Babcia Jetta By Kopciuch

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mateuszz117
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 176
Rejestracja: ndz sty 31, 2010 20:35
Lokalizacja: Bełchatów

Babcia Jetta By Kopciuch

Post autor: mateuszz117 » wt gru 21, 2010 21:30

przeczytalem caly temat i powiem jedno...GRUUUBOOO:)


[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/1121/c036a407cce00bf9.png[/IMG][/URL]

red_devil25
Forum Master
Forum Master
Posty: 1065
Rejestracja: wt paź 21, 2008 18:18
Lokalizacja: SRC

Re: Babcia Jetta By Kopciuch

Post autor: red_devil25 » wt wrz 20, 2011 21:03

dzieje sie tam cokolwiek obecnie ?


Był Golf mk3 1.6 & 1.8...jest Passat B5FL 2.0AZM

Awatar użytkownika
SZOPENN
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 762
Rejestracja: ndz gru 07, 2008 10:53
Lokalizacja: Polska

Babcia Jetta By Kopciuch

Post autor: SZOPENN » pt wrz 23, 2011 07:53

Dostałem linka do wątku... przeczytałem.... no i ode mnie będzie jako pierwsze kubeł zimnej wody, nie tylko na głowę kolegi kopciucha, ale również mały kubeł na głowę administracji oraz podejmowanych decyzji i ich wpływu na wizję forum

Kolego Kopciuch - ode mnie wielki szacunek i wielki plus za podjęcie się tego auta, i za chęć dania mu nowego życia.... na tym plusy się kończą... nic więcej pozytywnego nie widzę, co jest bardzo smutne :crazy: A to co widzę nie wystarcza, żebym się mógł zachwycić biorąc pod uwagę koszty w jakie idziesz z tym autem. W ogólnym rozliczeniu... marnujesz kasę... mimo, że każdy ma prawo robić z tą kasą co mu się podoba...

Przeglądając wątek.... buda o dziwo nie była aż w tak złym stanie, jak na 86... podłoga dzwon. Dziwi brak oryginalnego baranka, ale pewnie auto wyjechało takie z fabryki. Na jednym ze zdjęciu pociągłeś błotnik smołą... chcesz powiedzieć, że całe auto potraktowałeś tym lepem na muchy??? przecież to żadna konserwacja...

Następna sprawa, co się tu w ogóle dzieje.... mamy rocznik 86, buda z której da się coś wyciągnąć i co robimy? Pełna szyba? Fioletowo - biała kanapa.... o co w ogóle chodzi. Następnie rżnięcie podłogi na syncro??? Po co??? Przecież to klasyk...

Wkładasz multum kasy, a mając tyle kasy wystarczyłoby się rozejrzeć i zobaczyć projekty na forum i obrać odpowiedni dla auta kierunek... jeśli sprawy będą wyglądały tak jak wyglądają, to wątpię czy za pół roku wystarczy tutaj wszystkim komentującym motywacji i odwagi, aby to auto które powstaje chwalić, tylko za to że właściciel miał zajebistą motywację..... Niestety z planów... a plany widać, zanosi się na niezły klops, kolejny golf tuning, którego tu raczej nie powinno być...

__________________________
I teraz kubeł wody na moderatorów, wiem, że różne są przesłanki zamieszczenia wątku tutaj, ale czy w tym przypadku ktoś się nie za bardzo zagalopował?? Czy naprawdę wystarczy tylko motywacja aby tutaj się znaleźć? Bo jeśli tak to zapraszam do działu TWOJE MK2 - znajdziecie tam co najmniej 50 tematów podobnych, gdzie ktoś ma jedynie motywacje i wydaje kasę ciężką bo ma do tego prawo.... ale ja nie wiem czy o to tutaj chodzi... nie za bardzo po prostu mi się ten wątek nadaje na ten dział, mimo zaangażowania....

Uważam, że całość idzie w złym kierunku, samo założenie - że auto trzeba uratować i będzie znów jeździć nie powinno wystarczyć aby się tu znaleźć. W tym dziale powinny być wisienki na torcie tego forum, ten dział powinien odcinać się od "powszechnego" podejścia do tematu tuningu golfa....

Ostatecznie małe porównanko...
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=394226" onclick="window.open(this.href);return false; - "auto z działu ogólnego MK2 - długo jeszcze przyjdzie czekać żeby auto Shifta znalazło się w projektach??"

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... ilit=aurel" onclick="window.open(this.href);return false; - "auto z działu projekty"

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 0#p4539082" onclick="window.open(this.href);return false; - "auto z działu projekty???"

sorry chłopaki, ale ten dział do czegoś zobowiązuje...



arwam

Babcia Jetta By Kopciuch

Post autor: arwam » wt lut 14, 2012 14:48

co w temacie?



eden1992
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 408
Rejestracja: sob gru 17, 2011 00:23

Babcia Jetta By Kopciuch

Post autor: eden1992 » wt lut 14, 2012 21:18

Przeczytałem cały temat :grin:
I chce więcej nie mogę się doczekać fotorelacji z dalszych prac :D


Sprzedam fabrycznie nowe wyświetlacze full fis do liczników z MK4
Wymiana za dopłatą.

Kontakt: 513680655 lub PW

Awatar użytkownika
Semian
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 887
Rejestracja: pn gru 06, 2004 18:58
Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
Kontakt:

Babcia Jetta By Kopciuch

Post autor: Semian » śr lut 15, 2012 10:39

Pt kwi 09, 2010 8:27 pm ostatnia aktualizacja tematu , ja bym na miejscu moderatorow dawno zamknal temat ,bo widac ,ze Kopciuch nie ma juz ochoty prowadzic tematu


projekt jetta coupe 2
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3286710#3286710

arwam

Babcia Jetta By Kopciuch

Post autor: arwam » śr lut 15, 2012 11:25

Semian, niepowiedziane że nie nabierze ochoty.zobacz jak jest u mnie narazie uki nie wziąłem się za blachy nie ma co aktualizować... a mimo to niezgodziłbym isę na zamknięcie. zresztą w temacie czasem może wyniknąć ciekawa dyskusja dzięki czemu może to coś wnieść do projektu. a póki co proponowałbym się wstrzymać i poczekać aż głos zabierze autor tematu...



Awatar użytkownika
xXsilasXx
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 368
Rejestracja: sob maja 08, 2010 18:33
Lokalizacja: Ropczyce
Kontakt:

Babcia Jetta By Kopciuch

Post autor: xXsilasXx » wt mar 13, 2012 23:13

Jak zobaczyłem pierwsze foty, pomyślałem że w życiu bym się nie podjął renowacji tego auta. Będzie grubo :food: :food: :pub: :pub: :smoke: :smoke:


Pozdrawiam Patryk!
Mein-->viewtopic.php?f=88&t=444345
Obrazek

Awatar użytkownika
MacDes
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: sob sty 13, 2018 19:38
Lokalizacja: Limanowa
Auto: VW Golf MK4
Silnik: AHH

Babcia Jetta By Kopciuch

Post autor: MacDes » ndz sty 14, 2018 20:12

Tak jak kolega wyżej napisał tylko prawdziwy PASJONAT mógłby się podjąć takiego zadania. Zapowiada się niesamowity temat, który z chęcią będę śledził! Można widzieć za ile wyrwałeś tę Jettę? Powodzenia w wytrwałości!


Wydaje pieniądze, których nie mam, na tuning, którego nie potrzebuje, by podobać się ludziom, których nie znam.

Awatar użytkownika
kret077744
Forum Master
Forum Master
Posty: 1157
Rejestracja: śr lis 19, 2008 23:06
Lokalizacja: Bralin (wielkopolskie)

Babcia Jetta By Kopciuch

Post autor: kret077744 » ndz sty 14, 2018 20:21

MacDes, poczytaj daty ostatnich postów :kac:


Golf Country 4x4 1.9 TD AAZ
http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=591164" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
MacDes
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: sob sty 13, 2018 19:38
Lokalizacja: Limanowa
Auto: VW Golf MK4
Silnik: AHH

Babcia Jetta By Kopciuch

Post autor: MacDes » ndz sty 14, 2018 20:53

kret077744, Wszystko jasne, miałem problem bo z początku wyświetlała mi się tylko jedna strona z tego tematu stąd mój komentarz, teraz wyświetla się całe 16 stron. Coś mi się popsuło :banghead: :blush:


Wydaje pieniądze, których nie mam, na tuning, którego nie potrzebuje, by podobać się ludziom, których nie znam.

Awatar użytkownika
kopciuch
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 153
Rejestracja: czw gru 29, 2005 21:53
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Babcia Jetta By Kopciuch

Post autor: kopciuch » wt sty 16, 2018 19:53

Jetta jeździ i ma się dobrze 4x4 działa i 1,6 tD wzorowo się spisuje , może wrzucę kiedyś co i jak wyglądało jak przy niej robiłem . A wszystkim którzy wiedzieli lepiej co i jak się robi i jakich materiałow sie uzywa - pokażcie swoje dzieła teraz porównamy ktore lepiej wykonane :)


A wszystko przez kobiete....:D

Awatar użytkownika
Stalu
_
_
Posty: 3904
Rejestracja: pn lut 18, 2008 16:45
Lokalizacja: Pacanów
Kontakt:

Babcia Jetta By Kopciuch

Post autor: Stalu » wt sty 16, 2018 23:54

Matko z buska odkop roku albo dziesięciolecia :shock:

kopciuch, Dawaj aktuala, sam kibicowałem temu projektowi i tak jakoś znikło wszystko, a tu jednak żyje :bajer: :bigok:


„Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej”

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze auta - Projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości