK4 , Need help

Post autor: NeXaR » śr sty 10, 2018 23:51

:jaja: W takim razie proponuję na początek poszukać koła 18/19 cali w wzorze , który Ci się podoba do tego pakiet lotka progi zderzak z r32 lub na tył r-line jeśli natomiast bardziej podoba Ci się seryjny zderzak to dokładki votexa lub ms design na 25 lecie.Ogolnie to bylem w takiej samej sytuacji 2 lata temu jak Ty , przegladaj forum zerknij w tematy samochodow uzytkownikow g0 karcio afej darekdarrro chlastusdave hyperekpo qqxq logo sagano dave i łap z nich inspiracje sam będziesz w szoku ile mozna zrobic i dopasować rzeczy z innych wersji :) Mozesz też wbić domnie do tematu co prawda dopiero zbieram graty ,ale z listy planów mozesz googlowac dane przedmioty i sprawdzic czy cos ci lezy :) Poczytaj temat projektu sagano tak na start caly jego 1 post na 1 stronie http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=161&t=283129" onclick="window.open(this.href);return false; reszte musisz juz sam ogarnac ,auto rob z gustem ale dla siebie :) Pozdrawiam i witam :)



GakaaRoOo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr sty 10, 2018 20:37

Projekt MK4 , Need help

Post autor: GakaaRoOo » czw sty 11, 2018 17:25

A co lepsze sprężyny czy gwint ? U mnie są troszku *#cenzura#* drogi , i właśnie nabto są dobre sprężyny ale za to nie zejdę na sprężynach tak jak na gwincie . Chce naciąg zrobić bo strasznie mi się to podoba o jaki najlepszy rozstaw jest ok ? .



Awatar użytkownika
GolfSmerf
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: czw cze 16, 2016 20:33
Lokalizacja: Koszalin

Projekt MK4 , Need help

Post autor: GolfSmerf » wt sty 30, 2018 21:19

bierz gwint. jak chcesz naciągi to bez gwintu sie nie obejdzie, bo naciągi i koza dobrze nie wygląda :D Wsadź felge - uważam, że 18cali jest optymalnie. Do tego zadbaj o lakier i tak na prawdę auto już inaczej wygląda. Reszta to tylko kwestia gustu co Ci odpowiada, jest multum możliwości.



Awatar użytkownika
trepson_vlcrew
VAG ŁOWICZ
VAG ŁOWICZ
Posty: 3952
Rejestracja: śr gru 08, 2010 19:53
Lokalizacja: Łowicz

Projekt MK4 , Need help

Post autor: trepson_vlcrew » pt lut 02, 2018 20:43

wiem że możecie mnie pocisnąć hejtem ale kurde... jak nie masz pomysłu poszukaj inspiracji w necie jak nie masz nadal nie rób tego na siłe bo to nie wyjdzie... ale sie ma pomysł i jakieś wzorce szukane w necie i szuka sie, czyta itd to sie dojdzie do fajnego projektu. tak się tworz najlepsze projekty. nikt nie zrobi tego za ciebie jeden ci doradzi to drugi to musisz sam zdecydować. jak nie umiesz, nie znasz sie czytaj. jak nadal ciężko - odpuść.


Obrazek

http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=413934
#vlcrew #bagged #12_5j #widebody #1.8t #custom #LY3D #mk4

ODPOWIEDZ

Wróć do „Style”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości