kolejny pasztet,tym razem 5.5

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

Awatar użytkownika
lukas.g60
Forum Master
Forum Master
Posty: 1346
Rejestracja: wt kwie 26, 2005 16:14
Lokalizacja: TBU/sw209ld
Kontakt:

kolejny pasztet,tym razem 5.5

Post autor: lukas.g60 » pn sie 13, 2012 15:55

1.pozostale

2.angielksko amerykanski
3. - Marka:VW
- Model:passat
- Rok produkcji:2004
- Kolor:samoa pearl
- Pojemność:18xx
- Moc:131
- Silnik:tdi awx
- Wyposażenie:bieda

MODYFIKACJE:pracuje nad tym

to dla modów :rotfl: ,teraz cos dla userów :pub:



orajt pany,jako ze passata mam juz jakis czas i cos sie tam powoli dzieje postanowilem zalozyc tu temat,wiec

po sprzedazy b5
Obrazek
Obrazek

nie moglem dojsc do siebie i szukalem od razu cos nowszego,mialo byc a6c6 lub b6passat a w ostatecznosci fuksem wygralem tego pasczura na jebaju,a jako ze auta uzywam sporadycznie ucieszylem sie ze kupilem cos nowszego i taniego,jeszcze i nietypowym kolorze,co prawda nie mam fotek zaraz po zakupie bo bylem zajety innymi bzdetami,ale jak juz zaczalem cos dzialac to od razu pojawily sie tez zdjecia,troche danych

passat awx,skrzynia 5 przebieg 140tys mil,2 wl,wersja bida,tzn full elektryka,listwy chrom szyb,klimatronic i chyba tyle,nawet podlokietnika niema :crazy:

plany:
pakiet US
wiadomo listwy chrom,
jakas mila skóra na jakich recaro
jakis hi end,2din rayjo,6" screeny w zaglowki,moze zachol i jakis woofer
normalna kiera
errrajd
pomalowac to i tamto
moge jakies wiekszse heble
i chyba tyle

od razu po zakupie wpadl nowy rozrzad,wszystkie paski nowe,napinacze równiez wpadly,do tego kompletne sprzeglo i dwumasa,pare fociszy

kolor jak mowilem nietypowy,bo w cieniu deko sraka,ale jak slonce przyswieci to powiem ze jest calkiem calkiem
Obrazek

jako ze zakupilem migomat SNAP ON 2180 to niechcacy uspawalem se tez rurki do IC,ze stali ale za to poszly do poszku,wyszlo deko taniej niz z nierdzewki ale fitment jest P&P nawet dorobilem uszy by je do kasty zakrecic
Obrazek
Obrazek

przyszedl czas na skore,i znowu decyzja jaki kolor,po ostaniej czerwonej nappie tym razem raczej cos mniej szalowego
Obrazek

mysle ze nie jest ostatnia,a nawet ze bedzie ladnie,co do stolków to oczywiscie tu nie mam mowy o serii z passata,bo szkoda by mi bylo skory na nie :satan: a wiec krotko myslac zakupilem recaro z mk4,fajnie wygadaja,wygodne,co prawda nie elektyrczyne ale to przezyje

Obrazek
Obrazek
Obrazek

i tu z pomoca znowu przyszla spawareczka,co by przedluzyc jedna strone aby weszly do passata
Obrazek

ostatnio beda na zlomie sie deko spalilem na przyciski na fotelach i wytargalem przod z leona
Obrazek
Obrazek

ale po przymiarce stwierdzilem jednak ze recaro lepsiejsze :hehe: a szkoda

pozatym EGR poszedl w odstawke dzieki zestawowi z allegro
Obrazek
Obrazek

i jak bede w pl to chyba zasponsoruje staruszkowi jakis sofcik :satan:

wczoraj takze zaczalem akcje errajd
Obrazek
Obrazek
Obrazek

zaworki 1/2" up i 1/4" down,oczywiscie po jednym na kolo,wszystkie zalczki skrecane,weze 10mm,do tego 3 przyciski do sterowania z kabiny ,przod tyl i tzw pancake! do tego pilot bezprzewodowy 4 kanalowy,przod i tyl oraz switch box AVS 9 przyciskow do sterowania kazym kolem,bokiem przodem jak i calym autem z jednego przycisku
Obrazek

a za wyswietlacz bedzie robil równiez produkt AVS z piecioma odczytami w jednym wskazujacym cisnienie az do 15bar,i tyle zamierzach dmuchac,zawias bedzie oparty na amorkach koni z reg twardosci,a poduszki to produkt CONTItech :pub: fotek na razie nie posiadam bo do mnie dopiero co niektóre leca,ale mysle ze juz za tyg bede mogl cyknac jakies focisze.

co do kol jeszcze sam nie wiem,szukam czegos nietuzinkowego,ale na skadzie mam bentleye,sline i lorinsery
Obrazek

w tej chwili to tyle,bede uaktualnial w miare mozliwosci jak bedzie sie cos dzialo,dziekuje dobranoc :bigok:



Awatar użytkownika
Stalu
_
_
Posty: 3904
Rejestracja: pn lut 18, 2008 16:45
Lokalizacja: Pacanów
Kontakt:

kolejny pasztet,tym razem 5.5

Post autor: Stalu » pn sie 13, 2012 16:18

Wreszcie temat, pamiętam dzień aukcji i wygraną licytację, kolor jest mega fajny na żywo :bigok:
A z kołami u ciebie to jak ze skarpetkami :goof:

Lorinsery RSk 5 docelowo będa tak wyglądać

Obrazek

Są jeszcze MeC 8.5 i 10x18 ale nie pamietam modelu

Obrazek


„Nie umiera ten, kto trwa w sercach i pamięci naszej”

Awatar użytkownika
lukas.g60
Forum Master
Forum Master
Posty: 1346
Rejestracja: wt kwie 26, 2005 16:14
Lokalizacja: TBU/sw209ld
Kontakt:

kolejny pasztet,tym razem 5.5

Post autor: lukas.g60 » pn sie 13, 2012 16:26

racja .Tomek., zapomnialbym o najtrudniejszym diwajsie jakim jest klapa US,kiedys przegladajac za gratami dla klijenta a mianowice us jette klape trafilem na to wlasnie,od razu tel do szwagroskiego i na drugi dzien klapa juz u mnie bezpieczna :jezor:

Obrazek

lupem stala sie klapa obrysy z listwami,szkoda ze nie bylo przodu heh ale i tak jestem zadowolony,bo to ciezko zdobyc :satan:



Awatar użytkownika
malutki
Forum Master
Forum Master
Posty: 1051
Rejestracja: śr lis 15, 2006 12:03
Lokalizacja: Opole/Krapkowice
Kontakt:

kolejny pasztet,tym razem 5.5

Post autor: malutki » czw sie 16, 2012 07:44

kolor świetny a myślę że z resztą nie będzie gorzej jak z poprzednim paskiem :bigok:


Clarion DXZ958 - Morel Hybrid Integra 402 - Morel 6W - Gladen RS10 - Phoenix Gold Ti600.4 - Phoenix Gold Ti1500.1
Szafa gra :-)

Awatar użytkownika
Gwiazdor
_
_
Posty: 3415
Rejestracja: sob gru 11, 2004 19:55
Lokalizacja: TK/WW
Kontakt:

kolejny pasztet,tym razem 5.5

Post autor: Gwiazdor » czw sie 16, 2012 22:52

No Wujek w końcu swój nowy nabytek pokazałeś. Szkoda tylko, że to rallye tak gnije :D


Obrazek

Awatar użytkownika
lukas.g60
Forum Master
Forum Master
Posty: 1346
Rejestracja: wt kwie 26, 2005 16:14
Lokalizacja: TBU/sw209ld
Kontakt:

kolejny pasztet,tym razem 5.5

Post autor: lukas.g60 » pt sie 17, 2012 01:52

oj tam gnije,nie gnije ,to VW :satan: kurde nie wiem co mnie podkusilo na narodowe barwy,ale trudno!amorki ready.trza skaldac trupa w calosc :hehe:

Obrazek



Awatar użytkownika
Adrian1989
Łysy z Brazzers
Łysy z Brazzers
Posty: 7797
Rejestracja: wt mar 25, 2008 16:22
Lokalizacja: Słupsko/Wieluń EWI
Kontakt:

kolejny pasztet,tym razem 5.5

Post autor: Adrian1989 » pt sie 17, 2012 15:57

trzeba wlaczyc sledzika ;) jak zawsze ladnie i z glowa !


"Lubię dobre towarzystwo- dlatego tyle piję sam " ;)
:weedman: "Sadzic,palic,zalegalizowac" "mam taki luz ze bieg wypada w furze,Mordo.."

Awatar użytkownika
paul86ck
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: pn lis 23, 2009 19:22
Lokalizacja: chełmce\kielce
Kontakt:

kolejny pasztet,tym razem 5.5

Post autor: paul86ck » śr sie 22, 2012 09:07

no ładny passacik i ciekawie się zapowiada :bigok:


BRh+
Skoda Superb 2.8 V6 193KM AMX 2002r.
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=456738

Awatar użytkownika
lukas.g60
Forum Master
Forum Master
Posty: 1346
Rejestracja: wt kwie 26, 2005 16:14
Lokalizacja: TBU/sw209ld
Kontakt:

kolejny pasztet,tym razem 5.5

Post autor: lukas.g60 » ndz wrz 02, 2012 22:58

dzieki pany,bedzie dobrze!auto zlozone odpalone,troche drazni mnie ze spaliny tak gryza,tak ma kazdy klekot?Rurki z FMIC poszly w proszek,juz wrócily i zalozone na auto.W miedzyczasie ukonczylem instalacje pod aira oraz jkiaes tam granie wpadlo niespodziewanie.Teraz tylko pozostalo to wszystko poskladac,zaworki 1/2" go góry i 1/4" na dól oczywiscie na kazde kolo,beda dwa viairy 480C i 2 butle co w sumie daje 35L.doszedl sub phase linear LTD oraz dwa wzmaki,jeszcze nie wiem jak to zamontowac bo nighy nie bylem fanem jakiegos car audio poza seria,no ale trza isc z biegiem czasu,jak kazdy ma to moge miec i ja :hehe:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

zostalo jeszcze podpiac 5 czujników cisnienia pod wyswietlacz,i jakos to wszystko zabudowac w miare ladnie i czysto,dodam ze bedzie troche amelinium zamiast tekalanu :hehe:
i pytanie co maniaków audio,czy podloge w bagazniku tez musze wygluszac?Sub bedzie za kanapa w kustomowej skrzynce zaraz obok butli i wzmacniaczy.Na razie tyle,niedlugo wkleje wiecej fotek :okej:



Wujek C
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: ndz sie 05, 2012 14:05
Lokalizacja: Kraków

kolejny pasztet,tym razem 5.5

Post autor: Wujek C » pn paź 01, 2012 21:57

nie jestem kustoszem audio ale klapę od bagażnika to raczej wiadomo, a podłoga na moje oko jak jest taka customowa to też by pewnie siadło trochę jakiejś dekary :D - albo może pianki czy porosa? Ciekawa rozkmina mając obok errajda i tą podłogę ; )

projekcik mega, realizacja na bogato - powodzenia w dalszym modzeniu !



Awatar użytkownika
lukas.g60
Forum Master
Forum Master
Posty: 1346
Rejestracja: wt kwie 26, 2005 16:14
Lokalizacja: TBU/sw209ld
Kontakt:

kolejny pasztet,tym razem 5.5

Post autor: lukas.g60 » pn paź 01, 2012 22:15

no kupilem deko tej dekry czy jak to sie zwie,tazke troche obkleje,ja tez nie jest jakims fanem audio ale jak sie trafilo to grzech bylo nie kupic,w sumie nic sie nie dzieje powoli do przodu

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek



Awatar użytkownika
Gwiazdor
_
_
Posty: 3415
Rejestracja: sob gru 11, 2004 19:55
Lokalizacja: TK/WW
Kontakt:

Odp: kolejny pasztet,tym razem 5.5

Post autor: Gwiazdor » pn paź 01, 2012 23:44

No nic wióry lecą. Młodemu robisz taką klepajkę żeby baje na porządnym basie oglądał?


Obrazek

Awatar użytkownika
lukas.g60
Forum Master
Forum Master
Posty: 1346
Rejestracja: wt kwie 26, 2005 16:14
Lokalizacja: TBU/sw209ld
Kontakt:

kolejny pasztet,tym razem 5.5

Post autor: lukas.g60 » wt paź 02, 2012 00:01

heh,mlody juz ma 4 lata,sie za kiere lapie a nie za bajki,ostatnio mi w transicie opone rozwalil o kraweznik :grin:



Awatar użytkownika
Gwiazdor
_
_
Posty: 3415
Rejestracja: sob gru 11, 2004 19:55
Lokalizacja: TK/WW
Kontakt:

Odp: Re: kolejny pasztet,tym razem 5.5

Post autor: Gwiazdor » wt paź 02, 2012 10:00

lukas.g60 pisze:heh,mlody juz ma 4 lata,sie za kiere lapie a nie za bajki,ostatnio mi w transicie opone rozwalil o kraweznik :grin:
A co poszedł bokiem?


Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości