Zna ktoś to Rallye ?? - ogłoszenia sprzedaży golfów Rallye

Forum miłośników Golfa Rallye i G60

Moderatorzy: G0 Karcio, BARANMC1, VIP

Awatar użytkownika
16vg60
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2163
Rejestracja: śr gru 29, 2010 19:50
Lokalizacja: lublin

Zna ktoś to Rallye ?? - ogłoszenia sprzedaży golfów Rallye

Post autor: 16vg60 » czw gru 18, 2014 20:14

:hmm:


GOLF MK4 R32 OEM - niuu car

AUDI R$4 B5 ,Big Brake rs6 C7 390mm,Wagner,BC Racing...-family car

AUDI S3 8L ABT IMOLA YELLOW BAM-wife car

MK2 R32 4Motion ,Rallye?

Awatar użytkownika
Misza1122
Forum Master
Forum Master
Posty: 1096
Rejestracja: wt lut 02, 2010 12:49
Lokalizacja: Terespol
Kontakt:

Zna ktoś to Rallye ?? - ogłoszenia sprzedaży golfów Rallye

Post autor: Misza1122 » czw gru 18, 2014 20:22

Ty jesteś w to zamieszany ??



Awatar użytkownika
16vg60
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2163
Rejestracja: śr gru 29, 2010 19:50
Lokalizacja: lublin

Zna ktoś to Rallye ?? - ogłoszenia sprzedaży golfów Rallye

Post autor: 16vg60 » czw gru 18, 2014 20:39

Dzwonilem jak tylko wyszlo ogloszenie, i powiedzialem ze jak cos to przyjade ale dopiero w sobote, moze goscio slowny i czeka na mnie :smoke:


GOLF MK4 R32 OEM - niuu car

AUDI R$4 B5 ,Big Brake rs6 C7 390mm,Wagner,BC Racing...-family car

AUDI S3 8L ABT IMOLA YELLOW BAM-wife car

MK2 R32 4Motion ,Rallye?

Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Zna ktoś to Rallye ?? - ogłoszenia sprzedaży golfów Rallye

Post autor: jhosef » czw gru 18, 2014 20:43

16vg60 pisze:owiedzialem ze jak cos to przyjade ale dopiero w sobote
A szlifierka przygotowana? ;)



Awatar użytkownika
16vg60
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2163
Rejestracja: śr gru 29, 2010 19:50
Lokalizacja: lublin

Zna ktoś to Rallye ?? - ogłoszenia sprzedaży golfów Rallye

Post autor: 16vg60 » czw gru 18, 2014 20:51

Hehe , w ogóle sie nie napalam na niego, jeszcze jakis czas temu bym podpial lawete do gsi i popie... zaraz po tym jak zadzwoniłem, teraz luz zobaczymy
ale jak cos to na pewno nie bedzie ciety , nie za te pieniadze :-)


GOLF MK4 R32 OEM - niuu car

AUDI R$4 B5 ,Big Brake rs6 C7 390mm,Wagner,BC Racing...-family car

AUDI S3 8L ABT IMOLA YELLOW BAM-wife car

MK2 R32 4Motion ,Rallye?

Awatar użytkownika
44FG
Forum Master
Forum Master
Posty: 1239
Rejestracja: wt sty 25, 2005 17:57
Lokalizacja: Lemingrad
Kontakt:

Re: Zna ktoś to Rallye ?? - ogłoszenia sprzedaży golfów Rall

Post autor: 44FG » pt gru 19, 2014 00:59

Nie wiem co wy widzicie chłopy w tym truposzu... Jak dla mnie to żadna okazja tak zdekompletowany i za te pieniądze... No chyba, że gościu ma części i oddaje w komplecie tylko na zdjęciach i w opisie ich nie zawarł to można by się jeszcze zastanowić.


Byly: mk II 1.6D '86, mk II G60 '90, Rallye Golf '89, passat b5 1.8 '99, Passat TSI '11, Volkswagen CC TSI '13, Skoda Octavia RS TSI DSG '14, mk VI GTI Edition 35 '12,
Sa: Mk I vel Kermit '83, mk I cabrio 3.2 V6, Corrado VR6 '94 - "Japoniec", Focus RS mk III '16, Tiguan 2.0 TSI DSG 4Motion '17

Awatar użytkownika
16vg60
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2163
Rejestracja: śr gru 29, 2010 19:50
Lokalizacja: lublin

Zna ktoś to Rallye ?? - ogłoszenia sprzedaży golfów Rallye

Post autor: 16vg60 » pt gru 19, 2014 09:31

44FG, gdym mial takie rallye ja Ty to nawet bym nie otworzyl linka z tym ogloszeniem :grin: ,ale gdy sie nie ma wcale ,albo pociete dwa i jeszcze brakuje z jednego do calosci to wszystko bierze sie pod uwage :-)


GOLF MK4 R32 OEM - niuu car

AUDI R$4 B5 ,Big Brake rs6 C7 390mm,Wagner,BC Racing...-family car

AUDI S3 8L ABT IMOLA YELLOW BAM-wife car

MK2 R32 4Motion ,Rallye?

Awatar użytkownika
44FG
Forum Master
Forum Master
Posty: 1239
Rejestracja: wt sty 25, 2005 17:57
Lokalizacja: Lemingrad
Kontakt:

Re: Zna ktoś to Rallye ?? - ogłoszenia sprzedaży golfów Rall

Post autor: 44FG » pt gru 19, 2014 13:01

Nie przesadzaj z tym moim. Wyglądał chyba jeszcze gorzej jak go brałem niż ten z tej aukcji... Chodzi mi po prostu o to, że ilość $ którą włożysz w zrobienie go + te 15k które za jego chcą przekroczy z pewnością część aut dość kompletnych, co najwyżej podmęczonych, ale z papierami i nie składaki... Ja jedno rallye już zrobiłem (i dalej się bawię) i powiem Ci szczerze, że wolałbym położyć te 15k, ze 30 wziąć na kredyt w banku i kupić coś kompletnego z historią.


Byly: mk II 1.6D '86, mk II G60 '90, Rallye Golf '89, passat b5 1.8 '99, Passat TSI '11, Volkswagen CC TSI '13, Skoda Octavia RS TSI DSG '14, mk VI GTI Edition 35 '12,
Sa: Mk I vel Kermit '83, mk I cabrio 3.2 V6, Corrado VR6 '94 - "Japoniec", Focus RS mk III '16, Tiguan 2.0 TSI DSG 4Motion '17

Awatar użytkownika
16vg60
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2163
Rejestracja: śr gru 29, 2010 19:50
Lokalizacja: lublin

Zna ktoś to Rallye ?? - ogłoszenia sprzedaży golfów Rallye

Post autor: 16vg60 » pt gru 19, 2014 22:48

Tak jak pisalem wczesniej jeszcze jakis czas temu napewno bym popi.. zaraz jak wyszlo ogloszenie , a teraz nawet nie jade tego ogladac i masz rację cena z :ass:

Dzisiaj pogadalem jeszcze ze sprzedajacym i
napedy i skrzynia jakies są ...
silnik kiedys odpalal
brak ic i kolanka 180*
kompressora g60 brak
dokladki , halogenow, klapki haka, emblematow brak o wlotach do chlodzenia tarcz i ory. kierunkach nie wspominam
przednie blotniki zmeczane sa slady napraw i szpachla
progi z oznakami korozji
prawy tyl blotnik naprawiany , auto dostalo kiedyś w prawa strone i ktos nieudolnie to naprawil
brak przednich foteli i jeszcze pewnie masa innych
do tego skladak, ale w PL to chyba norma :grin:


GOLF MK4 R32 OEM - niuu car

AUDI R$4 B5 ,Big Brake rs6 C7 390mm,Wagner,BC Racing...-family car

AUDI S3 8L ABT IMOLA YELLOW BAM-wife car

MK2 R32 4Motion ,Rallye?

Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

Zna ktoś to Rallye ?? - ogłoszenia sprzedaży golfów Rallye

Post autor: barteKKK03 » sob gru 20, 2014 00:05

Parę lat temu wyglądał tak :)
Obrazek



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Zna ktoś to Rallye ?? - ogłoszenia sprzedaży golfów Rallye

Post autor: jhosef » sob gru 20, 2014 06:42

44FG pisze: Chodzi mi po prostu o to, że ilość $ którą włożysz w zrobienie go + te 15k które za jego chcą przekroczy z pewnością część aut dość kompletnych, co najwyżej podmęczonych, ale z papierami i nie składaki... Ja jedno rallye już zrobiłem (i dalej się bawię) i powiem Ci szczerze, że wolałbym położyć te 15k, ze 30 wziąć na kredyt w banku i kupić coś kompletnego z historią.
Ja wychodzę z tego samego założenia.
Patrząc na to jak się pier... z Country - a pracy i pieniędzy szczególnie nie załowałem - to kupiłbym sobie prawie igłę.
No z tym, że moje Country nie było umęczone mocno, w sumie to nie była zła sztuka. A i tak kupa roboty z tym jest. Wytłumaczenie mam takie, że ja chciałem grzebadło na popołudnia :)
Nie bardzo wyobrażam sobie odbudowę takiego padła. A składaka w ogóle bym nie zaakceptował.
barteKKK03 pisze:Parę lat temu wyglądał tak :)
no cóż...



Awatar użytkownika
44FG
Forum Master
Forum Master
Posty: 1239
Rejestracja: wt sty 25, 2005 17:57
Lokalizacja: Lemingrad
Kontakt:

Re: Zna ktoś to Rallye ?? - ogłoszenia sprzedaży golfów Rall

Post autor: 44FG » sob gru 20, 2014 08:42

16vg60 pisze:Tak jak pisalem wczesniej jeszcze jakis czas temu napewno bym popi.. zaraz jak wyszlo ogloszenie , a teraz nawet nie jade tego ogladac i masz rację cena z :ass:

Dzisiaj pogadalem jeszcze ze sprzedajacym i
napedy i skrzynia jakies są ...
silnik kiedys odpalal
brak ic i kolanka 180*
kompressora g60 brak
dokladki , halogenow, klapki haka, emblematow brak o wlotach do chlodzenia tarcz i ory. kierunkach nie wspominam
przednie blotniki zmeczane sa slady napraw i szpachla
progi z oznakami korozji
prawy tyl blotnik naprawiany , auto dostalo kiedyś w prawa strone i ktos nieudolnie to naprawil
brak przednich foteli i jeszcze pewnie masa innych
do tego skladak, ale w PL to chyba norma :grin:
No i dobrze robisz. Sprawdziłeś, pogadałeś i możesz z czystym sumieniem odpuścić temat. Pomijam już to, że był walony i źle naprawiony, ale te wszystkie braki, które wymieniłeś to grube tysiące złotych, grube. Bo znaleźć na giełdzie samochodowej albo na allegro tego się nie da, więc zostaje ci źródło niemieckie a tam ceny są odpowiednio duże... Dodatkowo jeśli chciałbyś mieć auto, które ma praktycznie wszystko w oryginale (wszystkie, kostki, śrubki, spinki, zaślepki, maskownice itp) to skompletowanie tego od zera jest sprawą totalnie beznadziejną... Podsumowując kupisz takiego za 15k, wydasz masakrycznie dużo kasy na przywrócenie do stanu używalności a i tak będziesz miał świadomość, że to nie jest to o co Ci chodziło bo cały czas czegoś brakuje. Lepiej i naprawdę taniej wziąć w kieszeń 40-50k i pojechać kupić kompletne auto. I tak zabawy będzie przy nim tyle, że nudzić się wieczorami nie będziesz ;)
barteKKK03 pisze:Parę lat temu wyglądał tak :)
Obrazek
Moja ukochana lotka! :) Ja nie wiem, ale to był kiedyś jakiś szał w Polsce. Tych rallye było co kot napłakał, ale zupełnie jakby wszyscy się umowili i każdy ładował ten parapet na auto ;)
jhosef pisze: Ja wychodzę z tego samego założenia.
Patrząc na to jak się pier... z Country - a pracy i pieniędzy szczególnie nie załowałem - to kupiłbym sobie prawie igłę.
No z tym, że moje Country nie było umęczone mocno, w sumie to nie była zła sztuka. A i tak kupa roboty z tym jest. Wytłumaczenie mam takie, że ja chciałem grzebadło na popołudnia :)
Ale taj jak napisałem wyżej: kupiłbyś 'pszczółkę' a i tak miałbyś co robić przy nim wieczorami ;)


Byly: mk II 1.6D '86, mk II G60 '90, Rallye Golf '89, passat b5 1.8 '99, Passat TSI '11, Volkswagen CC TSI '13, Skoda Octavia RS TSI DSG '14, mk VI GTI Edition 35 '12,
Sa: Mk I vel Kermit '83, mk I cabrio 3.2 V6, Corrado VR6 '94 - "Japoniec", Focus RS mk III '16, Tiguan 2.0 TSI DSG 4Motion '17

Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Zna ktoś to Rallye ?? - ogłoszenia sprzedaży golfów Rallye

Post autor: jhosef » sob gru 20, 2014 09:54

44FG pisze:Ale taj jak napisałem wyżej: kupiłbyś 'pszczółkę' a i tak miałbyś co robić przy nim wieczorami ;)
W sumie dlatego go wziąłem bo jakbym kupił dwa razy drożej to roboty byłoby i tak podobnie...
Ja się na niego zdecydowałem bo był w pełni oryginalne, nie grzebane szczególnie, blacharka całkiem. Większość rzeczy, które rozgrzebywałem byłem ewidentnie pierwszy w tym miejscu. Z braków tak naprawdę to brak oryginalnego pokrowca na koło, Bosch dalekosiężne zmienione na Hella, zmieniony lewy błotnik z Country/G60 na zwykły.

Jakby nie był oryginalny, z tymi wszystkimi pierdołami to bym go w ogóle nie brał. Tym bardziej nie chciałbym rozgrzebanego trupa Rallye aby zrobić z niego igiełkę.



Awatar użytkownika
16vg60
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2163
Rejestracja: śr gru 29, 2010 19:50
Lokalizacja: lublin

Re: Zna ktoś to Rallye ?? - ogłoszenia sprzedaży golfów Rall

Post autor: 16vg60 » sob gru 20, 2014 11:12

barteKKK03 pisze:Parę lat temu wyglądał tak :)
Obrazek

Na zdjeciu wyglada zacnie , i faktycznie cos z tymi lotkami bylo za rzeczy ,nawet ostatnio pocialem rallye z takim szpojlerem :hmm:

44FG ja to wszystko wiem , czlowiek poprostu jest ciekawy co to jest a , ze odleglosc zadna to mialem ochote obadac
wart 7k , ale i tak ktos za 15k go kupi nie takie wafle ostatnio schodzily

Ps.od ok. 15lat mi sie nie nudzi przez te parchy :-)


pozdr.


GOLF MK4 R32 OEM - niuu car

AUDI R$4 B5 ,Big Brake rs6 C7 390mm,Wagner,BC Racing...-family car

AUDI S3 8L ABT IMOLA YELLOW BAM-wife car

MK2 R32 4Motion ,Rallye?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf Rallye”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości