Regulacja maski

Masz problem ze swoim VW?
Napisz tutaj co go boli :)

Moderatorzy: G0 Karcio, Qto, marcin7x5, VIP

Awatar użytkownika
bb_pl
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 52
Rejestracja: pt kwie 25, 2008 08:15
Lokalizacja: Trójmiasto

Regulacja maski

Post autor: bb_pl » czw mar 11, 2010 08:53

Witam,

Szukałem na forum ale nie znalazłem takiego tematu (mam nadzieje że szukaj mnie nie oszukało :) ).

Chodzi mi o regulację maski pod kontem szczelin między błotnikami koleś poprawiał mi maskę (lakierka) wcześniej szczeliny prawa lewa strona były takie same (wszystko jest równe bo tylko ściągał maskę) teraz jedna jest trochę większa stąd moje pytanie jak wyregulować położenie maski pod tym kontem? W
szystkie 4 śruby mocujące maskę poluzować czy może jest jakiś patent na tą regulację?

Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony czw mar 11, 2010 08:53 przez bb_pl, łącznie zmieniany 1 raz.


[img]http://img.userbars.pl/162/32220.gif[/img]

Awatar użytkownika
Łuki_79
Forum Master
Forum Master
Posty: 1694
Rejestracja: ndz lut 21, 2010 19:59
Lokalizacja: *̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡__|̲̲̲͡͡͡▫ ̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡__ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡* wieś w POS

Post autor: Łuki_79 » czw mar 11, 2010 13:11

Zapewne śruby delikatnie wytarły lakier na tych łapach trzymających maske,więc ustaw tak jak było zamocowane przed demontażem aby podkładki pokrywały sie z tym wytartym lakierem na tych łapach.



Awatar użytkownika
JMdesign
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 316
Rejestracja: ndz paź 04, 2009 15:04
Lokalizacja: Płd. Wsch. PL

Post autor: JMdesign » czw mar 11, 2010 13:56

bb_pl, zgodnie z tym co napisał Łuki_79, spróbuj ustawić maskę tak aby śruby były "na starych śladach".
Acha - a samo zamykanie maski jest ok? Dobrze, lekko się zamyka?
Jeśli szczeliny są równe a jedynie jedna większa od drugiej, to innym sposobem od wcześniej przedstawionego jest róznież regulacja zamkiem + lekkie przepchnięcie otwartej maski w stronę gdzie masz mniejszą szczelinę. :bigok:



Zablokowany

Wróć do „Techniczne (archiwum)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 83 gości