Polo 6N by kociub - MeFedron

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

m.EFJU
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn cze 10, 2013 14:17

Polo 6N by kociub - MeFedron

Post autor: m.EFJU » pn paź 20, 2014 21:18

MODEL: Polo 6N 5D 1998r.
SILNIK: 1.4APX
MOC: 60KM
MODY POD MASKA: Układ przelotowy,
ZAWIESZENIE: Gwintowane Ta Technix,
UKLAD HAMULCOWY: Przód tarcze nacinano nawiercane , tył seria
KOLA: BBS RS 772 (skręcane)
NADWOZIE: Projektory Hofele Design , kierunki Hella Black Magic , Lampy tył Hella Black Magic ,
WNETRZE: Seria , czerwone pasy gti , gałka zmiany biegów od skody fabii rs
AUDIO: Głośniczki Hertz dcx 100.3 dwudrożne 60W 30 rms , radyjko piooner 4x50w cd+usb ,skrzynia z głośnikiem JBL 300 rms+ wzmacniacz mac audio 4-kanałowy 4x80 /4x105/2x230 RMS
Plany: Na sezona 2015 air ride jeśli się uda i fundusze pozwolą lecz jest to niepewnie jeszcze ,przez zime odnowic budę i pomalowac,zajac się wnętrzem dorwac kubełkowe recaro obszyc alkantarą boczki w skórę , nowe kółko Najlepiej BBS RS 16 może też zawitają Porszaki które są na zdjęciach poniżej

Cześć na imię mam Mateusz swą przygodę z polówką zacząłem dnia 8 maja 2014r w tym temacie bede pokazywał zmiany plany itp .Polo odkupiłem od swojego sąsiada pierwszego właściciela mieszkającego 2 klatki dalej wiek ok 55 lat jestem aktualnie drugim.
Silnik jaki napędza tego potwora to 1.4 8 zaworowy o oznaczeniu APQ autko jest z 1998r. Odkupiłem polo w stanie seryjnym beż żadnych zmian modów itp.Przez ten czas od kiedy ją mam włożyłem nowe zawieszenie gwintowane przód jak i tył firmy TA Technix skromne audio czyli. głośniczki Hertz dcx 100.3 dwudrożne 60W 30 rms , radyjko piooner 4x50w cd+usb ,skrzynia z głośnikiem JBL 300 rms+ wzmacniacz mac audio 4-kanałowy 4x80 /4x105/2x230 RMS, następnie zostały zmienione tylne lampy na hella black magic



Plany:
-odnowić budę czyli wymienić elementy takie jak tylne nadkola z faktu tego że były już ratowane kitem lecz nad tym się jeszcze zastanowię gdyż magnez łapie w każdym miejscu może jeszcze blacha jest , wymienić przednie błotniki z racji tego jak otwieram drzwi od pasażera od strony wewnętrznej można ujrzeć dziurę a lewy został podszpachlowany razem progiem także nie ma lini niestety auto już swoje lata ma a sąsiad ratował jak potrafił
-Po wykonaniu blacharki chce autko pomalować na nowo oczywiście po zimie bo przed nie ma sensu chcę na taki sam kolor malnąć bądź jakiś inny lecz wielki mam z tym problem ponieważ nie jeden mi się podoba
-Projektorki lecz są one praktycznie nie dostępne a jak już są to za chwile ich nie ma także narazie zrobi się smoked + kierunki hella black magic
-Repliki felg BBS RS od fimry DARE na ori mnie nie stać 15/4x100/7,5J
-Przerobić klapę na USA lecz nad tym muszę się jeszcze zastanowić
-Zderzaki Szerokie lecz czuje pewien nie smak gdyż dużo polo po modach jest na szerokim także jeszcze zobaczymy

//// /04.07.2014r.///// Niestety nie posiadam zdjęc jak auto wyglądało w serii pierwsze zdjęcia wykonane po zakupie gwintu do tego jeszcze aparat coś ześwirował i zmienił i kolor auta :( . Kilka fotek z Vag Nysy 2014 prawie aktualny stan z tym że autko na razie nie jest na alumkach a na stalówkach i zimówkach :( Alusy zostały sprzedane gdyż 3 były krzywe a 1 pęknięta i nie opłacało mi się tego robić . Czekam na wasze komentarze opinie propozycje itp Pozdrawiam
Obrazek[
Obrazek
Obrazek
Obrazek
//// /04.07.2014r./////

//

////21.08.2014r.////
Do autka wpadły felgi długo oczekiwane skręcane BBS RS 772 15 6.5j 4x100 4 dystanse po 10 mm lecz jeszcze nie jest ten efekt jaki chce uzyskać i napewno wpadną większe. W kierunkach 2 włuknowa żarówka zrobione postoje aka USA Style z włącznikiem ON/OFF a więc aktualnie wygląda tak

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

//

////23.09.2014r.////
Do polo wpadła kierownica z jaśkiem którą już niedługo oddam do obszycia w skórę z czerwoną nicią ,następnie wpadł drążek zmiany biegów od skody RS a dokładniej z Fabii , Czerwone pasy GTI Białe kierunki przód hella boczne dymione z fera ,krateczka na szybę taki skromny dodatek . :)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

//

////29.09.2014r.////
Przymiarka prawdopodobnie nowego koła na sezon 2015 jakim jest Porsche Teledials + adaptery zmieniające rozstaw śrub z 4x100 na 5x130 na dystansie 3 cm /15 6j opona 165/45/R15/
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

//

////17.10.2014r.////
W Polo zawitały nowe rarytasy jakimi są Projektory Hofele Design + ori kierunki Hella Black Magic także wpadła nowa dokładka zderzaka. Tak jak każdy korzystając z pięknej pogody jesiennej wybrałem się na kilka fotek.

Obrazek[/url]ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek



ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości