VW Up! Highline

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

Awatar użytkownika
Toshiba
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 856
Rejestracja: sob lut 10, 2007 01:09
Lokalizacja: CeeLI / CeWu
Kontakt:

VW Up! Highline

Post autor: Toshiba » ndz maja 20, 2012 22:56

Fajny gadżecik :D To jest wolnossący silnik? :chytry:



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

VW Up! Highline

Post autor: jhosef » ndz maja 20, 2012 23:17

Zwykły wolnossak z pośrednim wtryskiem.

Śmieszna jest ta nawigacja. Przy rezerwie sugeruje jazdę na wybraną stację - choć czasem to wkurza.

Obrazek



Awatar użytkownika
WhyMe?
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 476
Rejestracja: ndz sty 16, 2011 17:37
Lokalizacja: Neuburg an der Donau
Kontakt:

VW Up! Highline

Post autor: WhyMe? » pn maja 21, 2012 00:01

Hehe, teraz tylko lać i jeździć :helm:


Obrazek

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-aeb- ... bo-231506/" onclick="window.open(this.href);return false; :dzida:

Awatar użytkownika
Jagieł
vw life style
vw life style
Posty: 286
Rejestracja: sob cze 19, 2010 18:46
Lokalizacja: Trzcianka

VW Up! Highline

Post autor: Jagieł » ndz maja 27, 2012 08:38

Auto bardzo ciekawe, ale najbardziej podoba mi sie deska rozdzielcza...no wlasnie spalanie, pewnie liczone jest w kroplach co?:P :grin:


teraz on... Granat B5 :)
viewtopic.php?f=91&t=543031" onclick="window.open(this.href);return false;
ostatnie ślady po Toldżerze :(
viewtopic.php?f=91&t=464615

Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: VW Up! Highline

Post autor: jhosef » ndz maja 27, 2012 18:26

Kilka zdjęć ze spotkania Polo Klub Polska w Gdyni:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

i filmik dookólny nagrany przez kolegę:
[youtube][/youtube]



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

VW Up! Highline

Post autor: jhosef » pn cze 11, 2012 12:39

Maggot pisze:Zaje*iste autko ! Teraz tylko dbać ! Szczególnie o lakier i wnętrze
W weekend autko zostało przegonione po trasie. Na miejscu wywoskowane za pomocą Colli i moich rąk. Mycia dokonała właścicielka :bigok:
Maggot pisze:Ps. daj znać w temacie jak tam spalanie w trasie jak będziesz miał okazję za miasto się bujnąć :pub:
Spalanie w trasie jest takie same jak po mieście. Na trasie Gdańsk - ostrołęka mieliśmy 4,6-4,7. Jazda DK nr7 z prędkościami do około 120.

Co mogę powiedzieć o aucie w trasie:
Nie jest wściekłym jeżem na drodze. Dzięki niezłemu rozstawowi osi (4 cm mniej niż Polo) i całkiem dobrych gumach (Continental Premum Contact2 185/55/15) całkiem się trzyma. Brakuje mocy do dynamicznego wyprzedzania - no cóż 75 koni wysoko w zakresie więc nie ma co się spodziewać.
Pozycja za kierownicą nie męczy. Fotele są na prawdę ok.
Brakuje chwilami środkowego nawiewu w twarz. Ale klima jak na mały silniczek całkiem nieźle mrozi i jakoś nie czuć włączenia jej na osiągach.
Do bagażnika wrzuciliśmy bez układania dwie średniej wielkości torby podróżne, torby z laptopami i oryginalną torbę/lodówkę od Upa i było jeszcze miejsce. A jak wspomniałem nic nie było układane tylko wrzucone w bagażnik.



Awatar użytkownika
WhyMe?
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 476
Rejestracja: ndz sty 16, 2011 17:37
Lokalizacja: Neuburg an der Donau
Kontakt:

VW Up! Highline

Post autor: WhyMe? » pn cze 11, 2012 13:40

Spalanie naprawdę fajne, tylko ja bym się czuł jak w puszce zamknięty :crazy:


Obrazek

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-aeb- ... bo-231506/" onclick="window.open(this.href);return false; :dzida:

Maggot
M & K
M & K
Posty: 2053
Rejestracja: czw lip 08, 2010 22:45

VW Up! Highline

Post autor: Maggot » pn cze 11, 2012 14:23

jhosef, colli BARDZO dobry wybór ! Może na lato lepiej coś efektownego ALE to się bd trzyma, wyciąga łądną głębie, a lakier masz super - nówka wiec jest ok jak najbardziej ten wosk :bigok:
(trochę zamotałem ale xD ) :)

Spalanie po mieście bajka, a w trasie nie mniejsze jak w większości przypadków bo małe autko i silniczek ALE i tak super, że trzyma się na tak niskim poziomie !

Bdb wypust i pomysł VW, bajka :bigok:



Awatar użytkownika
MikeWRC
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 362
Rejestracja: pt wrz 02, 2011 12:35

VW Up! Highline

Post autor: MikeWRC » pn cze 11, 2012 14:42

Fajne. Jak tym się jeździ :)? Miałem kupić dla swoich starych, ale wybrali Pandę, bo bali się nowości. Wg mnie Panda może się schować :bigok:


Skoda Octavia 1,9TDi AXR, OBECNIE: 143KM / 325Nm
MikeWRC, OCP http://www.octaviaclub.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
Opis mojej fury: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f= ... 4#p5596854" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

VW Up! Highline

Post autor: jhosef » pn cze 11, 2012 14:52

Maggot, myślimy nad powłoką kwarcową czy jak tam to się zwie ale trochę dużo pieniędzy to kosztuje. Colli położę sam.
Polo już nim dostało i mycie po tym to bajka. Samą wodą na karcherze 2 minuty i auto błyszczy. Ogólnie to ja się na detalingu nie znam. Chciałem po prostu zabezpieczyć nieco lakier.
MikeWRC pisze:Miałem kupić dla swoich starych, ale wybrali Pandę, bo bali się nowości. Wg mnie Panda może się schować :bigok:
Panda jest droższa, brzydsza, uboższa. Nowa Panda dla mnie jest pokraczna w środku (kokpit, radio).

Ogólnie z małych aut jakimi jeździłem to jest najlepsze w trasy, po mieście. Czyjesz się się bardziej jak w aucie segmentu B niż A.



Maggot
M & K
M & K
Posty: 2053
Rejestracja: czw lip 08, 2010 22:45

VW Up! Highline

Post autor: Maggot » pn cze 11, 2012 15:21

jhosef, cquartz dokładnie w planach ?

Powiem Ci, że to robi robotę ALE "trochę" kosztuje... Co do colli - jak dobrze przygotujesz powierzchnię tj. glinka, dobry cleaner etc. będzie też git :pub:



Awatar użytkownika
jhosef
_
_
Posty: 9172
Rejestracja: czw lis 16, 2006 21:12
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

VW Up! Highline

Post autor: jhosef » pn cze 11, 2012 15:25

Maggot, cały czas się wahamy. Tak na prawdę nie wiem czy warto.
Glinka była ale w sumie nie było co nią działać. Auto regularnie myte ma myjni ręcznej. Czasem też tam przewoskowane.
Muszę kupić nową glinkę.
Trochę gorzej z Polo. Całe było wyglinkowane przed woskiem ale tam jeszcze polerka powinna pójść przed woskiem.



Awatar użytkownika
cabbage
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 64
Rejestracja: wt lis 15, 2011 22:55
Lokalizacja: Opole

VW Up! Highline

Post autor: cabbage » pn cze 18, 2012 08:46

Fajne autko :)


Moje Maleństwo :)) Jetta MK VI TSI
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=91&t=466729" onclick="window.open(this.href);return false;


ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
overrange
Forum Master
Forum Master
Posty: 1176
Rejestracja: ndz sie 15, 2010 16:26

VW Up! Highline

Post autor: overrange » sob lip 28, 2012 09:14

Świetny samochód chociaż mi osobiście spodobał się czarny. Opcja z hamowaniem i wyborem stacji benzynowej na nawi -> dla mnie bomba. Oby Ci dobrze służył. Mam nadzieje, że autko zostaje w rodzinie? Kiedyś pewnie będzie coś warty taki maluch, bo co by się nie oszukiwać to właśnie takie maluchy podbijają nasze serca :pub: Nie powiem dla mnie ten samochód ma w sobie więcej stylu, a przedewszystkim oryginalności niż wskazująca nazwa tego forum :pub:



Zablokowany

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 38 gości