Kącik posiadaczy MK4

Wymiana doświadczeń użytkowników poszczególnych modeli VW.

Moderator: VIP

Awatar użytkownika
golf3dawid
Forum Master
Forum Master
Posty: 1502
Rejestracja: pn lis 01, 2010 23:34
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Kącik posiadaczy MK4

Post autor: golf3dawid » wt wrz 29, 2015 22:03

leonnelson pisze:Panowie, jak już jesteśmy przy temacie oświetlenia, lampek W8 i tych innych, to jakie macie zdanie na temat uchodźców?
Co mnie obchodzą uchodzcy jak mi lampka nie chce wejsc... materiał i przeszkadza, i nie chce pstryknac. Co tu zrobic :D


Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.

Mój Golf MK4 Smoked Front

Obrazek

Awatar użytkownika
leonnelson
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 912
Rejestracja: śr cze 17, 2009 15:00
Lokalizacja: PO
Kontakt:

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: leonnelson » wt wrz 29, 2015 22:06

golf3dawid pisze:Co tu zrobic
Zmienić auto na takie co ma to fabrycznie :D hmm... może na Leona? :D


Byłe 20 Jahre GTI : viewtopic.php?f=88&t=342847&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Byłe Mk4 TDI : viewtopic.php?f=89&t=472601" onclick="window.open(this.href);return false;
Byłe Mk4 USA viewtopic.php?f=89&t=483989" onclick="window.open(this.href);return false;
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
SPRZEDAM PODKŁADKI PODNOSZĄCE SILNIK DO MK4/BORY - 722 165 543
SPRZEDAM kabel VCDS + oprogramowanie

cezarekane
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 68
Rejestracja: śr paź 22, 2014 10:51
Lokalizacja: Polska B

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: cezarekane » wt wrz 29, 2015 22:07

leonnelson pisze:to jakie macie zdanie na temat uchodźców?
Mam przygotowane na powitanie biednych uchodźców
Obrazek
Obrazek



Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: Kamel » wt wrz 29, 2015 22:34

mass143 pisze:Kamel, w czasie jazdy? nie widzi mi się to w ogóle
Tak, mam to odpalone u siebie w Jettcie poprzez kodowanie, z tą różnicą, że białe lampki mam zmienione na czerwone i przyciemnione. Regulować siłą świecenia mogę poprzez ustawienia na FIS-ie.
W jeszcze nowszych lampki żarówkowe zastąpiono ledowymi.

leonnelson pisze:Panowie, jak już jesteśmy przy temacie oświetlenia, lampek W8 i tych innych, to jakie macie zdanie na temat uchodźców?
leonnelson pomijając fakt, że kraje, które prowadziły swoje interesy (czyt. Niemcy, Francja, USA, itp.) próbują zwalać na innych bałagan, jaki narobili, to..
Jeśli chodzi o uchodźców, tych prawdziwych, to ok, należy im pomóc, jednak ci siedzą zamknięci na granicach Libii czy Turcji.
Uważam jednak, że hurtowe ich przyjmowanie na stałe nie powinno mieć miejsca, a kraje, które czerpały korzyści w Syrii itd. powinny zaprowadzić jakiś porządek tam na miejscu.
Jeśli natomiast chodzi o imigrantów ekonomicznych (zresztą tyczy się to wszystkich) to powinno się prowadzić kontrole i jeśli ktoś nie posiada dokumentów to na deportować do Syrii (niezależnie czy dana osoba pochodzi z Syrii czy też z Albanii, Serbii czy innego kraju - ot taka kara, za kombinacje z dokumentami).

Sorry, ale Polacy uciekające w czasie wojny pozostawiali swoje majątki, a pierwsze co zabierali to dokumenty. I jak słyszy się taką Merkel, Kopacz, Lis czy inną to się nóż w kieszeni otwiera i pierwsze co się nasuwa to pytanie, ile Pani Kopacz przyjęła muslimów do siebie do domu, a jak Ona i wszyscy ci zwolennicy ich przyjmowania już ich u siebie zameldują to niech ich utrzymują ze swoich pieniędzy, pozostawiając pieniądze podatników w spokoju.

Jako obywatel Rzeczypospolitej Polskiej uczciwie płacący podatki na ten złodziejski rząd oficjalnie mogę oświadczyć, że nie zgadzam się na przyjmowanie jakichś przyjezdnych darmozjadów, których i tak w Polsce za dużo (np. żyjących na zasiłkach w dostatku cyganów), a polskie rodziny przymierają głodem, bo trzeba włazić w dupsko Merkel i reszcie brukselskiej śmietanki..
cezarekane pisze:Mam przygotowane na powitanie biednych uchodźców
cezarekane szkoda takiego sprzętu :-) Lepiej od razu kula w łeb za nielegalne przekroczenie granicy :bigok:
Ostatnio zmieniony wt wrz 29, 2015 23:18 przez Kamel, łącznie zmieniany 1 raz.


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

daniel23584
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 463
Rejestracja: sob sie 06, 2011 11:38

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: daniel23584 » wt wrz 29, 2015 22:43

Kamel, :pub: zgadzam sie w 100%


ALH -> 205 -> soft

iigAlisArr
->|<-
->|<-
Posty: 1750
Rejestracja: sob mar 20, 2010 16:44
Lokalizacja: northern

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: iigAlisArr » wt wrz 29, 2015 22:44

Kamel :pub:


Kupię:

- HBM'y,
- W8 pod szyber,
- kratki nawiewów z Bory.


" What does the World, mean to You ? "

Awatar użytkownika
krzyzak
Forum Master
Forum Master
Posty: 1270
Rejestracja: sob maja 10, 2008 18:02
Lokalizacja: MALBORK
Kontakt:

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: krzyzak » wt wrz 29, 2015 23:10

Kamel, :metal:


Obrazek
Obrazek

:gora:-------------------krzyzako-wóz----------------------- :gora:

Awatar użytkownika
Stanley777
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 952
Rejestracja: pn lip 18, 2011 11:09
Lokalizacja: Brzesko

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: Stanley777 » wt wrz 29, 2015 23:16

Kamel, podbijam =D>

Szkoda że Polska w tej kwestii nie ma jaj, tzn MY jako naród mamy jaja i potrafimy wyrazić swoje zdanie, szkoda tylko że tamte osły z Wiejskiej nie liczą się z tym. Węgry pokazały klasę, Słowacja tak samo a my wiecznie jesteśmy manipulowani i jak na siłę chcemy wejść do du*y innym Państwom. To jest bez sensu.
W ten sposób Polska nigdy nie będzie szanowanym krajem i poważanym wśród innych.

Jakoś Arabia Saudyjska te całe kefiry i szejki to mają gdzieś uchodźców, wolą wyłożyć kasę na pomoc w osiedlaniu tych dzikusów w Europie, a sami chcą mieć spokój. Pomoc należy kierować w miejsce, gdzie występuje problem a nie pozwalać im uciec od tego problemu bo w taki sposób prędzej czy później stworzy się kolejny problem.

Swoją drogą pół żartem pół serio, może akurat oni tak lgną do tych Niemiec bo "nowa" linia VW potrzebuje chętnych do testowania Polówek :hmm: :jezor:

VW Das Auto :bigok:

[youtube][/youtube]


Mój Były Golfik :kwiatek:

ARL+, SkóryRecaro, CzarnyŚrodek,Tempomat, FotochromAmbient, KratkiBora, PodstopnicaNakładkiAudiTT, LamkaW8, ModułyLed6000k, DekoryAlu, FullFIS + HypeFIS, CarAudio + MFD/TV/Yatour, CzarnyFront, PrzódTyłV6, GładkaListwa, PrzelotKwas2.5", SwapHebli312/256, ZawieszenieKWv3, PoliuretanStrongFlex, TomasonTN1


Obrazek Obrazek

Także Teeegooo... ;]]] :hmm: :food: :satan: :ass:

https://naforum.zapodaj.net/images/ba7c6910c46c.jpg

Awatar użytkownika
Kamel
VW Baron
VW Baron
Posty: 3278
Rejestracja: pt kwie 20, 2007 16:32
Lokalizacja: WB / WZ
Kontakt:

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: Kamel » wt wrz 29, 2015 23:20

Jeśli już mowa o polityce VW to teraz już rozumiem, dlaczego Angela tak ich chętnie zapraszała :-)
Obrazek


. . . . . . . . . . MOJA BYŁA GOLFINA . . . . . . . . . . . . . MOJA OBECNA JETTA . . . . . . . . . .

iigAlisArr
->|<-
->|<-
Posty: 1750
Rejestracja: sob mar 20, 2010 16:44
Lokalizacja: northern

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: iigAlisArr » wt wrz 29, 2015 23:56

Stanley777 pisze:Jakoś Arabia Saudyjska te całe kefiry i szejki to mają gdzieś uchodźców, wolą wyłożyć kasę na pomoc w osiedlaniu tych dzikusów w Europie, a sami chcą mieć spokój.
Sprawa ma inne oblicze - te kraje chcą zasiedlenia państw europejskich w celu islamizacji europy. To nie pieniądze czy "spokój" są powodem.


Kupię:

- HBM'y,
- W8 pod szyber,
- kratki nawiewów z Bory.


" What does the World, mean to You ? "

Awatar użytkownika
golf3dawid
Forum Master
Forum Master
Posty: 1502
Rejestracja: pn lis 01, 2010 23:34
Lokalizacja: Sosnowiec

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: golf3dawid » śr wrz 30, 2015 12:06

leonnelson, :bigok: :bigok:


Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.

Mój Golf MK4 Smoked Front

Obrazek

mass143
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 996
Rejestracja: pn kwie 01, 2013 01:44
Lokalizacja: Sandomierz

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: mass143 » śr wrz 30, 2015 12:33

Jakby ktoś miał problem z wydechem przy dokładce 25th to proszę rozwiązanie :helm: :rotfl:

Obrazek



Awatar użytkownika
KoJ@K
...
...
Posty: 5923
Rejestracja: pt maja 28, 2010 08:45
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: KoJ@K » śr wrz 30, 2015 13:04

Piachu tam napchałeś? ;)


Obrazek

mass143
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 996
Rejestracja: pn kwie 01, 2013 01:44
Lokalizacja: Sandomierz

Kącik posiadaczy MK4

Post autor: mass143 » śr wrz 30, 2015 14:53

To nie mój samochód :kac:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Kąciki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości