Volkswagen Passat B5 FL by adjan

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

adjanctr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: wt cze 25, 2013 02:55

Volkswagen Passat B5 FL by adjan

Post autor: adjanctr » czw cze 18, 2015 23:46

- Marka: Volkswagen
- Model: Passat B5 FaceLifting
- Rok produkcji: 2002
- Kolor: LC5X ( niebieski )
- Pojemność: 1900
- Moc: 130
- Silnik: 1.9 TDI
- Wyposażenie: Fabrycznie: Klimatyzacja, Klimatyzowany schowek, 4x elektryczne szyby, elektryczne i podgrzewane lusterka, lusterko fotochromatyczne, halogeny, komputer podkładowy, 6 poduszek powietrznych. Ode mnie: Skórzana tapicerka z wersji USA, podgrzewana,wentylowana i sterowana elektryczne z pamięcią

MODYFIKACJE:
- Car Audio: Radio Pioneer DEH-1700UBB ( tylko z względu podświetlenia ) Głośniki w boczkach tył JBL-CS6, przód JBL-CS6C, W bagażniku skrzynia basowa JBL, wzmacniacz JBL i kondensator Crunch CR1000CAP, Zestaw kabli Renegade 20mm2
- Felgi: S-Line 19 cali na lato, oryginał Volkswagen Passat 16 cali na zimę TYMCZASOWO
- Opony: 235/35-19 przód i 265/35-19 tył TYMCZASOWO
- Zawieszenie: TA Technix
- Opis zewnętrzny: Na razie seria po za halogenami zrobionymi na żółto, przyciemnione szyby. Ale skompletowany posiadam zderzak przód USA pod xenon z listwami chromowanymi oryginał wszystko VW, klapę + tablicę pod wymiar oryginalny amerykański, brakuje mi jeszcze tylnego zderzaka najlepiej z PDC i szukam lusterek z kierunkowskazami oraz listew z chromami.
- Wnętrze: Ma być na bogato jak najbogatsze wyposażenie i wszystko w czerni, aktualnie zamontowana jest kompletna skórzana tapicerka łącznie z boczkami i podłokietnikiem z wersji USA podgrzewane fotele, wentylowane i regulowane elektrycznie z pamięcią, lecz nie są jeszcze podłączone ( posiadam kompletną oryginalną całą kompletną wiązkę z kostkami itp, nawet podpisany mam każdy kabel :) tylko chęci i czasu brak by to ogarnąć. Z rączek i konsoli zostały zdjęte dekory i zostały pomalowane lakierem strukturalnym.

Auto dostałem w zamian za BMW e46, passat był w kiepskim stanie wizualnym chodź za to w technicznym igła ( nowe tarcze, klocki na rozrządzie 13 tyś km, nabita klima. Passek nie posiadał lusterka, ma kawałek tylngo zderzaka w innym odcieniu jakaś przygoda, auto dopiero teraz w czerwcu jest rok w polsce i jeździła nim kobieta. Posiadam go półtora miesiąca i przez ten czas starałem się doprowadzić go do porządku, kupiłem lusterko, wymieniłem olej na pełen syntetyk Castrol Edge, filtry Boscha, wymieniłem zawieszenie, odboje. I ogólnie zabrałem się za modzenie.

Zdjęcia z aukcji:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Tutaj reszta zdjęć:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


PLANY:

- Skompletować pakiet USA
- Po lakierować całe auto łącznie z nakładkami progowymi i zderzakowymi
- Listwy chromowane
- Lampy tył ala USA całe na czerwono
- lusterka z kierunkowskazami
- Oryginalne dywaniki gumowe VW Passat przód i tył
- Oddać tapicerkę do renowacji
- Podłączyć fotele
- Dokończyć renowację plastików wnętrza
- Wydech końcowy od W8
- Lampkę środkową od W8
- Felgi BBS RS/X5/X6/Bentley wszystko w 19 calach zależy co mi wpadnie w ręce - 215/35-19
- Może oryginalny xenon
- PDC tył
- Po sezonie w zimę na pewno podkręcę silnik chciałbym 160-180 koni
- Oddać felgi zimowe do piaskowania i malowania
- Ledy do wnętrza auta



Awatar użytkownika
lukas.g60
Forum Master
Forum Master
Posty: 1346
Rejestracja: wt kwie 26, 2005 16:14
Lokalizacja: TBU/sw209ld
Kontakt:

Volkswagen Passat B5 FL by adjan

Post autor: lukas.g60 » sob cze 20, 2015 12:28

Plany widze fajne,jak
Każdy posiadacz fla,us pack
I koło i to sie zawsze sprawdza ;) szukaj
Lepszej rolki,jak cos to bentki w fajnie
Stanie z oponami 5ramienne moge
Odstąpić ,ps
Jak
Co mam
Zderzak us bez spryskow,chętnie wymienię na ten ze spryskami jak nie myślisz zakładać,pozdr



ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości