Ogólne wygłuszenie mk2

Sprzęt audio do Naszych aut i wszystko co z nim związane.

Moderatorzy: dan124, powalla, VIP

Awatar użytkownika
D1_PITER
Forum Master
Forum Master
Posty: 1411
Rejestracja: wt paź 28, 2008 18:13
Lokalizacja: Świdnica
Kontakt:

Post autor: D1_PITER » pt sty 30, 2009 02:13

zygo pisze:3 metry
Straaaaaaasznie duuuuuużo. To zbędne raczej, wystarczyłyby dwa odcinki po 40cm na górze i na dole, dobrze skręcona rejestracja i nie ma bata, żeby się trzęsło. Najtrudniej jest poźniej, przy większym sprzęcie.. np. terkoczący zamek, ciężko cokolwiek z nim zrobić..


Obrazek

Slavwek.ie
Forum Master
Forum Master
Posty: 1280
Rejestracja: ndz sie 13, 2006 17:21
Lokalizacja: Pabianice
Kontakt:

Post autor: Slavwek.ie » pt sty 30, 2009 12:41

Tablicę najlepiej okleić z tyłu matą bitumiczną, nic nie będzie dzwoniło..



Awatar użytkownika
ra_pi@op.pl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sob mar 08, 2008 21:30
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

lol

Post autor: ra_pi@op.pl » pt sty 30, 2009 12:53

...z tego co czaje...efekt ma byc w środ :okej: ku auta a nie na zewnątrz...


Po mk2 nastał czas na PASSATA B5 :)

rA_pIM.a.r.o.O rA_pIM.a.r.o.O rA_pIM.a.r.o.O rA_pIM.a.r.o.O rA_pIM.a.r.o.O rA_pIM.a.r.o.O rA_pIM.a.r.o.O rA_pIM.a.r.o.O rA_pIM.a.r.o.O rA_pIM.a.r.o.O rA_pIM.a.r.o.O rA_pIM.a.r.o.O

Awatar użytkownika
A r t u r
,
,
Posty: 1583
Rejestracja: śr cze 13, 2007 19:55
Lokalizacja: Garwolin
Kontakt:

Re: lol

Post autor: A r t u r » pt sty 30, 2009 13:59

ra_pi@op.pl pisze:...z tego co czaje...efekt ma byc w środ :okej: ku auta a nie na zewnątrz...
jednak nie czaisz :jezor:



Awatar użytkownika
k0nr4d
_
_
Posty: 6258
Rejestracja: ndz lis 12, 2006 15:28
Lokalizacja: Łódź
Auto: GSXR/A8
Silnik: R4V8
Kontakt:

Post autor: k0nr4d » pt sty 30, 2009 19:40

PITERsca pisze:ciężko cokolwiek z nim zrobić..
Wywalić i zrobić klapę na elektromagnes :P


"Nie każdy żart rodzi bekę, nie każda przyczepa ma plandekę."
Obrazek

Awatar użytkownika
herbiasty
Forum Master
Forum Master
Posty: 1287
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 00:19
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Post autor: herbiasty » pt sty 30, 2009 22:19

Sorry.. a przy conajmniej 1kW rms w aucie to malo co pomoze poza rozebraniem auta i skraeceniem wszystkiego od nowa... i niech koledzy z poczatku postu nie mowia, ze MKIII jest dobrze wygluszone i malo slychac...
bo mi az glupio bylo jak ludzie w korku jadacy przedemna przeklinali i wyzywali mnie od idiotow ze przez telefon nie moga rozmawiac... wg. mnie to wstyd jak pol wioski Cie slyszy ze masz "basior" w aucie :/ Lepiej zapros kogos do srodka i tam mu zrob bajzel w zoladku..
przepraszam. ale az mnie ponioslo :(


RC-Motorsport
https://www.facebook.com/RCmotorsport.Rafal.Cyprys" onclick="window.open(this.href);return false;

Sroka na fejsie:

https://www.facebook.com/Scirocco-53B-b ... 581737776/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
D1_PITER
Forum Master
Forum Master
Posty: 1411
Rejestracja: wt paź 28, 2008 18:13
Lokalizacja: Świdnica
Kontakt:

Post autor: D1_PITER » pt sty 30, 2009 22:48

k0nr4d pisze:Wywalić i zrobić klapę na elektromagnes :P
A niby co to pomoże? Jak wywalisz zamek to chyba sobie na taśmę będziesz klapę zamykał :hmm: :panna:
herbiasty pisze:Sorry.. a przy conajmniej 1kW rms w aucie to malo co pomoze poza rozebraniem auta
U kolegi było właśnie 1,4kW i klapa pusta, bez tego plastiku od strony bagażnika i bez rejestracji, został tylko zamek i elektromagnes i nic nie dało się z tym zrobić :kwiat:


Obrazek

Awatar użytkownika
ra_pi@op.pl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: sob mar 08, 2008 21:30
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

f

Post autor: ra_pi@op.pl » sob sty 31, 2009 11:57

:P:P:P hehe zartuje :P nie wczytalem sie w temat sory za śmieci:P


Po mk2 nastał czas na PASSATA B5 :)

rA_pIM.a.r.o.O rA_pIM.a.r.o.O rA_pIM.a.r.o.O rA_pIM.a.r.o.O rA_pIM.a.r.o.O rA_pIM.a.r.o.O rA_pIM.a.r.o.O rA_pIM.a.r.o.O rA_pIM.a.r.o.O rA_pIM.a.r.o.O rA_pIM.a.r.o.O rA_pIM.a.r.o.O

Awatar użytkownika
dedus
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 109
Rejestracja: śr lut 04, 2009 02:45
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: dedus » śr lut 04, 2009 02:48

Powiem szczerze że mnie tez nie podoba sie WYDZWIĘK wydanany przez samochód w ktorym glosno gra muzyka..poniewz nie słychac nic konkretnego tylko brzdęk blachy stukot plastików i innych rzeczy ktore nie przyciągają pozytyywnej uwagi wrecz przeciwnie śmiesza całoscia.. sam mam własnie zamiar wygłuszyc autko aby zmniejszyc do minimum dzwieki ktore uciekaja na zewnatrz.. jak chce to szybe uchylam i słychac bardzo dobrze:)..
PS czym i jak najlepiej wygłuszyc MK2??


(*·.¸(`·.¸ ¸.·´)¸.·*)
*No BaSs No FuN*
(¸.·´(¸.·* *·.¸)`·.¸)

Awatar użytkownika
herbiasty
Forum Master
Forum Master
Posty: 1287
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 00:19
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Post autor: herbiasty » śr lut 04, 2009 13:37

Najlepiej to Dynamatem.. ale rownie dobrze.. to mozesz rozkrecic auto wydrzec dywaniki.. i okleic wszystko matami APP.. pozniej cale auto skrecic dac nowe zatrzaski na plastiki... wszystkie ciegna kable itp owinac gabka..
w zasadzie to jest podobnie jak z drzwiami..
a ha!!
w boczki, i inne elementy ktore sa tylko na zatrzaskach, mozesz dac podkladki filcowe itp..
poprostu trzeba rozebrac auto i skrecic.. sprawdzajac po drodze czy nic nie trzeszczy...
no i wszystkie blachy wykleic.. robiac to nawet samemu to nie jest maly koszt.. no i autko "tyje" o ladne kilka kg.
Jak nie masz chceci wydzierac wszystko to zawsze mozesz podokrecac listwy, rejestracje, i wszystkie plastiki bez gluszenia blach (za wyjatkiem drzwi i bagaznika), bo okejac caly dach i podloge poprawiac wiazki i wszystko to zajmuje bardzo dlugo nawet jak wczesniej to robiles..
a ha!! i pod sruby dobrze dac podkladki sprezynujace. :bigok:


RC-Motorsport
https://www.facebook.com/RCmotorsport.Rafal.Cyprys" onclick="window.open(this.href);return false;

Sroka na fejsie:

https://www.facebook.com/Scirocco-53B-b ... 581737776/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
herbiasty
Forum Master
Forum Master
Posty: 1287
Rejestracja: ndz mar 23, 2008 00:19
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Post autor: herbiasty » śr lut 04, 2009 14:43

Ja mieszam obie...
Np. jak glusze komus drzwi.. to do wewnatrz oraz na duze powierzchnie daje APP lub Boll'a... a na poszycie wewnetrzne (blacha z dziurami) w wiekszosci uzywam tasmy dekarskiej gdyz jest bardziej elastyczna..
znow robic sama tasma dekarska.. tez kicha bo nie jest ona wystarczajaco sztywna na duzych powierchniach..
Dlatego jak wyzej napisalem mieszm oba produkty, do tego jescze blacha aluminiowa sie przydaje bo na duzych dziurach nawet twarda mata nie daje odpiwedniej sztywnosci...

Ostatnio gluszylem drzwi pod MDS'y06 i przy wpakowaniu prawie 100 rms na strone... sama mata by chyba odfrunela ;P :bajer:
Ostatnio zmieniony śr lut 04, 2009 14:58 przez herbiasty, łącznie zmieniany 1 raz.


RC-Motorsport
https://www.facebook.com/RCmotorsport.Rafal.Cyprys" onclick="window.open(this.href);return false;

Sroka na fejsie:

https://www.facebook.com/Scirocco-53B-b ... 581737776/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
dedus
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 109
Rejestracja: śr lut 04, 2009 02:45
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: dedus » śr lut 04, 2009 22:42

No ja mam zamiar własnie tak jak wiekszosc pisze środek drzwi wykleic APP pozastawiac drzwi blacha alu i matami app i dekarska.. pod boczki troche gąbki podłoge matami APP i filcem oraz dach i bagażnik tak zrobic co wy na to??.. wyliczyłem na to średni koszt okolo 250 złoty i msle ze sie w tym zmieszcze..



ODPOWIEDZ

Wróć do „Car Audio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości