AUDI 100 C3 TYP44 - CYGARO Youngtimer Original "Chillaudi"

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

polskiskurviel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt maja 12, 2015 00:39

AUDI 100 C3 TYP44 - CYGARO Youngtimer Original "Chillaudi"

Post autor: polskiskurviel » wt maja 12, 2015 01:43

Witam, przedstawiam moją pieszczochę ;)

AUDI
100 CC Sedan/Limuzyna TYP-44
1983'
Kolor metaliczny bordo-wiśnia (zależy od pogody)
1.8 8V
87 KM?
mech. wtrysk BOSCH K-Jetronic
Wyposażenie: Oryginalne,wersja jedna z uboższych, brak wspomagania,tempomatu,halogenów przeciwmgłowych,szyberdachu,klimatyzacji,elektryki.. CB Radio + antena President

MODYFIKACJE:
CarAudio: Radio Kenwood głośniki Pioneer na podszybiu oryginalne, tył Pioneer oryginalne.
Felgi: Oryginalne szprychowe 15' czterośrubowe.
Opony: Tył Michelin/Przód Bridgestone.
Zawieszenie: Oryginalne, kompletna wymiana w zeszłym roku bez oszczędzania na taniznę.

OPIS ZEWNĘTRZNY: Lakier w kondycji 9/10,Pełen ocynk,brak korozji, udało mi się dorwać w Niemczech oryginalny spoiler akcesoryjny z epoki firmy Zender* . Nakładki z epoki na piórach wycieraczek, silnik+antena oryginalna zakupiona w niemieckim salonie audi (Bosch). Hak.

Wnętrze: Tapicerka bez przetarć,boczki oryginalne welurowe w kolorze foteli i podłogi, bez przetarć pęknięć i ubytków. Beżowy odcień,podłokietnik w tylnej zabudowie. CB RADIO PRESIDENT JOHNNY II (Tata kierowca zawodowy wiecie o co chodzi :P ). Nie palone - popiołki od fabryki nie czuły tabakowego popiołu po 30 latach jak nowe. Kierownica unrana w a'la drewnianą nakładkę w stylu z lat 90' celem jest jedynie uchronić obręcz przed zużyciem. To by było na tyle, wnętrze praktycznie w całości oryginalne.

Opis: Samochód sprowadzony z Bawarii od pierwszego właściciela,starszego pastora który miał go od nowości. Nie palone, Nie malowane,Nie bite,książka,klucze,narzędzia,zapas. Śmiałem się wręcz że śmierdzi zakonnicami. Samochód z instalacją gazową włoskiego producenta zamontowana przez poprzedniego właściciela. Stan reprezentacyjny,często podlega zabiegom kosmetycznym, woskowaniu nabłyszczaniu. Lubię to robić po prostu. Samochód garażowany,dodatkowo przysłaniam go przed kurzem jeśli wiem,że jutro nie będzie wyłaził z garażu. Stały gość na zlotach,paradach pojazdów zabytkowych et cetera. Od siebie - brak minusów poza brakiem wspomagania(nie przeszkadza mi to),no i wiadomo K-Jet w gazie co czasem skutkuje kichnięciem i w efekcie regulacją. Potwornie wygodny na dalsze wypady czy wycieczki po Europie.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek



Perspektywy: Utrzymanie cygara w tym stanie jak najdłużej,kolejne wypady bez awarii,kolejne zloty i świeże myślenie na drodze za innych kierowców żeby mojej szafy nie uszkodzili własną głupotą:) Pozdrawiam!

Proszę administrację o wyrozumiałość. Jeśli nie dopracowałem tematy należycie lub nie do końca prawidłowo zamieściłem zdjęcia to jest to wyłącznie wina tego,że używam telefonu,w dodatku windowsowego :p No i zapraszam do ocen i umieszczania opinii!

Ps. Jesli moja audi zasługuje to z dumą przejdę do grupy youngtimerowej! Mariusz



Awatar użytkownika
driVWer
Forum Master
Forum Master
Posty: 1564
Rejestracja: pn lip 23, 2007 18:58
Lokalizacja: Lidzbark Warmiński
Kontakt:

AUDI 100 C3 TYP44 - CYGARO Youngtimer Original "Chillaudi"

Post autor: driVWer » wt maja 12, 2015 09:37

Świetne auto, wygląda idealnie. Ja tez poruszam sie taką babcią od dwóch miesięcy i powiem że to moje najlepsze auto w zyciu a troche samochodów juz miałem z tym że mam sporo do porobienia w nim :pub:


Moja golfina mk2 GT SPECIAL 1.8RP: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=356964&start=0

polskiskurviel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt maja 12, 2015 00:39

AUDI 100 C3 TYP44 - CYGARO Youngtimer Original "Chillaudi"

Post autor: polskiskurviel » czw maja 21, 2015 12:25

Ale blacharki chyba nie musisz :P



ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 45 gości