[GOLF MK2] VR6 24v by TheBiSHoP

Moderator: G0 Karcio

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
TheBiSHoP
Forum Master
Forum Master
Posty: 1024
Rejestracja: czw gru 16, 2004 21:35
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

[GOLF MK2] VR6 24v by TheBiSHoP

Post autor: TheBiSHoP » wt lip 29, 2008 00:17

Witam.

Opis:

Volkswagen Golf MK2
Rok: 1991

Silnik:
VR6 24v 2792 ccm AYL

Zawieszenie:
Bilstein B8
Eibach Sportline
Sanki silnika z MK3

Hamulce:
ABS/EDS Teves Mark 20
Przód: 280x22
Tył: 226x10

Koła:
Lato:
8Jx17 Dynatech DTM2
7Jx17 Zender Challenge
205/40 R17

Zima:
7,5Jx16 AZEV Type-K
Bridgestone Blizzak LM-25 195/50 R16

Wnętrze
Fotele Recaro z Audi S3 8L
Elektrycznie regulowana w dwóch płaszczyznach kolumna kierownicza z opcją podjeżdżania z Audi A8 D2
Elektrycznie wysuwana roleta tylnej szyby
Tylna kanapa z VW Corrado
Kierownica Audi A3 8L
Elektryka szyb z domykaniem (4x)
Panel przełączników w drzwiach kierowcy z Audi A8 D2
Kompletna deske z Skody Octavi I po lifcie
Zegary z Audi S3
Climatronik z Golfa MK4 (pełny, nabity, działający)
Lampka podsufitki W8
Lusterko wsteczne na szybie Audi A3 8L
Tylna lampka podsufitki z Audi A3 8L
Słoneczniki z lusterkami i podświetleniem z Audi A3 8L

Na zewnątrz:
Szerokie zderzaki z dokładką GTI
Wąskie listwy z znakami GTI
Lotka GTI na tylnej szybie
Pakiet G60
Dymione kierunki przód Fift
Lampy przód Corrado
Halogeny w zderzaku
Tylne lampy Red-Black USA
Klamki stylizowane na MK3
Grill Rallye + brewka górna
Wlot powietrza w błotniku
Lusterka Grzanie, elektryka, podświetlenie drzwi.

Audio:
Audi Navigation Plus RNS-E
Tuner DVB-T WIWA HD50
Wzmak Rockford Fosgate Punch 600a5
Głośniki Alpine Type-S SPS-171A
Bass JBL
Przewody Helix


Historia:

To już mój drugi golfik. Pierwszego niestety dotknoł ząb czasu i dalsza jego rozbudowa była bezsensowna. Szukałem MK2 z mocnym silnikiem w zasadzie miał być jakiś zeswapowany TDI ale wybór padł na VR6. Zakupiłem go 13 czerwca 2008 od kolegi Fuliego.

Pare dni po zakupie.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Samochód do jazdy codziennej się nienadawał. Zawieszenie było BARDZO twardo zestrojone i strasznie niskie. Nie było spryskiwaczy a wycieraczke włączało się przełącznikiem na desce rozdzielczej a napędzana była silnikiem z Uno. Na pierwszy ogień poszła zawiecha. Zakupiłem gwint FK, do tego drobiazgi jak łożyska McPersona i jeden drążek kierowniczy. Założyłem spryskiwacze i porobiłem troszkę pożądków z elektryką, z poprzedniego golfa przełożyłem mechanizm wycieraczek. Do tego założyłem alarm, centralny zamek, podświetlenie tablicy rejestracyjnej, zrobiłem złącze diagnostyczne.

Obrazek Obrazek

Po ustawieniu geometrii mogłem przełożyć z poprzedniego zakupione w tym roku felgi Dotz Daytona 7Jx16 z oponkami Goodyear Eagle F1 195/45 R16. Założyłem lakierowane w kolor klamki a'la MK3. Oraz jak zwykle pare drobiazgów jak nowy zbiorniczek wyrównawczy z nowym płynem =] Prestone (ma taki ładny zielony kolorek).

Obrazek Obrazek Obrazek

Bębny na tylnej osi były troche nie namiejscu więc na ich miejsce trafiły tarcze również odzyskane z poprzedniego golfa. Wydech końcowy ustąpił miejsca Ulterowy dedykowaniemu do 1.8 16V, jest cichszy co w jeździe codziennej ma duże znaczenie zresztą osobiście nie lubię jak coś mi ryczy za samchodem. Jetta front ustąpił miejsca klasycznemu golfoskiemu z dwoma lampami, bez znaczka i z brewką. Golf to Golf a nie Jetta =]]. Sprtowe kubły zamieniłem na komplet Recaro. I do tego wydział komunikacji wkońcu wydał mi moje nowe tablice.


Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

10.08.2008

1. silniczek dostał ubranko

Obrazek Obrazek

2. Lotka GTI
3. Czujniki parkowania przy okazji wymiany zgnitej belki od zderzaka.

Obrazek Obrazek

4. Elektryczne szybki na przód z domykaniem ale tego zdjęć nie mam =]

Na najbliższe tygodnie przewiduję przekładkę deski ze starego Golfa. Rozglądam się za ABS-em i zaciskami z G60 a najlepiej z S2.

Narazie to tyle =]

22.10.2008

Golfik cały czas się robi.

Najbardziej czasochłonną czynnością była zmiana sanek pod silnikiem na odpowiednik z MK3. Pozwoliło to na zastosowanie dedykowanych dla VR poduch silnika i skrzyni. Kwestię mocowania silnika wykonanego przez osobę robiącą swap pozostawię bez komentarza.

Obrazek Obrazek

W aucie została zamontowana przetwornica 12V/220V schowana w zabudowie bagażnika za tylną kanapą.

Obrazek

Zostały zakupione w ASO i założone znaczki GTI w listwy. Jak zwykle poprawionych zostało mase drobnych rzeczy jak instalacja ogrzewanej szyby, kawałki wiązki za skrzynką bezpieczników. Zainstalowane zostały przekaźniki świateł głównych i halogenów). Na poczet przyszłej deski są już w pełni funkcjonalne zegary z MK4 (obr do 7,5 kRPM, pr. do 260, MFA, kontrolka sprysków ... ) z dostosowanym i wyskalowanym pływakiem w baku.
Przełożone z poprzedniego MK2 halogeny w zderzak JOM niestety zostały uszkodzone (pękło jedno ze szkieł przy próbie odparowania) więc w ich miejsce powędrowały nowe od FK. Przy okazji kierunki clary JOMa zostały zmienione na LED od IN-PRO. żarówki w tylnych lampach również zastąpione zostały odpowiednikami LED.
Została zrobiona również rzecz za którą wiele osób napewno zmyje mi głowę. Mianowicie z racji tego że auto jest używane na codzień została założona tylna wycieraczka... Jak dla mnie jest to niezbędny element w tym samochodzie zarówno pod względami praktycznymi jak i uważam że tył robi się wtedy "za goły"

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

26.10.2008

A dziś zrobiłem taki mały detaj aby awaryjnie można była włożyć pare siatek do zabudowanego bagażnika. Patent zrobiony z rolety przeciwsłonecznej z norauto za 25 PLN.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

29.10.2008

Tymczasem przygotowałem się już do sezonu zimowego.

Felgi z pierwszego zdjęcia 7Jx15 zostały pryśnięte na czarno i założono na nie oponki które kupiłem jeszcze w zeszłym roku i poprzedni sezon przejeździły w poprzednim mk2. Toyo SnowProx S952 195/50 R15.

Zimowy setup wygląda tak:

Obrazek Obrazek Obrazek

1.02.2009

Pare zdjęć w śnieżnej scenerii. Zmieniona została przednia dolna brewka na pełną z Jetta frontu. Pare technicznych spraw zostało rozwiązanych.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Zdjęcia wnętrza.

Obrazek Obrazek

1.03.2009
Zmienione lusterka. Poprawione mocowania przedniego zderzaka.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

8.03.2009

Kolejny detal został dodany. Została pomalowana na czerwono obwódka grilla

Obrazek Obrazek Obrazek

12.04.2009

Rozpoczeły się powoli przygotowania do klimy. Nagrzewnica z Climatronika z MK4 już siedzi. Mocowanie sterownika nie wygląda estetycznie bo i tak decha będzie inna, ale niestety obecna sytuacja finansowa narazie nie pozwala jej skończyć. Pozatym dziś trafiłem na obwodnicy na ładny odcinek pustej drogi i pobiłem swój rekord prędkości. Wcześniej 208 teraz 223 kmh.

Obrazek

Climatronik
Obrazek Obrazek

I już w letnim setupie
Obrazek Obrazek

29.04.2009

Wiosenne porządki w komorze silnika

Obrazek Obrazek

16.06.2009
Została rozpoczęta procedura zmiany deski. Po dokładnym wykończeniu i spasowaniu boków, podszybia i innych pierdół deska zostanie obszyta (pierw pewnie czymś tańszym, a docelowo alkantarą)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

6.07.2009

Deska została obłożona materiałem tymczasowym do czsu kompletnego wykończenia - wtedy zostanie obszyta profesjonalnie.

Nastąpiła zamiana radyjek z kolegą Fonikiem. Teraz Siedzi Blaupunkt Queens MP56.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

23.07.2009

Zderzaki z czarnymi górami. Słabe zdjęcia bo wieczorem i farba jeszcze nie wyschła.

Obrazek Obrazek

28.07.2009

Środki kierunków w czarnym macie. Poprawienie zderzaków. Strona kierowcy otrzymała pakiet G60. Spasowanie strony pasażera planowane na czwartek. Po mani obie będą zdjęte i zrobione strukturą bo niestety ktoś makabrycznie je zmęczył.

Foty na koniec dzisiejszych prac.

Obrazek Obrazek Obrazek

30.07.2009

Przygotowania do VW Manii zakończone. Na nic więcej nie starszyło czasu ani pieniędzy.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

19.09.2009

Lampy GTI Hella

Obrazek Obrazek

15.10.2009

Hamulce 280x22.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

28.01.2010

Najnowszy fant to zegary z Audi S3 z pełnym FISem. Podświetlenie czerwono(tarcze) - białe (wskazówki). Zmienione podświetlenie panelu climatronika oraz CB-radia na biało-czerwone. generalnie tak to teraz wygląda. Foty jakie są takie są kiedyś będą lepsze =]]]

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

19.02.2010

Wkońcu dorwałem komplet dodatkowych wskaźników z Audi S2. Voltomierz, Temp i ciś. oleju. Podświetlenie zostało przerowbione, żeby pasowało do reszty.

Obrazek Obrazek

12.03.2010

Golfik odwiedził dziś hamownie.

Obrazek

Wynik conajwyżej przeciętny jednak biorąc pod uwagę że po zakupie wyszło 160KM i 200Nm jest to lepiej niż było =].

19.03.2010

Mała rzecz, a cieszy. Nowy akumulator, oryginał VW prosto z ASO

Obrazek Obrazek

20.03.2010

Przygotowania do sezonu 2010 oficjalnie rozpoczęte

Obrazek

18.04.2010

Koła Bornet A 9Jx16 i oponki 215/40 R16

Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

10.08.2010

Przez ostatni czas golfa trapiły problemy natury technicznej.

Zaczeło się od zatarcia panewki na wałku pośrednim. W celu reanimacji motoru została ona wymieniona wraz z górnym łańcuchem i górnym napinaczem. Przy okazji obita została na nowo tarcza sprzęgła i wymienione zostało łożysko oporowe.

Obrazek Obrazek

Po złożeniu wszystkiego okazało się, że cieknie z wału więc skrzynia w dół i wymiana.
Niedługo po tym niewytrzymała chłodnica więc została wymieniona na bardziej pasującą z Corrado.

Potem stwierdziłem, że przydałoby się wymienić uszczelniacze zaworowe, a że trafiła się druga głowica więc przygotowałem ją spokojnie na stole aby tylko przełożyć. Niestety rzeczywistość okazała się troche bardziej skomplikowana bo po założeniu nowej nie dało się ustawić rozrządu. Kupiłem więc nowy łańcuch dolny, skrzynia w dół i udało się wszystko poskładać do kupy.

Obrazek Obrazek

Przy okazji zrobiłem nowe mocowanie zbiorniczka wyrównawczego nie kolidujące z rozpórką. W między czasie dwa razy wymieniana była przekładnia kierownicza.

Przed manią chciałem zmienić lusterka na ori i nawet prawie się udało. Prawie bo nie dostałem nowego prawego szkła. Foto zapożyczone.

Obrazek

Jako, że motor od strony technicznej narazie został ogarnięty mam czas, żeby zabrać się wkońcu za bardziej pierdołowate rzeczy. Dzis np wyżeźbiłem sobie
puszkę filtra powietrza. Jak się sprawdzi to poprawi ją się wizualnie.

Obrazek

11.11.2010

Całkiem niedawno dołączylem do grona posiadaczy VR6 z ukręconym mechanizmem różnicowym. Naszczęście stało się to przy niewielkiej prędkości - około 10 km/h na luzie bo już coś przeczuwałem i pusciłem auto luzem, żeby nasłuchiwać skąd coś puka i w tym momencie nastąpiło scięcie wałka. Dzięki niewielkiej prędkości, przeżyło sprzęgło i nawet nie było uwalone olejem. Na szczęście druga skrzynia leżała i kurzyła się u tomatola więc drugiego dnia wieczorem auto było już sprawne.

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

Z racji nadchodzącej zimy do auta trafił długo planowany ABS. Trafiła się fajna wersja z Seata Toledo 1L ABF. Jest to ABS/EDS Teves Mark 20 czyli taki jak we wczesnych MK4. Jego podstawową zaletą jest integracja komputera z pompą co bardzo upraszcza instalacje elektryczną.

Obrazek Obrazek

13.11.2010

A tymczasem przywendrowały wkońcu lampy na tył Red-Black USA.

Obrazek Obrazek

15.01.2011

Zimowa sesyjka dzięki uprzejmości Abst'a

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

26.02.2011

Kompetowanie wnętrza ciąg dalszy. Trafiły się fotele z Audi S3 więc grzchem było by ich nie kupić. Wymagają trochę kosmetyki, ale docelowo i tak w jakiejś tam przyszłości będzie cały środek obszywany. Tutaj wielkie podziękowania dla Tucka za pomoc w zakupie oraz Franka za spawanie mocowań do 4 rano =].

Obrazek Obrazek Obrazek

A na tył jakiś czas wcześniej trafiła już kanapa od Corrado.

Obrazek

20.05.2011

Ostatnimi czasy w golfie wymiemiłem wszystkie kable. Miałem już dość pajęczyny pod deską, pod fotelami itp. Za podstawową posłuźyła wiązka z passata B3. Zostały dodane do niej przewody od mojego wyposażenia które już mam:
- kontrola zużycia klocków
- kontrola płynu do spryskiwaczy
- wyświetlanie poszczególnych drzwi na FISie
- climatronic
- elektryczne i podgrzewane foltele z przekaźnikami na skrzynce bezp.
- elektrycznie sterowane/podgrzewane lusterka
- elektrycznie sterowane szyby z domykaniem
- alarm z centralnym zamkiem
- przekaźniki świateł mijania, drogowych i przeciwmgłowych na skrzynce bezpieczników w wykożystaniem ori bezpieczników
- wymiana głównych kabli zasilających
- ...

jak i pare rzeczy już przyszłościowo
- wyciągnięcie z wiązki licznika lini CAN napędu, komfortu i infotainment (do nawigacji)
- przygotowanie pod Immo3
- instalacja do elektrycznie wysuwanej rolety
- przgotowane kable pod tylne elektryczne szyby
- ...

Generalnie do wiązki z passata doszło 240 metrów nowych kabli + z 20 - 30 metrów używanych


Obrazek Obrazek ObrazekObrazek Obrazek
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Wymieniłem też straszne uniwersalne przełączniki do szyb na panelik z Audi A8

Obrazek

I w mojej chorej głowie zrodził się następny chytry plan

Obrazek Obrazek

23.05.2011

No i jest. Elektrycznie regulowana w dwóch płaszczyznach kolumna kierownicy z Audi A8. Posiada funkcje maksymalnego podnoszenia i wjeżdżania po wyjęciu kluczyków i powrotu do zaprogramowanej pozycji po ponownym włożeniu.

Obrazek

krótki film niestety wieczorem
[youtube][/youtube]

I z takich bardziej przyziemnych rzeczy halogeny wyglądające jak ori i dymione kierunki Fift.

Obrazek

Za dnia:

[youtube][/youtube]

4.06.2011

I do kompletu elektrycznie wysuwana roleta tylnej szyby:

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

10.07.2011

Po ostanich upałach i bolącego od otwartych okien karku zapadła decyzja o skoczeniu klimatyzacji, pozbierałem więc brakujące graty i w ten weekendzik wymodziłem sobię coś takiego

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Wszystko oczywiście na R134a. W tygodniu spróbuję to nabić i się zobaczy z ilu miejsc będzie lecieć =]

11.08.2011

Przed manią udało się zmienić koła. Nie miałem w planach zmiany, ale to był szczęśliwy traf.

Foto zapożyczone
Obrazek

Koła to Dynatech DTM2, bardziej znane jako Carline CM2, obecnie sprzedawane pod nazwą Diamond Varda.

Rozmiar 8x17 ET20, Opona 205/40 R17.

Obrazek Obrazek

19.02.2012

Po długim zastoju kolejny i zarazem ostani brakujący element wyposażenia deski rozdzielczej. Audi Navigation Plus RNS-E - model z Audi A3 8P. Docięty i wpasowany. Gada z zegarami po CANie więc zamontowany bez żadnych Canadapterów itp. Jedyny problem do rozwiązania to znikający po sekundzie RDS na FISie ale komunikaty z nawigacji chodzą bezproblemowo. Byćmoże wina leży w zegarach które są troche hybrydą.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

26.04.2012

Wnętrze ciąg dalszy. Postanowiłem ogarnąć sufit i tradycyjnie do jego naprawy trzeba było użyć części z innych aut.
Lampka z SuperB'a otrzymała czerwone podświetlenie i zmieniła się w lampkę W8
Słoneczniki z lusterkami i podświetleniem, rączki i tylna lampka z Audi A3 8L
Lusterko wsteczne przyklejone do szyby także z A3
O ile tylna lampka i rączki nie rażą to słoneczniki i lampka mogłyby być ciemniejsze - coś się kiedyś pomyśli.

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek

19.05.2012

Carline'y w zeszłym roku się skończyły, a napięty budżet na ten rok nie pozwala ich teraz naprawić. Trzeba było więc kupić coś na ten sezon. Felga kompletnie bez szału wizualnie, ale jej rodowód jest prawidłowy.

Zender Challenge 7Jx17

ET niestety 35, a wszyscy znają moje podejście to tematu dystansów, adapterów itp wynalazków zrobionych z ch..... wie czego przez ch..... wie kogo, po pójsciu do kościoła, synagogi, meczetu zdecydowałem, że aby nie wyglądało to tak:

Obrazek Obrazek

zakupiłem takie coś:

Obrazek

i teraz jest tak:

Obrazek Obrazek Obrazek

12.08.2012

Nowy front

Lampy Corrado
Grill Rallye
Ze względów konstrukcyjnych brewka jest niezbędna

Front powstał w zasadzie przez impuls. Klary z ringami + oglądanie z Francem eBay'a z Rallye frontami i sprawdzenie zasobów części musiało się tak skończyć.

Jest to prawie efekt końcowy. Prawie bo grill który kupiłem ktoś tak potraktował farbami, że jest to nie do zdarcia, szlifowanie imalowanie powoduje ważenie się starych warst, paint removery, scansole zmywacze jedzą farbę razem z plasikiem. Wiec jeśli ktoś posiada ładny z zewnątrz grill od Rallye chętnie odkupię.

Obrazek Obrazek

21.9.2012

Spryskiwacze reflektorów. Leżały i czekały już 4 lata, więc gdy tylko doprowadziłem front do ładu. znalazłem dla nich ładne miejsce.

[youtube][/youtube]

19.11.2012

Tak więc dzisiaj odpaliłem golfa z nowym silnikiem.

2.8 VR6 24v AYL z Sharana. Trafił się w dobrych pieniądzach dwa tyg temu więc trzeba było szybko to włożyć. Narazie na zwykłej skrzyni itp. Swap zaczął się w sobotę wieczorem i w zasadzie skończył w piątek, ale niestety 3 dni zajęło mi rozpracowanie immo.

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Przy okazji zmiany silnika mogłem dokończyć pewien drobny wątek w aucie który nie dawał mi spokoju. Otóż podczas montażu nawigacji miałem problem z wyświetlaniem RDS'u na FIS'e. Kupiłem wtedy zegary z S3 z 2003 roku które mają już nowy typ komunikacji, ale niestety okazało się, że mimo iż w programie procesora jest obsługa silników bez CAN to na płycie głównej fizycznie brakuje elementów wykonawczych za to odpowiedzialnych. Zatem zegary czekały na nowy motor. Jest w nich jeszcze jeden drobiazg który cieszy mianowicie radioustawialny zegar

Obrazek

3.02.2013

Poprzychodziło parę drobiazgów więc trzeba było poprawić niedoróbki przy swapie.
Zbiornik spryskiwaczy już wcześniej wyleciał na prawą stronę, teraz dołączył do niego zbiorniczek od układu chłodzenia. W miejsce tego ostatniego poszedł zbiornik od wspomagania. Do tego akumulator do bagażnika i zrobiło się miejsce na ori puchę filtra powietrza. Na deser przyszła osłona na silnik.

Obrazek Obrazek

10.03.2012
W niedzielną zawieruchę zrobiłem sobie mały aczkolwiek przydatny drobiazg. Ostatnio coraz częściej zdarzało mi się zapomnieć włączyć światła. Starość nie radość, pamięć już nie ta i takie tam.... Żeby jednak wszystko miało ręce i nogi i było wykonane w miarę przyzwoicie kupiłem przełącznik z Passata B6 z pozycją "Auto". Do tego dwa automaty do włączania automatycznego świateł. Dlaczego dwa? Z początku przez pomyłkę kupiłem automat który okazał się zwykłą czasówką i zapala światła po prostu po 5 sekundach po włączeniu zapłonu. Kupiłem więc następny który również z początku nie spełniał moich oczekiwań bo zapala światła po zgaśnięciu kontrolki do ładowania. Jednak po głębszych przemyśleniach doszedłem do wniosku, że to nawet lepiej bo eliminuje to problem załączenia świateł po szybkim ponownym włączeniu zapłonu. Ten drugi zapala światła od razu po odpaleniu bez żadnej zwłoki nie dając ustabilizować się napięciu w aucie więc równolegle dołożyłem ten pierwszy i teraz jest tak jak chciałem czyli światła zapalają się 5 sekund po odpaleniu silnika.

Obrazek

13.06.2013

Ostatnio zakupiłem sobie prawdziwe zawieszenie. Bilstein B8 narazie tylko na przód. Do tego sprężyny Eibach Sportline. Aby pozbyć się dystansów na przód trafiły długie wahacze.

Obrazek Obrazek Obrazek

17.11.2013
Zamontowałem sobie mały umilacz korków w swoim aucie. Tuner DVB-T WIWA HD50 z odtwarzaczem plików multimedialnych. Adapter pozwalający na spięcie tego z RNS-E produkuje kolega woszu z a4-klub.pl. Sterowanie pracy tunerem jest realizowane z klawiszy nawigacji. Sygnał DVB-T w Polsce niestety nie jest przystosowany do odbioru mobilnego ale i tak w niektórych miejscach można go złapać. Najważniejsza jednak dla mnie była możliwość odtworzenia czegoś z USB.

Obrazek

W miejscu gdzie łapie DVB-T
[youtube][/youtube]

Odtwarzacz
[youtube][/youtube]
Ostatnio zmieniony ndz lis 17, 2013 20:59 przez TheBiSHoP, łącznie zmieniany 66 razy.


Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
Ogor
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: pn lis 21, 2005 20:15
Lokalizacja: Bytów

Post autor: Ogor » wt lip 29, 2008 00:55

oo juz widze kto mnie uprzedzil :grin: zastanawialem sie nad tym golfem ale jak juz sie zdecydowalem to juz bylo za pozno :helm:
kupilem innego i jestem bardzo zadowolony :bigok: silnik slicznie wyglada :bigok: bebny to naprawde porazka na calej lini ale widze ze golf trafil w dobre rece i modyfikacje w dobra strone ida :bigok: pomysl nad odizolowaniem storzka zeby troche zimniej mu bylo :D
powodzenia w dalszych modach :okej:
Ostatnio zmieniony wt lip 29, 2008 01:00 przez Ogor, łącznie zmieniany 1 raz.


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=139655&start=0 Corrado G60 BYŁO

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=180693 Golf mk2 VR6 BYŁ

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=264969 Golf mk5 GTI JEST :)

Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

Post autor: barteKKK03 » wt lip 29, 2008 01:02

Widać że w dobre ręce Golf trafił... :grin:
thebishop pisze:Bębny na tylnej osi były troche nie namiejscu

:goof:



chmuraIV
Forum Master
Forum Master
Posty: 1173
Rejestracja: czw lis 10, 2005 22:37
Lokalizacja: Elbląg / Gdańsk
Kontakt:

Post autor: chmuraIV » wt lip 29, 2008 06:33

vr6 w mk2... i wszystko jasne :) wypassss


SPRZEDAM NOWE SPREZYNY EIBACH PRO KIT DO GOLFA MK4 (SILNIK 1,4 i 1.6) ---> http://www.allegro.pl/show_item.php?item=959499498

Sprzedam dywniki welurowe czarne ORI VW ze stoperami -> info PW

Awatar użytkownika
Majki
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 399
Rejestracja: ndz cze 03, 2007 18:50
Lokalizacja: Legnica (DL)
Auto: Touran GP2
Kontakt:

Post autor: Majki » wt lip 29, 2008 06:54

kolejna szybka dwójeczka na forum - autko miodzo jednym słowem :helm: Przeróbki jak najbardziej poprawne. No i ta tablica - wyróżniasz się z tłumu :bajer: A te klameczki a'la MK3 to gdzie zakupiłeś i jaki koszt tego :?:


VW Touran GP2 1.6 TDI - obecnie
Mazda 5 1.8 - EX
Seat Cordoba SX 2.0 - EX
VW Golf IV 1.8T - EX
VW Passat B4 2.8 - EX
VW Golf MK3 1.8 - EX
Ford Fiesta MK3 1.1 - EX

goryl89
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: sob maja 10, 2008 07:53
Lokalizacja: DW
Kontakt:

Post autor: goryl89 » wt lip 29, 2008 09:46

golf kozak :grin: kolor piekny,a serducha to mozna tylko pozazdroscic :) wszystkie mody na + :) i tez jestem ciekawy jak przedmowca ile kosztowaly cie klamki a'la MK3???
pozdro



Awatar użytkownika
Maclaim
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 455
Rejestracja: pn paź 01, 2007 21:16
Lokalizacja: Bychawa
Kontakt:

Post autor: Maclaim » wt lip 29, 2008 10:39

Wypas Golf :bigok: aaa silnik Malina, pewnie torpeda na drodze :chytry: powodzenia w dalszych modach


Moje MK3 GTD
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=271239][img]http://img819.imageshack.us/img819/5374/snc00107l.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
TheBiSHoP
Forum Master
Forum Master
Posty: 1024
Rejestracja: czw gru 16, 2004 21:35
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: TheBiSHoP » wt lip 29, 2008 11:21

Klameczki MK3 kupiłem na allegro od tego gościa http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4243594 kosztowały mnie 220 za wersję do 5D


Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
skwaros
Forum Master
Forum Master
Posty: 1254
Rejestracja: pt sie 04, 2006 14:27
Lokalizacja: Kamień Pomorski
Kontakt:

Post autor: skwaros » wt lip 29, 2008 11:23

świetny kozak, strasznie mi się podoba i te vr6 :bigok: .


[b]mk2:[/b] http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=70665&postdays=0&postorder=asc&start=0

[b]mk3:[/b] http://forum.vwzone.pl//viewtopic.php?f=98&t=49700

[url=http://nord-vag.pl][b][color=#BF0000]N[/color]ord-Vag.pl[/b][/url]

Awatar użytkownika
TheBiSHoP
Forum Master
Forum Master
Posty: 1024
Rejestracja: czw gru 16, 2004 21:35
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: TheBiSHoP » wt lip 29, 2008 11:24

nad stożkiem to fakt musze pomyśleć na poszątek muszę go wyczyścić =]]]


Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
wojtasGWE
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 156
Rejestracja: czw sie 23, 2007 19:17
Lokalizacja: Rumia

Post autor: wojtasGWE » wt lip 29, 2008 11:53

W rzeczywistości lepiej wygląda po prostu kozak


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=424481
http://nasza-klasa.pl/profile/5208787

Awatar użytkownika
Matijas
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2452
Rejestracja: pt sty 26, 2007 00:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Matijas » wt lip 29, 2008 13:42

Super maszynka sie zrobila z niego jak trafil w Twoje rece :grin: :bigok:

Jedyne co to nie wiem czy fele pasuja do niego ale to juz kwestia gustu.

Pieknie sie dzieje, kolejny fajnie pomodzony golfik na forum :grin: :grin:


[b]Mój MK1 Cabi 16V :)[/b]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3846406#3846406
[b]Mój były Leon TS ARL:([/b]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=246436
[b]Mój były MK3 AFN:( 160km&330NM[/b]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=84714

Awatar użytkownika
ShauN
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2060
Rejestracja: śr wrz 20, 2006 20:59
Lokalizacja: Trzebnica
Kontakt:

Post autor: ShauN » wt lip 29, 2008 16:16

Vr6 robi robote, golfik ładnie się prezentuje, wszystkie zmiany na plus ;) powodzenia i pozdraVWiam


Obrazek
_______MK5 GTI pakiet 2.0 TDI by ShauN^______

Awatar użytkownika
pool24
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 79
Rejestracja: czw kwie 17, 2008 10:28
Lokalizacja: Łańcut
Kontakt:

Post autor: pool24 » wt lip 29, 2008 17:27

Co tu pisać jak dla mnie to wypas. A jeśli chodzi o silnik to masakra :hmm: :hmm: :hmm: Pozdrawiam i zapraszam do mnie.


[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images32.fotosik.pl/324/5add5a11ff6e9521.gif[/img][/url]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nasze auta - Projekty”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości