OFF topic, czyli wątek o wszystkim i niczym

Forum entuzjastów Golfa R, R32

Moderatorzy: G0 Karcio, zlos, VIP

Awatar użytkownika
KoVal
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 792
Rejestracja: ndz paź 26, 2008 16:02
Lokalizacja: ze wsząd
Kontakt:

OFF topic, czyli wątek o wszystkim i niczym

Post autor: KoVal » pn cze 25, 2012 21:14

kojot 49 pisze:Kolego nie wiem czy sens jest W Belgi sa inne ceny paliw jak w Polsce
oczywiście sobie żartuję :pub: żadnego gazu w R :)



Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: OFF topic, czyli wątek o wszystkim i niczym

Post autor: Rybak » pn cze 25, 2012 21:34

MatthewG pisze:Pięknie Jarku to ująłeś :chytry: Dodam coś od siebie. Jeśli chodzi o Ronaldo to też jego fanem nie jestem, ale np. z dwojga złego (on vs Messi) wybrałbym jego. Portugalia drużynowo aż tak mocna nie jest, to pewne, ale też ma kilka ciekawych indywidualności w zespole, chyba właściwą osobę na ławce i chcą coś udowodnić bo przecież wyszli z grupy "śmierci" w której według kilku statystyk powinni zająć maks 4 miejsce :kac: Ta cała hiszpańska tiki-taka wydaje się już męczyć nawet hiszpańskich kibiców bo czytałem dzisiaj o nieśmiałych gwizdach podczas meczu z Francją. Jak to napisał Darek Wołowski: 1000 podań by zdobyć dwa, trzy metry boiska. Tak jak męczyła mnie dominacja Barcelony, tak męczy już dominacja Hiszpanii. Tamci LM nie wygrali i może tym też się nie uda wygrać.. W finale Euro 2008 wygrali raptem jedną bramką Torresa, a w finale MŚ 2010 Robben pokazał Sławkowi Peszce jak seryjnie zmarnować kilka setek :grin: Rozumiem nie wykorzystać jednej, ale aż tylu.. Włosi wczoraj zagrali bardzo dobry mecz. Anglia się zamurowała i kompletnie nic nie grała, bali się nawet wychodzić z kontrą. W pierwszym meczu Euro przeciwko Hiszpanom według mnie drużyną byli zdecydowanie lepszą, ale stracili w pewnym momencie koncentrację i dostali bramkę, drugi raz już tego błędu nie popełnią. Jeśli tylko Pirlo (genialny zawodnik, może być MVP turnieju) zdąży się zregenerować do półfinału to postawią Niemcom twarde warunki, wczoraj przecież zagrali zupełnie innym składem niż we wcześniejszych meczach więc potencjał mają ogromny. Reprezentacja Niemiec gra taką piłkę jaką na początku sezonu (najlepiej im to wychodziło) prezentował Bayern, owszem potrafią chwilę poklepać, ale jak trzeba to niesamowicie przyspieszają akcję, a z kontrą wychodzą równie szybko jak Real. Na tym turnieju najlepiej mi się ogląda właśnie Włochów i Niemcy.
Mateusz,kolejny wspaniały "referat" z Twojej strony.Widzę,że masz podobne spojrzenie na futbol jak ja,bo zgadzam się z Tobą co do joty i też mam takie same odczucia.Oj coś czuję,że na zlocie czasu nam nie starczy żeby wszystko obgadać,a gdzie tu jeszcze się napić :bigok:



Awatar użytkownika
karpi78
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 847
Rejestracja: czw paź 11, 2007 12:06
Lokalizacja: CCH
Kontakt:

OFF topic, czyli wątek o wszystkim i niczym

Post autor: karpi78 » pn cze 25, 2012 21:40

Zaczniecie od picia, a gadanie jak czasu i sił starczy :pub:



gluszcz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1565
Rejestracja: sob lis 10, 2007 18:24
Lokalizacja: EBE
Kontakt:

OFF topic, czyli wątek o wszystkim i niczym

Post autor: gluszcz » pn cze 25, 2012 21:46

kojot 49
Koszta zakupu i utrzymania .:R są sporo większe niż zwykłego .:R. Dochodzi do tego koszt ubezpieczenia.
Wiele części mech.pasuje z innych modeli VAG,elementy blacharskie te same co zwykły golf jedynie body jest inne i kosztuje sporo ,wszystkie części charakterystyczne dla tego modelu kosztują słono.
Hamulce przód; drogo 1 tyś. za szt. tarczy ori i 600 klocki, magiel 4 tys.....
Wad wielkich nie ma ,takie jak we wszystkich mk4- mikrostyki,wycieraczka tył/silnik/,łapy szyb.....
Silnik ma skuchę w postaci wyciągającego się łańcucha rozrządu ,ale nikt tego nie robi i można z tym jeździć :helm: ,padające ori cewki/wymieniają je w serwisie na nowe za free-akcja serwisowa vw/
Ogólni;e silnik wieczny,niezawodny,podatny na modyfikację i pięknie gra :satan: .
Co tu kur... pisać :bajer. Auto warte grzechu :satan:



Awatar użytkownika
karpi78
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 847
Rejestracja: czw paź 11, 2007 12:06
Lokalizacja: CCH
Kontakt:

OFF topic, czyli wątek o wszystkim i niczym

Post autor: karpi78 » pn cze 25, 2012 21:51

A najlepsze jest to że jeżdżę R już przeszło 5 lat i jak otwieram garaż cieszę się tak jakby stało tam od wczoraj :okej:



Awatar użytkownika
MatthewG
VW Baron
VW Baron
Posty: 3091
Rejestracja: pn cze 07, 2010 15:25
Lokalizacja: Polska

OFF topic, czyli wątek o wszystkim i niczym

Post autor: MatthewG » pn cze 25, 2012 21:55

Rybak pisze:Mateusz,kolejny wspaniały "referat" z Twojej strony.Widzę,że masz podobne spojrzenie na futbol jak ja,bo zgadzam się z Tobą co do joty i też mam takie same odczucia.Oj coś czuję,że na zlocie czasu nam nie starczy żeby wszystko obgadać,a gdzie tu jeszcze się napić :bigok:
Dzięki ;) Też się nad tym dzisiaj zastanawiałem :rotfl: Coś się wymyśli :jezor:
gluszcz pisze:Co tu kur... pisać :bajer. Auto warte grzechu :satan:
No i zgrzeszyłeś :grin:


2015 - ... Mocy przybywaj?
2010 - 2014 Golf .:R20

gluszcz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1565
Rejestracja: sob lis 10, 2007 18:24
Lokalizacja: EBE
Kontakt:

OFF topic, czyli wątek o wszystkim i niczym

Post autor: gluszcz » pn cze 25, 2012 22:01

karpi78 pisze:A najlepsze jest to że jeżdżę R już przeszło 5 lat i jak otwieram garaż cieszę się tak jakby stało tam od wczoraj :okej:
mam podobne odczucia :pub:
MatthewG pisze: Rybak napisał(a):Mateusz,kolejny wspaniały "referat" z Twojej strony.Widzę,że masz podobne spojrzenie na futbol jak ja,bo zgadzam się z Tobą co do joty i też mam takie same odczucia.Oj coś czuję,że na zlocie czasu nam nie starczy żeby wszystko obgadać,a gdzie tu jeszcze się napić :bigok:


Dzięki ;) Też się nad tym dzisiaj zastanawiałem :rotfl: Coś się wymyśli :jezor:
dopisuje się do fachowej gadki :pub:
MatthewG pisze: gluszcz napisał(a):Co tu kur... pisać :bajer. Auto warte grzechu :satan:


No i zgrzeszyłeś :grin:
Lepiej Grzeszyć i Żałować Niż Żałować Że Się Nie Zgrzeszyło :grin:



Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

Re: OFF topic, czyli wątek o wszystkim i niczym

Post autor: Rybak » pn cze 25, 2012 22:07

karpi78 pisze:A najlepsze jest to że jeżdżę R już przeszło 5 lat i jak otwieram garaż cieszę się tak jakby stało tam od wczoraj :okej:
A ja jeżdżę R od dwóch lat i jak teraz otwieram garaż(średnio raz na dwa tygodnie,dzielnica gdzie nocuje dzi...wka i złodziej w jednym wyrze) to sobie mówię:o kurr..wa,jeszcze nie zaje...bali :rotfl:
Ostatnio zmieniony pn cze 25, 2012 22:09 przez Rybak, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

OFF topic, czyli wątek o wszystkim i niczym

Post autor: zlos » pn cze 25, 2012 22:07

karpi78 pisze:A najlepsze jest to że jeżdżę R już przeszło 5 lat i jak otwieram garaż cieszę się tak jakby stało tam od wczoraj :okej:
Esencja :)
U mnie 2 lata, 2 eRki i tylko kombinuję jak tu o 23.30 wyskoczyć po bułki na miasto... żona tylko głową kręci.


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
kojot 49
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 785
Rejestracja: pt mar 16, 2007 16:55
Lokalizacja: ZambróVW

OFF topic, czyli wątek o wszystkim i niczym

Post autor: kojot 49 » pn cze 25, 2012 22:10

Mozna by powiedzieć ze jestem przekonany w 60%



Awatar użytkownika
zlos
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3148
Rejestracja: śr kwie 28, 2010 14:00
Lokalizacja: WPR

OFF topic, czyli wątek o wszystkim i niczym

Post autor: zlos » pn cze 25, 2012 22:16

kojot 49 pisze:Mozna by powiedzieć ze jestem przekonany w 60%
No jak zostało Ci 40%, to my bywali w świecie jesteśmy, wiemy co się robi z substancjami o takim stężeniu ;)


Gdyby R-ki były dla wszystkich, to nazywałyby się GTI.
TYM JEŻDŻĘ Taki tam sobie skromny golfik w drodze do 10.xx na 1/4 mili <KLIK>
Dawaj lajka! FB.com/GolfR32Turbo

Awatar użytkownika
kojot 49
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 785
Rejestracja: pt mar 16, 2007 16:55
Lokalizacja: ZambróVW

Re: OFF topic, czyli wątek o wszystkim i niczym

Post autor: kojot 49 » pn cze 25, 2012 22:18

zlos pisze:
kojot 49 pisze:Mozna by powiedzieć ze jestem przekonany w 60%
No jak zostało Ci 40%, to my bywali w świecie jesteśmy, wiemy co się robi z substancjami o takim stężeniu ;)
Spoko odstąpie :pub: :grin:



Awatar użytkownika
Rybak
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 896
Rejestracja: czw lis 18, 2010 19:54
Lokalizacja: Szczecin

OFF topic, czyli wątek o wszystkim i niczym

Post autor: Rybak » pn cze 25, 2012 22:20

gluszcz pisze:dopisuje się do fachowej gadki
No właśnie Piter,mi tu Ciebie brakuje w tych futbolowych polemikach :-k



Awatar użytkownika
Kulon
Forum Master
Forum Master
Posty: 1994
Rejestracja: pt cze 15, 2007 15:38
Kontakt:

OFF topic, czyli wątek o wszystkim i niczym

Post autor: Kulon » pn cze 25, 2012 22:20

gluszcz pisze:dopisuje się do fachowej gadki :pub:
chętnie posłucham
zlos pisze:U mnie 2 lata, 2 eRki i tylko kombinuję jak tu o 23.30 wyskoczyć po bułki na miasto... żona tylko głową kręci.
:rotfl:


Jeżeli miewasz problemy z kobietami, to miej na uwadze to, że z problemami trzeba się czasem przespać.
PL
Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Golf R”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości