Skoda Octavia L&K by Maniek

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

Awatar użytkownika
Maniek954
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 241
Rejestracja: wt kwie 23, 2013 17:30
Lokalizacja: Oława
Kontakt:

Skoda Octavia L&K by Maniek

Post autor: Maniek954 » pt paź 09, 2015 22:40

Witam!
Dawniej jeździłem czerwoną Ibizą, którą miałem przez półtorej roku i ciągle coś się w niej psuło, była zgniluchem i ogólnie sztruclem, a mimo tego ją kochałem i bez sensu ładowałem w nią pieniądze :P
Ale teraz! Nadejszła wiekopomna chwila i spełniłem swoje marzenie jakim jest posiadanie Octavii w topowej wersji wyposażenia :)
Auta szukałem ponad miesiąc i jak tylko znalazłem odpowiedni egzemplarz to od razu pojechałem, zakochałem się i kupiłem! <3

Rocznik 1999/2000
Silnik 1.9 TDI o oznaczeniu AHF. Po wymianie dwumasy, rozrządu i zawieszenia. Zalana olejem 5w30. Przebieg niby oryginalny 202 tysiące, mam jakieś niemieckie raporty przeglądów z których wynika że ostatni serwis w 2011 roku był przy przebiegu 146 (auto w Polsce od 2013 roku z przebiegiem 165, poprzedni właściciel zrobił nią te prawie 40).
Przód malowany po kolizji, widziałem zdjęcie dlaczego i fakturę na 8 tysięcy złotych że było to robione na oryginalnych częściach. Podwozie bez śladów rdzy, jedyne oznaki na progach zaraz przy przednich kołach, reszta absolutnie zdrowa.
Wyposażenie jak to w L&K, niżej dam zdjęcie do rozkodowanej listy.

Kilka fotek:
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Plany:
- ogólna pielęgnacja nadwozia i wnętrza, przywrócenie tego do stanu jak njlepszego
- wymiana drobiazgów które upiększą nieco autko (o tym niedługo :P )
- bliżej wiosny koło i gleba

to na razie tyle, więcej nie mam w głowie na chwilę obecną :P


Seat Ibiza GT TDI by ManieK !
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=554412" onclick="window.open(this.href);return false;

balon
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 454
Rejestracja: pn gru 14, 2009 21:29
Lokalizacja: TRZEBNICA

Skoda Octavia L&K by Maniek

Post autor: balon » wt paź 20, 2015 18:02

piękna lymuzyna Maniek powodzenia w modach :grin:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości