Audi 100 CC '86r

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

nurek3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn sty 05, 2015 12:08

Audi 100 CC '86r

Post autor: nurek3 » czw maja 14, 2015 15:33

Witam wszystkich na forum :)

Od czasu do czasu przeglądałem forum aż pewnego dnia, przypadkowo sam stałem się właścicielem vag-a...

I tak oto stałem się właścicielem Audi 100 CC z '86 roku (pierwsza rejestracja '87).

Auto zostało kupione jako roczne w Niemczech i do tej pory było w rękach jedynego właściciela. Aż dziwne że nie jest składakiem :) Posiada 3 letnią instalację gazową, założył ją dla córki która zrobiła prawo jazdy, tylko świeżo upieczony kierowca nie opanuje pięciometrowej limuzyny. I praktycznie od tego czasu auto było tylko przepalane.

Auto nie posiada nic, żadnego wyposażenia, całkowita seria. Nawet i lepiej, czego nie ma to się nie popsuje :) Auto całkowicie bezwypadkowe, sprawdzane miernikiem i w Aso VW na Brucnera we Wrocławiu.

Obrazek Obrazek

Generalnie jest trochę w nim do porobienia jednak jest to ogarnianie pierdół niż jakieś grubsze rzeczy.

W planach jest doposażyć go w kilka akcentów wersji USA (licznik i blenda USA już są, jeszcze potrzebuję listew chromowanych), lekko go obniżyć, dać ładne koło i będzie służyć jako klasyczny wóz do codziennej jazdy :)



NAVY
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: wt kwie 07, 2015 11:44

Audi 100 CC '86r

Post autor: NAVY » ndz maja 17, 2015 04:17

ładny cygaret ;) to już rzadkość na naszych drogach prawdziwa. z ciekawości co pod maską?



Awatar użytkownika
promader
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 417
Rejestracja: sob lis 15, 2008 17:57
Lokalizacja: Lublin

Audi 100 CC '86r

Post autor: promader » ndz maja 17, 2015 18:45

szkoda ze nie combi... te w tym wydaniu były meeega... :food: ale i tak niezły rarytas... :bigok:


czerwone jest szybsze...! mój BYŁY karaVWanik:) viewtopic.php?p=2452282#2452282
kolejny karawan...viewtopic.php?f=91&t=442626

Awatar użytkownika
driVWer
Forum Master
Forum Master
Posty: 1564
Rejestracja: pn lip 23, 2007 18:58
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
Kontakt:

Audi 100 CC '86r

Post autor: driVWer » pn maja 18, 2015 20:19

nurek3, powiedz mi w jaki sposób chcesz ja obnizyć? Bo sam mam cygaro a nie ma żadnych zawieszeń sportowych do tego auta :kac:


Moja golfina mk2 GT SPECIAL 1.8RP: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=356964&start=0

Awatar użytkownika
GrizLLy
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 808
Rejestracja: ndz sie 19, 2007 18:36
Lokalizacja: Nowa Sól
Kontakt:

Re: Audi 100 CC '86r

Post autor: GrizLLy » wt maja 19, 2015 03:20

Fajne cygaro.
driVWer pisze:nurek3, powiedz mi w jaki sposób chcesz ja obnizyć? Bo sam mam cygaro a nie ma żadnych zawieszeń sportowych do tego auta :kac:
Spawarka, tuleje gwintowane ze springami i nakretkami z innego auta i robisz gwint. :satan:



nurek3
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pn sty 05, 2015 12:08

Audi 100 CC '86r

Post autor: nurek3 » wt sie 04, 2015 12:55

Są sportowe zawieszenia, trzeba tylko dobrze poszukać. Sprężyny są od ręki, na amorki trzeba poczekać ok. miesiąca ale nie ma problemu. W spawanie gwintu się nie bawię, nie miałbym sumienia kogoś w nim przewieść ;)

Z dupereli wyszły grubsze rzeczy i tak auto składa się do dnia dzisiejszego. Wymieniono masę rzeczy i dopiero teraz auto zaczyna powoli wyglądać aby nie było wstydu pojechać na jakiś zlot ;)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Robię go na styl lat 80 więc musi mieć trochę gadżetów z tych lat. Teraz poluję na podwójne wycieraczki :)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości