Dailycar A6C5 2.5tdi tip:)

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

Awatar użytkownika
darkmen21
Oberschesien
Oberschesien
Posty: 376
Rejestracja: czw lut 19, 2009 19:03
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
Kontakt:

Dailycar A6C5 2.5tdi tip:)

Post autor: darkmen21 » pt kwie 01, 2016 11:55

Witam ponownie, moim autem codziennym i na wyjazdy jest Audi A6C5 z silnkiem 2.5 tdi tiptronic, mam ją od września 2015, do dziś wymieniłem jedynie gałkę i czujnik wody:) Miałem opory czy kupić to bydle, ale jest wygodne, jest szybkie i pojemne, dobrze wyposażone. Bujam się od września i od tego czasu zrobiłem 10 tysięcy , niestety musiałem zakupić akumulator, bo poprzedni 6 letni powiedział dość:)

co ma? no jak to a6, klimatronic, tempomat, esp, abs, 4el.szyby, el.szyberdach, halogeny, TIPTRONIC, i co ino:)

W aucie zrobiłem smoked amp przednich i na żółto halogeny, zakupiłem 16 cali z passata na zimę i się toczymy, acha no i zamontoeałem fullfisa, jednak sprzedawca mnie wykiwał i mam lcd do wymiany- zanika jak się zagrzeje:/

samodzielna wiązka FIS, zrobiona ze wtyczki z klimatronica z audi a4-idealna jak ta z fisu do licznika:)


Obrazek

Ku mojemu zdziwieniu sam pochytałem akcje z immo itp przy zakładaniu fisa, który pokazuje o dziwo otwarte drzwi:)
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Przy wymianie gałki dowiedziałem się, ze nie muszę zrzucać koła:)))


i na koniec z prezentem od żony- długo szukała i w końcu przyjechał z Niemcowni, bo u nas już ponoć nie było- tutaj dieler VW postarał się, gdyż to tylko zegarek, a jednak postarali się go ściągnąć
.Obrazek


Było kilka VAGÓW- około 9, jednak nastał czas powrotu do kanciastych kształtów...
Jetta a2 http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=593732&p=6948476#p6948476

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 51 gości