Kompresor w 1,6 TD oraz 1.9 TD (AAZ)

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TD.Turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy

Moderatorzy: Michał_1977, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Kompresor w 1,6 TD oraz 1.9 TD (AAZ)

Post autor: bongo » pn sty 17, 2011 16:02

sagon pisze: Mi się tutaj podoba



Mnie się tutaj podoba,czyż nie tak powinno się pisać w polskim narzeczu Proszę Pana?
Nie masz większych problemów niż uczyć starego Górala poprawnej wymowy? :hmm:



Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kompresor w 1,6 TD oraz 1.9 TD (AAZ)

Post autor: cowboy » pn sty 17, 2011 16:13

sagon pisze:
cowboy pisze:arwam, jestes jednak strasznie zaciekły, podobnie jak Sagon masz manie przesladowczą
Skoro zostałem przez Szanownego Pana Moderatora wywołany do tablicy,to nie omieszkam napisać kilku durnych słów.
Otóż sagon udowodnił wszystkim,łącznie z Tobą Panie wrobiony w bycie modem,że jesteś miękkim ... robiony,jak to określili koledzy.
Masz jakiś kompleks na punkcie okultyzmu,jakim Cię tutaj(ciemniejsza) połowa wyznawców Twojej wielkości darzy.
Nie można Ci napisać niczego,co choć jest prawdą,to bolesną,a świadcząca o tym,że nawet taki wielki mod jak Ty,był kiedyś ...,jak tabaka.

Kłamiesz bezczelnie w oczy mnie i wszystkim innym pisząc,że nigdy nie dałeś ostrzeżeń,dlatego nie zawaham się użyć słów,bezczelny kłamca!

Zachowałeś się Panie Moderatorze w dyskusji ze mną,jak szczeniak,który nadal ssie mamusinego cycusia.
Rozmowa z Tobą,to strata czasu,więc arwam, daj sobie na luz,bo ten Pan Moderator ma kompleks wielkości i każda próba zachwiania tej pozycji na tym forum traktowana jest jako wycieczka osobista.
Tobie trzeba pisać tylko i wyłącznie,cowboy jesteś wielki!!!
arwam, on już tyle kompresorów w teorii zapodał,że powinien zostać okrzyknięty kompresorboy-em,a nie cowboy-em.
Połowa Polski pomagała mu w złożeniu tego najmocniejszego na świecie audi,a i tak wszystkie zasługi znając charakter Pana Moderatora przypisze sobie.
arwam, wszystko robi sam,a Ty śrubki bez konsultacji z kolegami i ich pomocy nie przykręcisz.
A błyszczysz "teorią",jak mało kto.

Co do objawów manii prześladowczej,to nie ma na tym forum drugiej osoby,która by z taką zaciekłością i determinacją zamykała temat za tematem.Normalnie chore.
Pewnie świadczy to o Twojej wielkiej trosce,a nie o manii prześladowczej.

To tyle ode mnie,na tym kończę dyskusję z Tobą,bo nie chcę,żebyś poczuł się urażony.
bongo pisze:Mi się tutaj podoba
Mnie się tutaj podoba,czyż nie tak powinno się pisać w polskim narzeczu Proszę Pana?
sagon, dzieki za ten wesoły wpis, poprawiłeś mi humor ! naprawdę :)

ale z formalnego punktu widzenia jestem zmuszony dać Ci ostrzeżenie co niniejszym czynię :)

nie pamietam, podczas ostatniej napinki zdaje sie Rydzu albo inny mod udzielił Ci ostrzeżenia... jesli i ja to zrobiłem to szczerze załuję że nie pamietam, jesli rzeczywiście masz warna ode mnie to masz juz dwa :)



Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Kompresor w 1,6 TD oraz 1.9 TD (AAZ)

Post autor: cowboy » pn sty 17, 2011 16:25

Byku21 pisze:
coś mi się wydaję że temat powoli zmierza w kierunku do zamknięcia..

przynajmniej do czasu az pojawią się jakieś konkrety, bo zdaje się że skonczyło się jak zwykle

to po to temat jest,żeby ktoś pomógł w konkretach i nakierował,a od jakiegoś czasu na tym forum straszny burdel jest i coraz więcej tajemnic plus zero pomocy...
no to własnie pare osób chciało pomóc..
jakie tajemnice, przecież nie ma diesli z kompresorem wiec nikt nic nie ukrywa..
sagon pisze:Co do objawów manii prześladowczej,to nie ma na tym forum drugiej osoby,która by z taką zaciekłością i determinacją zamykała temat za tematem.Normalnie chore.
Pewnie świadczy to o Twojej wielkiej trosce,a nie o manii prześladowczej.
niestety taki jest regulamin i zalecenie admina, tematy powtarzające się są zamykane, i powinny byc nagradzane, jednak na podforum SPEED / TDI są po prostu zamykane..
co więcej zalecenie jest aby takie tematy od razu kasować, jednak ja jako maniak prześladowczy tylko zamykam i zawsze coś dopisze żeby autor wiedział dlaczego jest temat zakmniety..
czyszczenie odbywa się po kilku dniach jak temat spadnie niżej, to w kwestiach technicznych



Awatar użytkownika
aw69
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 814
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 23:48
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Kompresor w 1,6 TD oraz 1.9 TD (AAZ)

Post autor: aw69 » pn sty 17, 2011 18:03

ARWAM linkiem z allegro rozbiłeś bank :) tak ten kompresor się nada, jest zajeeeebisty !!! naruchasz nim pierdylion koni i niutonometrów od 950 obr. :)
Wpisz sobie sobie ten numer w etka albo jakąs inną serwisówke i dowiedz się do czego słuzy ten kompresor....i nie kompromituj sie na tym i na innych forach !!!! A tak wogóle to zamknąć ten temat w *#cenzura#* bo jak czytem o tych kompresorach w dieslach to mi beret ryje...... :kac:

P.S. Ja to wogóle nie wiem co ty tutaj robisz na tym forum...Ty ze swoją więdzą , powinieneś być głównym inżynierem w Wolfsburgu :)
Od dziś jesteś moim hero !


Mistrzostwo Polski w klasie Diesel 1/4 mili WST 2008 rok.......

grzegorzp
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 348
Rejestracja: pt sie 15, 2008 11:48
Lokalizacja: warszawa - rembertów

Re: Kompresor w 1,6 TD oraz 1.9 TD (AAZ)

Post autor: grzegorzp » pn sty 17, 2011 20:47

arwam pisze:
grzegorzp pisze:jaja se robisz prawda?

nie robie sobie jaj jakbyś chciał wiedzieć.
to raz

grzegorzp pisze:przy Twoim stanie wiedzy i zamiarach mogę się założyć, że nic rozsądnego nie wyrezasz

po drugie nic o mnie nie wiesz więc powstrzymaj się od takich komentarzy albo nie pozostawiaj nie domówień.
jeśli twierdzisz że ktoś jest ciemny jak tabaka w rogu to najpierw to wykaż!!!!!!!!

jeżeli zadajesz takie pytanie jak zadajesz, czyli czy dany kompresor się nada, to się kompromitujesz, bo to tak jakbyś wkleił linka do koła ratunkowego i zapytał się czy takie koło się nada na dojazdówkę....
więc tylko i aż tyle o Tobie wiem- nie masz pojęcia o mechanice i piszesz bajki



Awatar użytkownika
sagon
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 868
Rejestracja: wt lis 04, 2008 16:28
Lokalizacja: RP
Kontakt:

Kompresor w 1,6 TD oraz 1.9 TD (AAZ)

Post autor: sagon » pn sty 17, 2011 21:06

cowboy, gdyby Twoje ostrzeżenia robiły na mnie wrażenie,to bym się nimi przejął.
Jeszcze tego nie zrozumiałeś?

Widzę,że jesteś pokroju ludzi,od których plując im w twarz usłyszymy,że deszcz pada.
Pozdro.
aw69 pisze: tak ten kompresor się nada, jest zajeeeebisty !!!
cowboy, co waść na to?
Można u Ciebie przeklinać?
Bo jeżeli tak,to chętnie bym Panu kilku epitetów nie szczędził.


AFN 165,5@380,8

Awatar użytkownika
aw69
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 814
Rejestracja: ndz sty 30, 2005 23:48
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Re: Kompresor w 1,6 TD oraz 1.9 TD (AAZ)

Post autor: aw69 » pn sty 17, 2011 21:19

Ciebie to najmniej powinno obchodzić czy mi wolno czy nie wolno :)


Mistrzostwo Polski w klasie Diesel 1/4 mili WST 2008 rok.......

Awatar użytkownika
BENITO
Forum Master
Forum Master
Posty: 1459
Rejestracja: śr mar 07, 2007 23:47
Lokalizacja: Wałbrzych Edgeworthstown IE
Kontakt:

Kompresor w 1,6 TD oraz 1.9 TD (AAZ)

Post autor: BENITO » pn sty 17, 2011 21:23

Uważam że należy zamknąć ten wątek, myślałem że wywiąże się twórcza dyskusja, która wielu ludziom (mnie również) szansę na nauczenie się czegoś a zrobiło się bydło. Kilku ludzi nie rozumie że osobiste awersje załatwia się w inny sposób a publicznie brudy piorą tylko ludzie niewychowani i zacofani psychicznie.

Arwam i tak zrobi co będzie chciał w taki czy inny sposób a wy panowie zachowujecie się jak przekupki na targu a nie jak prawdziwi faceci. Masz żal do kogoś, udaj się do delikwenta, dajcie sobie po razie albo zróbcie jakąś flaszkę i się dogadajcie.

Żenada.


Powrót do korzeni, GTD to jest to.

Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

Kompresor w 1,6 TD oraz 1.9 TD (AAZ)

Post autor: cowboy » pn sty 17, 2011 21:36

sagon pisze: gdyby Twoje ostrzeżenia robiły na mnie wrażenie,to bym się nimi przejął.
czy robi to wrażenie to mi zwisa i powiewa ;) wazne jest to że wkrótce liczba warnów zaskutkuje że sobie odpoczniesz na bardzo długo od tego forum, a może raczej odwrotnie ;)
sagon pisze:cowboy, co waść na to?
Można u Ciebie przeklinać?
słowo zajebisty nie jest traktowane jako przekleństwo, w języku polskim :) nawet sie profesor Miodek wypowiadał

poza tym aw69 ma zupełną racje !! ten "kompresor" da zajebiste doładowanie, ja bym jeszcze dołożył elektryczne turbo, wtedy to juz zupełnie laga nie bedzie i mozna pomyslec o holsecie HX55 :)



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Kompresor w 1,6 TD oraz 1.9 TD (AAZ)

Post autor: Rydzu » pn sty 17, 2011 21:59

Do tego proponuję zastosowanie układu dolotowego wzmocnionego poprzez turbinę BI-Turbo Turbo Szok z allegro. Dla stałych bywalców kącika tuningowego TESCO zapewne znana z cudownych testów na wózkach sklepowych.

Obrazek

http://moto.allegro.pl/turbinka-biturbo ... 89665.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Wybaczcie, ale jako osoba bezstronna (pomimo że podano mnie jako sprawcę jednego z WARNów - ale tego tematu nie będę kontynuował bo i po co) chciałbym zauważyć, że właśnie takie niepotrzebne wycieczki słowne i personalne po ludziach powodują że większość wiedzy przepada i nikt nie jest w stanie niczego z takich tematów konstruktywnego wyłonić.

Ludzie, ogarnijcie się troszkę!



ODPOWIEDZ

Wróć do „TD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości