Grupowy chiptuning R-Performance Rogalotti 1000zł VI tura

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9197
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Grupowy chiptuning R-Performance Rogalotti 1000zł VI tura

Post autor: wesol » sob mar 16, 2013 18:15

masters ma zdaj sie promocje na 750 zl edc 15. Tune up tez ma za 800 zl i co ciekawe skonczyli juz te zabawy z grupowymi i cena jest taka sama czy grupowo czy singlem podjedziesz.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

Awatar użytkownika
odzim
...
...
Posty: 2156
Rejestracja: pn mar 12, 2007 11:59
Lokalizacja: Radom

Re: Grupowy chiptuning R-Performance Rogalotti 1000zł VI tur

Post autor: odzim » sob mar 16, 2013 19:47

wesol pisze:masters ma zdaj sie promocje na 750 zl edc 15. Tune up tez ma za 800 zl i co ciekawe skonczyli juz te zabawy z grupowymi i cena jest taka sama czy grupowo czy singlem podjedziesz.
wreszcie ktos z glowa cos napisal -dla takiego mastersa taki edc 15 to jak dla nauczyciela polonistyki napisac "Ala ma kota" :grin:
ps. i sami widzicie jak sie chce to mozna tanio i dobrze ,wystarczy poszukać -pozdrawiam


Obrazek

Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9197
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Grupowy chiptuning R-Performance Rogalotti 1000zł VI tura

Post autor: wesol » ndz mar 17, 2013 08:18

to juz promocja ta trwa jeszcze przed nowym rokiem zaczęta. Owszem Masters podaje ze 750 zl netto czyli niby vat trzeba doliczyc ale to juz wiemy jak to bywa w zyciu i ze sie mozna dogadać. U Roberta tez 800 zl juz brutto jest od bardzo dawna. a i dotyczy EDC 15 i edc 16 do 2 litrów pojemnosci.
http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=10333
Jak mam placic za jakiegos chipsa w garazu 500 czy 600 zl czy 300 za takiego z allegro to ja wole taki za 800 w pelni profesjonalny z hamownia i zrobiony pod życzenie klienta. Zreszta co tu dużo mowic ja bym nawet z allegro nie zalozyl takiego chipsa jakby kosztowal 50 zl.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

radoslavvv
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: czw mar 14, 2013 00:41

Grupowy chiptuning R-Performance Rogalotti 1000zł VI tura

Post autor: radoslavvv » wt kwie 16, 2013 15:20

Ja robilem w Diagtroniku (Ibizę) i u Rogala (Leona II), zawsze grupowo bo normalnie drogo bylo
Ciekawe jak jest teraz
Musze obdzwonic i potwierdzic wasze rewelacje bo chcialbym swoją BMW 318d 143 KM troszkę podciągnąć



Bambusek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pt sty 27, 2012 19:01

Grupowy chiptuning R-Performance Rogalotti 1000zł VI tura

Post autor: Bambusek » śr maja 15, 2013 20:57

Witam,
Akcja jeszcze trwa?! Bo mam brata chetnego na chipsa z Mondeo ;) Ja swojego Tolka tez robilem u Witka i jest bajeczka :) Dlatego tez brat chce u niego. dzieki za info...



Awatar użytkownika
Detektor
Forum Master
Forum Master
Posty: 1066
Rejestracja: śr lis 18, 2009 16:40
Lokalizacja: Warszawa

Grupowy chiptuning R-Performance Rogalotti 1000zł VI tura

Post autor: Detektor » śr maja 15, 2013 21:46

Ja przez kilka tygodni nie mogłem dodzwonić się do Witka, więc odpuściłem go sobie i zadzwoniłem do Mastersa, który od razu odebrał
telefon i przyjął mnie z marszu. Bardzo mi zależało żeby robić auto u Rogala ale skoro jest tak zajęty , że nawet nie może odebrać telefonu na chwil kilka to ja nie będę się prosił. Nie miałem ochoty czekać w nieskończoność a jak się póżniej okazało Masters to spoko gość i równie profesjonalnie robi swoją robotę i do tego taniej :grin:


W zasadzie, w życiu można dojść do wszystkiego. Ale dojechać łatwiej.

Awatar użytkownika
odzim
...
...
Posty: 2156
Rejestracja: pn mar 12, 2007 11:59
Lokalizacja: Radom

Re: Grupowy chiptuning R-Performance Rogalotti 1000zł VI tur

Post autor: odzim » śr maja 15, 2013 21:56

Detektor pisze:Ja przez kilka tygodni nie mogłem dodzwonić się do Witka, więc odpuściłem go sobie i zadzwoniłem do Mastersa, który od razu odebrał
telefon i przyjął mnie z marszu. Bardzo mi zależało żeby robić auto u Rogala ale skoro jest tak zajęty , że nawet nie może odebrać telefonu na chwil kilka to ja nie będę się prosił. Nie miałem ochoty czekać w nieskończoność a jak się póżniej okazało Masters to spoko gość i równie profesjonalnie robi swoją robotę i do tego taniej :grin:
masters to jeden z lepszych tunerów w Polsce ,nic nie ujmując Witkowi


Obrazek

Awatar użytkownika
rybaka669
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 406
Rejestracja: pn wrz 24, 2007 12:43
Lokalizacja: LJA
Kontakt:

Grupowy chiptuning R-Performance Rogalotti 1000zł VI tura

Post autor: rybaka669 » czw maja 07, 2015 13:31

nadal martwo w temacie?? bo ja bym był chętny w razie czego prosze dopisać mnie do listy



Awatar użytkownika
odzim
...
...
Posty: 2156
Rejestracja: pn mar 12, 2007 11:59
Lokalizacja: Radom

Re: Grupowy chiptuning R-Performance Rogalotti 1000zł VI tur

Post autor: odzim » wt maja 12, 2015 17:28

rybaka669 pisze:nadal martwo w temacie?? bo ja bym był chętny w razie czego prosze dopisać mnie do listy
kolego odwiedz strone http://edc-tuning.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; zadzwon do macka i bedziesz mial profi robote za polowe tego co rogal -pozdro


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości