[A4] B6 BiTurbo. Trumna by Trewor

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

miskieusz
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7799
Rejestracja: śr sie 01, 2007 22:42
Lokalizacja: DW

[A4] B6 BiTurbo. Trumna by Trewor

Post autor: miskieusz » śr lip 16, 2014 08:46

furka jest gruba mimo pewnych problemów itp. :)



Awatar użytkownika
Trewor87
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 521
Rejestracja: sob paź 01, 2011 08:50
Lokalizacja: Rumia

[A4] B6 BiTurbo. Trumna by Trewor

Post autor: Trewor87 » czw lip 24, 2014 11:10

Kolejny zlot zaliczony. Dub It! jest u mnie pozycją obowiązkową, więc ciesząc się że auto przeszło selekcję z przyjemnością się tam udałem. Choć nie bez problemów. Dzień przed podróżą auto straciło moc, wpadało w tryb awaryjny. szybka diagnoza u Cieplaka i znów winą było małe rozszczelnienie dolotu. 530 km drogi do Kielc przebiegło bezproblemowo. Dogadałem się z chłopakami z Venom24 i ustawiłem trumnę przy ich namiocie. Jednak początkowo trzeba było stanąć na samym środku hali :-D

Obrazek

Tył oczywiście za wysoko, jakże by inaczej, skoro wcześniej był za nisko :smutny: Generalnie nie mam chwilowo do tego sił... Na Evencie okazało się że na jednej z opon poszło wzmocnienie boczne. Przy tej masie, naciągach, i fakcie że tym autem nie da się jechać 50 km/h werdykt był tylko jeden - wymiana opony. Najpierw okazało się że moje Kumho przestali produkować i zostały 3 ostatnie sztuki w Niemczech. Cena 890 PLN/szt... Potem jednak wyszło, że tych opon w ogóle już nie ma, więc teraz z tyłu są nowe Hankooki. Tu widać nowy bieżnik z tyłu :P

Obrazek

Z racji tego że wg mnie każde czarne auto jest czarniejsze od mojego u Venomów celowo ustawiłem się bez rzucania się w oczy więc dużo fotek nie ma (chyba że ja o jakichś nie wiem)

Obrazek

i moje ulubione...

Obrazek



miskieusz
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7799
Rejestracja: śr sie 01, 2007 22:42
Lokalizacja: DW

[A4] B6 BiTurbo. Trumna by Trewor

Post autor: miskieusz » czw lip 24, 2014 14:07

ostatnie spoko... chociaż fury na nim kompletnie nie widać;)
kłopoty lekkie się zdarzają ale nie trać sił, bo fura kox! :pub:



Dread
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 118
Rejestracja: sob paź 30, 2010 18:00
Lokalizacja: Wrocław/Jelenia Góra

[A4] B6 BiTurbo. Trumna by Trewor

Post autor: Dread » śr sie 06, 2014 23:20

niszczy beret strasznie, gratulacje i bezawaryjności :bigok:


AHF 144KM 310Nm http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=89&t=520991" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Trewor87
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 521
Rejestracja: sob paź 01, 2011 08:50
Lokalizacja: Rumia

[A4] B6 BiTurbo. Trumna by Trewor

Post autor: Trewor87 » sob paź 18, 2014 14:40

To może znów zrobię niewielki aktual :P

Po Kielcach podjąłem się kolejnej rundy walki z tym nieszczęsnym tyłem. I z pomocą Mentosa z Venom24 w końcu doszliśmy do ładu. Brakowało zwyczajnie podkładek pod sprężynami. Typowe przy sadzaniu A4 na air, ale skąd ja mogłem o tym wiedzieć wysiadając z Bory na gwincie? :P W każdym razie auto w końcu stoi jak należy, i jak dla mnie jest ok :ok: Ale najważniejsze, że to auto nie chce mnie już zabić ;)
Obrazek

Byłem tym autem na Style'd, finale 1/4 w Wilczych Laskach, i STS w Bydgoszczy. Poglądowa fota ze zlotu stylowców :ok:
Obrazek

i na tym sezon zlotowy się zakończył.

Ostatnio doszła osłona z S4, z czerwonym Biturbo, która zastąpiła wcześniejszą, z A6
Obrazek

Wciąż trwały też poszukiwania jakiegoś nowego koła. Bardzo ogranicza mnie przód, bo przez wypchnięte tarcze koło idzie mi mocno na zewnątrz, więc wszystko z rozstawem innym niż 5x112 wolałem odpuścić. Inna sprawa że zwyczajnie nie wiedziałem co chcę ;) Ale przeszukiwało się Allegro i inne Ebaye, i w końcu coś się pojawiło. Po kilku dniach przyszła paczka z UK i zrobiłem pierwsze przymiarki. Jak widać będzie to bardziej ewolucja niż rewolucja, ale mówi się trudno, mi to koło odpowiada, i wciąż jest synchronizacja z hamulcem ;)

Obrazek

Mając już auto na lewarku musiałem sprawdzić jeszcze jedną rzecz. Z racji tego że auto całą zimę stoi nieruszane to zwyczajowo ściągam koła i stawiam je na jakichkolwiek kasztanach. Tak było z Borą, i teraz z Audi. Do czasu zmiany hamulców... Czarny scenariusz się sprawdził, i 18" jest za małe na ten zacisk... Jestem na etapie szukania śmietników w 19", albo w skrajnym przypadku auto stanie na klockach
Obrazek



miskieusz
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 7799
Rejestracja: śr sie 01, 2007 22:42
Lokalizacja: DW

[A4] B6 BiTurbo. Trumna by Trewor

Post autor: miskieusz » sob paź 18, 2014 19:22

trochę zabawnie, jak się pomyśli, że fura będzie stała na klockach, bo zacisk jest tak wielki, że 18'' się nie mieści :goof:
a jak poszło na tym 1/4 ?



Awatar użytkownika
Trewor87
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 521
Rejestracja: sob paź 01, 2011 08:50
Lokalizacja: Rumia

Re: [A4] B6 BiTurbo. Trumna by Trewor

Post autor: Trewor87 » sob paź 18, 2014 20:45

miskieusz pisze:trochę zabawnie, jak się pomyśli, że fura będzie stała na klockach, bo zacisk jest tak wielki, że 18'' się nie mieści :goof:
a jak poszło na tym 1/4 ?
Mi nie jest do śmiechu! :chytry: Jako profesjonalny pesymista wolałbym, żeby auto dało się szybko wystawić "w razie co" ;)
A na 1/4 to ja tylko jako widz byłem :bajer: Auto za słabe i przede wszystkim kierowca nieogarnięty, żeby startować w takich rzeczach :jezor: Ja sobie nieśmiało stanąłem na s&s :chytry:

Obrazek



Awatar użytkownika
Banita95
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 958
Rejestracja: ndz kwie 28, 2013 10:35
Lokalizacja: Pasłęk

[A4] B6 BiTurbo. Trumna by Trewor

Post autor: Banita95 » wt lis 04, 2014 00:59

Dzieje się coś ? :D



Awatar użytkownika
Trewor87
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 521
Rejestracja: sob paź 01, 2011 08:50
Lokalizacja: Rumia

[A4] B6 BiTurbo. Trumna by Trewor

Post autor: Trewor87 » czw lis 06, 2014 00:01

Taa, nie mogę zakończyć sezonu :P Szykuje się mały video projekcik i Audi zagra tam mały epizod ;)

Obrazek

Jakoś nie możemy tego skończyć, bo albo brak czasu, albo policja nie ma humoru...



Awatar użytkownika
Banita95
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 958
Rejestracja: ndz kwie 28, 2013 10:35
Lokalizacja: Pasłęk

[A4] B6 BiTurbo. Trumna by Trewor

Post autor: Banita95 » czw lis 06, 2014 00:15

Trewor87, hehe ty możesz skończyć ,a ja już zbieram graty na następny :D mam nadzieję że obadam auto na jakimś evencie :D



Awatar użytkownika
sliwa404
Forum Master
Forum Master
Posty: 1885
Rejestracja: śr kwie 09, 2014 21:39
Lokalizacja: Nowa Sól

Re: [A4] B6 BiTurbo. Trumna by Trewor

Post autor: sliwa404 » czw lis 06, 2014 00:47

Wyciągnięcie jakiejś wgniotki było?



Awatar użytkownika
Trewor87
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 521
Rejestracja: sob paź 01, 2011 08:50
Lokalizacja: Rumia

[A4] B6 BiTurbo. Trumna by Trewor

Post autor: Trewor87 » czw lis 06, 2014 19:18

śliwa404, to jest uchwyt do aparatu :bajer:



Awatar użytkownika
sliwa404
Forum Master
Forum Master
Posty: 1885
Rejestracja: śr kwie 09, 2014 21:39
Lokalizacja: Nowa Sól

Re: [A4] B6 BiTurbo. Trumna by Trewor

Post autor: sliwa404 » czw lis 06, 2014 21:10

Haha, dobra wtopa.



Awatar użytkownika
Trewor87
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 521
Rejestracja: sob paź 01, 2011 08:50
Lokalizacja: Rumia

[A4] B6 BiTurbo. Trumna by Trewor

Post autor: Trewor87 » czw lis 13, 2014 15:08

Przyszła kolejna paczka z UK. Była sobie aukcja kluczyka na Ebay. Myślę sobie co tam, cena jeszcze nie zabija, a zapasem nie pogardzę. Bez zagłębiania się w treść aukcji wszedłem do licytacji i jakoś się złożyło, że aukcję wygrałem. A potem okazało się że cena jest za DWA kluczyki :grin:

Gdyby ktoś miał podobny odchył do tego typu absurdalnych dodatków, to jedną sztukę mogę sprzedać

Obrazek



ODPOWIEDZ

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości