Seat Toledo 1m 2.3 v5 czerwiak5

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

Awatar użytkownika
trepson_vlcrew
VAG ŁOWICZ
VAG ŁOWICZ
Posty: 3952
Rejestracja: śr gru 08, 2010 19:53
Lokalizacja: Łowicz

Seat Toledo 1m 2.3 v5 czerwiak5

Post autor: trepson_vlcrew » wt mar 31, 2015 17:02

Seat dobrze reklamowany przez granula tylko jest jedno ale co mnie drażni....
silnik ok, kolorek ok, tylko dlaczego to koło... wszyscy wiemy ze będzie toledo na WCI MT10 a tu dajemy fejki... kopia tyle ze na JR... Nie mam nic do JR bo sam mam koło od nich ale będą dwa takie same tolki tylko ze jeden z oryginałem... kto co woli ale mnie to od razu ruszyło...


Obrazek

http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=413934
#vlcrew #bagged #12_5j #widebody #1.8t #custom #LY3D #mk4

Awatar użytkownika
czerwiak5
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 188
Rejestracja: ndz lip 03, 2011 09:46
Lokalizacja: Elbląg

Seat Toledo 1m 2.3 v5 czerwiak5

Post autor: czerwiak5 » wt mar 31, 2015 19:36

nie beda dwa takie same toledo bo na pierwszy rzut oka bardzo sie roznia to tak samo jak ja bym strzelil focha ze wstawil sobie dyfuzor na zderzak tył bo ja go tez mam.Koło od zawsze mi sie podobało ale nigdy bym nie dał tyle kasy za felgi ile chca za ori wci a ze wyszlo ze japan robi fejki to nawet sie nie zastanawialem.Z tego co wiem bedzie wysyp tych japanow i pewnie zobaczymy ich na nie jednym seacie tak samo jak twoje na nie jednym golfie wiec ja nie widze problemow. Na samym początku mialy wpasc jr11 ale przed zakupem pojawily sie jr 17 i plan sie zmienil



Awatar użytkownika
trepson_vlcrew
VAG ŁOWICZ
VAG ŁOWICZ
Posty: 3952
Rejestracja: śr gru 08, 2010 19:53
Lokalizacja: Łowicz

Seat Toledo 1m 2.3 v5 czerwiak5

Post autor: trepson_vlcrew » wt mar 31, 2015 20:06

rozumiem... zbieg okoliczności pewnie z dwoma tolkami... ... czy wysyp tych japanów konkretnie nie wiem ogólnie JR bedzie wysyp... mi tez ta rolka sie podoba ale osobiście bym zmienił koncepcje wiedząc ze sie robi taki sam projekt...


Obrazek

http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=413934
#vlcrew #bagged #12_5j #widebody #1.8t #custom #LY3D #mk4

Awatar użytkownika
czerwiak5
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 188
Rejestracja: ndz lip 03, 2011 09:46
Lokalizacja: Elbląg

Seat Toledo 1m 2.3 v5 czerwiak5

Post autor: czerwiak5 » wt mar 31, 2015 20:13

Spoko ale nie zmienie auta pod kogos bo robie je po swojemu a raczej ciezko jest zrobic auto zeby ktos czegos nie mial tym bardziej ze jr11 tez juz sa na toledo



Awatar użytkownika
trepson_vlcrew
VAG ŁOWICZ
VAG ŁOWICZ
Posty: 3952
Rejestracja: śr gru 08, 2010 19:53
Lokalizacja: Łowicz

Seat Toledo 1m 2.3 v5 czerwiak5

Post autor: trepson_vlcrew » wt mar 31, 2015 20:40

jasne że pod siebie... tylko śmiesznie wyszło taki zbieg okoliczności... tak czy siak czekam na przymiarki... :bigok:


Obrazek

http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=413934
#vlcrew #bagged #12_5j #widebody #1.8t #custom #LY3D #mk4

Awatar użytkownika
czerwiak5
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 188
Rejestracja: ndz lip 03, 2011 09:46
Lokalizacja: Elbląg

Seat Toledo 1m 2.3 v5 czerwiak5

Post autor: czerwiak5 » wt mar 31, 2015 21:12

no ja tez czekam i mimo ze to sa dwa toledo beda to zupelnie inne auta juz sa



Awatar użytkownika
trepson_vlcrew
VAG ŁOWICZ
VAG ŁOWICZ
Posty: 3952
Rejestracja: śr gru 08, 2010 19:53
Lokalizacja: Łowicz

Seat Toledo 1m 2.3 v5 czerwiak5

Post autor: trepson_vlcrew » wt mar 31, 2015 21:27

na twoją korzyść przemiawia silnik ;d bo tam jak pamiętam klekot jest


Obrazek

http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=413934
#vlcrew #bagged #12_5j #widebody #1.8t #custom #LY3D #mk4

Awatar użytkownika
czerwiak5
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 188
Rejestracja: ndz lip 03, 2011 09:46
Lokalizacja: Elbląg

Seat Toledo 1m 2.3 v5 czerwiak5

Post autor: czerwiak5 » śr kwie 01, 2015 08:13

dobrze pamiętasz tam jest klekot u mnie tez miał być ale po długich namysłach za i przeciw wybrałem 2.3 v5 i jak na razie jestem mega zadowolony z motorowni.



Awatar użytkownika
Banita95
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 958
Rejestracja: ndz kwie 28, 2013 10:35
Lokalizacja: Pasłęk

Seat Toledo 1m 2.3 v5 czerwiak5

Post autor: Banita95 » śr kwie 01, 2015 10:16

Dużo rzeźbiłeś tej podłogi ? :D daj filmik jak już będziesz miał wydech ogarnięty



Awatar użytkownika
czerwiak5
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 188
Rejestracja: ndz lip 03, 2011 09:46
Lokalizacja: Elbląg

Seat Toledo 1m 2.3 v5 czerwiak5

Post autor: czerwiak5 » śr kwie 01, 2015 10:36

Czy ja wiem czy dużo no kawałek trzeba było wyciąć:) ale zrobione lepiej niż seria hahaaa

Obrazek



Awatar użytkownika
GranuL
Forum Master
Forum Master
Posty: 1430
Rejestracja: pn maja 19, 2008 17:35
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Seat Toledo 1m 2.3 v5 czerwiak5

Post autor: GranuL » sob kwie 04, 2015 15:25

Dla rozwiania jakich kol wiek problemów. Nie promuję Czerwiaka auta to jest mój przyjaciel i razem spędzamy dużo czasu przy autach tak jak one przy moim tak ja teraz mogę pomóc mu przy jego ;) aucie. Wiem wiem wiem ludzi gadają o seacie toledo tego ziomka z Tuning Kingz - Kamil nie ściągał nic za tym gościem a zwłaszcza felgi! To że kupił japany a nie ori WCI to jego wybór ;) Ja nie kupiłem WCI choć miałem kupić nawet Vario Custom zrobił mi spoko cenę ale zrezygnowałem jak dowiedziałem się że właśnie owy gościu z TK kupuje też WCI MT10 dlatego szkoda było mi prawie 8000wywalić jak i tak on tez będzie miał WCI MT10 więc nie spinałem tyłka i nie płakałem ejjj on ściaga ja ppierwszy chciałem kupić WCI ;D bo co miałem kupić i płakać ze ktoś ściaga? Dajcie spokój to że auto jest czarne to nie znaczy że takie same bo i będę to podkreślał bo jak może Kamil ściągać coś co jest totalnie customowe i wszystko co możliwe to zrobione ze smakiem bo kolegi auto z TK jest totalnie seryjne. I co Kamil teraz tez powienien się obrazić na ziomka z TK że robi dyfuzor ??? i ściaga od Kamila? No proszę was. Czy ja się obraziłem że Kamil ma dyfuzor od Psaasta b7 ?? nie sam mu poleciłem żeby wziął od najnowszego Rline CC i jest dla mnie kosmos ;) i jakoś nie płaczę ;) Także niech każdy patrzy na swój projekt. Bo ja dalej twierdzę że to będzie grube Toledo i w końcu zrobione całe a nie tylko dobra rolka i seryjne auto. Tego brakowało na PL scenie właśnie. Zrobionego do końca Tolasa. I nic nie mam do ziomka z TK ani całej ekipy a wręcz przeciwnie zamisat ten ziomeczek się denerwować powinien się cieszyć bo fajna sesja zdjeciowa mogła by wyjść jakby ich dwuch ze sobą zgarnąć . Tak samo miałem A6 C5 podobną co ziomek z południa i też staraliśmy się zrobić wspólną sesję bo to fajny motyw. Jaki morał ???? Więcej luzu panowie kochajmy zycie cieszymy się radujmy przy okazi wesełoych świąt i jajka ;)



Awatar użytkownika
trepson_vlcrew
VAG ŁOWICZ
VAG ŁOWICZ
Posty: 3952
Rejestracja: śr gru 08, 2010 19:53
Lokalizacja: Łowicz

Seat Toledo 1m 2.3 v5 czerwiak5

Post autor: trepson_vlcrew » sob kwie 04, 2015 22:36

GranuL, ale nikt nie spina... chodzi takie zauważenie żę podobnie mogą wyglądać... robi pod siebie i tyle... mi si podoba i ten i ten i nie bede hejtował ze jeden z drugiego sciaga... tutaj jest lepszy silnik dla mnie i to jest duuuzy plus

nie ma spinania piona dla czerwiak5, GranuL, :pub: :pub:


Obrazek

http://www.forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=413934
#vlcrew #bagged #12_5j #widebody #1.8t #custom #LY3D #mk4

nikoś151
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 83
Rejestracja: ndz mar 24, 2013 22:47

Re: Seat Toledo 1m 2.3 v5 czerwiak5

Post autor: nikoś151 » ndz kwie 05, 2015 00:49

GranuL pisze: Czy ja się obraziłem że Kamil ma dyfuzor od Psaasta b7 ?? nie sam mu poleciłem żeby wziął od najnowszego Rline CC i jest dla mnie kosmos ;) i jakoś nie płaczę ;)
Jak ja chciałem zerżnąć od ciebie patent z dospawanym dyfuzorem z octavi scout to tak się popłakałeś, że połowa fb się śmiała z ciebie. po temacie było minęło.

Tolek na żywo oglądany, wnętrze bardzo fajne Kolor też fajny cieżko ci będzie go utrzymać bez hologramów, ale da się. Tylko ten silnik :toimonster:. A jak w razie odszkodowania w razie kolizji w tył auta? dowiadywałeś się, bo przecież masz ingerencje w płytę podłogową. Działaj w wolnych chwilach zajrzę i podpatrzę może jakieś fajne patenty do siebie :) Air czy gwint póki co?



Awatar użytkownika
czerwiak5
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 188
Rejestracja: ndz lip 03, 2011 09:46
Lokalizacja: Elbląg

Seat Toledo 1m 2.3 v5 czerwiak5

Post autor: czerwiak5 » ndz kwie 05, 2015 06:27

Nie mam pojecia co ty masz do tego silnika czy cos sie naczytales czy znasz kogos kto zle trafil.od zakupu zrobilem prawie 7 tys km nie dolalem nawet kropli oleju wyszystkie plyny ok autko pali na dotyk pracuje rowno itp moc ma dla mnie wystarczajaca wiec ja tu nie widze zadnych minusow. Fakt obejrzalem przez ten rok sporo szrotow ale da sie wyrwac zadbany egzemplarz. Co do odszkodowania jest to taki sam temat jak z cieciem podluznicy tez sie ingeruje w konstrukcję auta a nie mam w planach sie rozwalac.. Co do koloru to czarny byl na ostatnim miejscu ale ze trafilo sie auto z takim wyposazeniem i w takim stanie to nie bylo co fisiowac z kolorem chociaz zaczyna mi sie co raz bardziej podobac w czarnym po przerubkach.

theblues888, Nikt sie nie spina ja tam cale zycie na luzie i wyjebce w to co ludzie gadaja bo inaczej bym juz zsiwial:)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości