VW Polo 6N GTI by Emi & Christopherek

Nasze auta - pozostałe z grupy VAG

Moderatorzy: QQxQ, G0 Karcio, jhosef, Stalu, VIP

Awatar użytkownika
Christopherek
Forum Killer
Forum Killer
Posty: 812
Rejestracja: czw gru 01, 2005 18:27
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Audi a4 b6 cabrio
Silnik: Bfb
Kontakt:

VW Polo 6N GTI by Emi & Christopherek

Post autor: Christopherek » sob lip 17, 2010 20:36

Wczoraj nabyliśmy kolejne autko i za razem kolejne GTI.Plany były różne,ogólnie Emi nie chciała dużego autka a ja znów chciałem coś innego niż kolejny golf.Generalnie byliśmy skłonni już kupić New Beetla ale że znaliśmy to Polo już dłuższy czas bo jeździł nim kolega z dzielnicy stwierdziliśmy że dla nas na jakiś czas będzie to dobre autko.Polóweczka zwieziona ze Szwajcarii i od marca jeździł nią nasz kolega.Z racji tego iż niedługo powiększy mu się rodzina a jego wybranka życia śmiga też 6n(open air) stwierdził że trzeba coś nowego kupić.a że y do końca nie mieliśmy sprecyzowane czy ma być teraz TDI czy znów benzynka,troche pomyśleliśmy i wczoraj podpisaliśmy umowę.Trochę o autku,zwiezione ze Szwajcarii w tym roku,poźniej w rękach kolegi Michała:-).
Silnik jak w każdym 6N gti 1.6 16V AJV 120Koników.Przy tej masie auto naprawdę bardzo ładnie radzi sobie na ulicach 100licy.Przebieg 252tyś km co myślę że może być realny bo konfrontując ten wynik z książką serwisową wypada że jest nie kręcony:-).widac też po kierownicy że skóra jak na ten przebieg jest w takim stanie w jakim powinna być po tylu km.
Patrząc na autko większych przygód nie widać żeby miało,widać że w 2 miejscach jest delikatnie robiona zaprawka i był natryśnięty lakier ale wygląda to na jakąs stłuczkę niż porządnego dzwona.Polo prowadzi się jak po sznurku,nigdzie nie ściąga,w zawiasie nic nie tłucze.
Z wyposażenia;
ABS,EDS,2xPoduszka powietrzna,Elektryczne szyby z funkcją komfort,Elektryczne podgrzewane lusterka,podgrzewane spryskiwacze,centralny zamek,klimatyzacja świeżo po nabiciu przy wymianie kompresora:-),wspomaganie,elektryczne ustawianie świateł,podświetlenie deski niebiesko-czerwone,fotele kubełkowe regulowane góra-dół,regulacja wysokości kierownicy.Ogólnie autko sprawia ładne wrażenie,spalanie też nie jest jakieś duże,śmiga na syntetycznym olejku Castrol Edge Sport.Lakierek jest zadbany,nie ma szczególnie rys czy wgnieceń,po nałożeniu wosku bardzo ładnie się prezentuje.Ogólnie jesteśmy zadowoleni bo dla nas dwojga nie potrzeba póki co większego autka,jest troszkę większe od smarta więc żonka będzie sobie mogła łatwo parkować,ale jak potrzeba but jest a V max w granicach 200km/h więc nie ma tragedii:-)
Z planów na pewno będą nowe aluski i nowe oponki bo żonka już sobie koła upatrzyła w Alu Center:-).Nie będzie żadnego gwintu bo póki co mamy dośc "ping pongów" i auto ma latać a nie odbijać się od asfaltu.Na pewno będzie jakaś muzyka żeby miło się jeździło,coś z przednimi lampami może pomodzę ale ringów nie chcę,przydałoby się spolerować szkło,dołożyć soczewkę i zenona:-).zobaczymy póki co lejemy PB 98 i śmigamy a tu kilka fotek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony pn lip 19, 2010 17:45 przez Christopherek, łącznie zmieniany 2 razy.


Są-Vw Passat b6 variant 2.0 cbbb i Audi a4 b6 cabrio 1.8t bfb
Były-Vw golf mk3 1.8 aam, Vw golf mk4 1.9 arl, Vw golf mk3 2.0 ady, Vw polo 6n 1.6 ajv,Vw golf mk3 1.8 adz cabrio,Audi a4 b5 avant 1.9 avg, VwNew Beetle 1.8Tawv, Vw New Beetle 1.8T awu,Vw Passat b5fl variant 1.9avf

Awatar użytkownika
rysiektr
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6202
Rejestracja: ndz paź 22, 2006 23:49
Lokalizacja: Minczewo/Warszawa
Kontakt:

Post autor: rysiektr » ndz lip 18, 2010 19:09

ile to pali?? i miało być audi :helm:


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=164952 mój były golf

Dzikun Performance - swapy silników VAG
adaptery do obrotomierza 1.8T VR5 VR6 R32 golf mk1 mk2
M 3.8.X, ME 7.X.X, MED 9.1 immo off, usuwanie sond, błędów DCT, dogrywanie LC, POPS & BANGS itd.
elektryka/wiązki do swapów wysyłkowo

Awatar użytkownika
Matijas
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2452
Rejestracja: pt sty 26, 2007 00:27
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Matijas » ndz lip 18, 2010 22:39

Fajny maly pomykacz :grin: :bigok:
ladne koło, lampki jakies z przodu insze i spoko:)

Pasek od teścia już odebrany?


[b]Mój MK1 Cabi 16V :)[/b]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=3846406#3846406
[b]Mój były Leon TS ARL:([/b]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=246436
[b]Mój były MK3 AFN:( 160km&330NM[/b]
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=84714

Awatar użytkownika
Christopherek
Forum Killer
Forum Killer
Posty: 812
Rejestracja: czw gru 01, 2005 18:27
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Audi a4 b6 cabrio
Silnik: Bfb
Kontakt:

Post autor: Christopherek » pn lip 19, 2010 11:52

tak miało być audi ale ile można czekać,no ok teść wyjechał za granicę więc nic nie szukał,poźniej my wyjechaliśmy do Turcji i myślałem że coś znajdzie a tu zonk.polatałem teścia audi i terrano przez jakiś czas aż kolega chciał sprzedać więc stwierdziliśmy że nie będziemy czekać,szukać auta tylko to wzięliśmy.autko zapierdziela bardzo fajnie,spalanie myślę że w granicach 10l po mieście przy energicznej jeździe,zależy jak ko jeździ choć myślę że jak się rozsądnie polata to dużo mniej będzie paliło.
lampki może i bym zmienił ale żadne do polo póki co mi sie nie podobają więc tu jest dylemat.koło będzie inne


Są-Vw Passat b6 variant 2.0 cbbb i Audi a4 b6 cabrio 1.8t bfb
Były-Vw golf mk3 1.8 aam, Vw golf mk4 1.9 arl, Vw golf mk3 2.0 ady, Vw polo 6n 1.6 ajv,Vw golf mk3 1.8 adz cabrio,Audi a4 b5 avant 1.9 avg, VwNew Beetle 1.8Tawv, Vw New Beetle 1.8T awu,Vw Passat b5fl variant 1.9avf

Awatar użytkownika
Christopherek
Forum Killer
Forum Killer
Posty: 812
Rejestracja: czw gru 01, 2005 18:27
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Audi a4 b6 cabrio
Silnik: Bfb
Kontakt:

Post autor: Christopherek » pn lip 19, 2010 11:56

zaczęliśmy się rozglądać za new beetle dla żonki ale wyszły inne plany i większa gotówka pójdzie w następną nieruchomość a autko takie małe Emi się spodobało i na miasto dla nas 2 wystarczy.Nawet w większą podróż to za bagażnik będzie robiła tylna kanapa bo bagażnik cały zajmie mój JBL :hmm:.na miasto auto w sam raz.nie będzie na pewno żadnej gleby bo chcę choć jednym autem polatać normalnie
Ostatnio zmieniony pn lip 19, 2010 11:58 przez Christopherek, łącznie zmieniany 1 raz.


Są-Vw Passat b6 variant 2.0 cbbb i Audi a4 b6 cabrio 1.8t bfb
Były-Vw golf mk3 1.8 aam, Vw golf mk4 1.9 arl, Vw golf mk3 2.0 ady, Vw polo 6n 1.6 ajv,Vw golf mk3 1.8 adz cabrio,Audi a4 b5 avant 1.9 avg, VwNew Beetle 1.8Tawv, Vw New Beetle 1.8T awu,Vw Passat b5fl variant 1.9avf

Awatar użytkownika
djtomek
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2256
Rejestracja: śr maja 16, 2007 10:05
Lokalizacja: Brzesko

Post autor: djtomek » pn lip 19, 2010 12:33

no no i piekny zakup :) na początku troche skrytukuje fele , które wg mnie tu wogole nie pasuja :) ja tu widze ori bbs na jakich takowe gti wychodzą :)
powodzenia w modzeniu i szerokości :)


moje byle gti..
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=103949&postdays=0&postorder=asc&start=795
moja była octavia:
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=267091&postdays=0&postorder=asc&start=60

Awatar użytkownika
Christopherek
Forum Killer
Forum Killer
Posty: 812
Rejestracja: czw gru 01, 2005 18:27
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Audi a4 b6 cabrio
Silnik: Bfb
Kontakt:

Post autor: Christopherek » pn lip 19, 2010 14:43

djtomek pisze:no no i piekny zakup :) na początku troche skrytukuje fele , które wg mnie tu wogole nie pasuja :) ja tu widze ori bbs na jakich takowe gti wychodzą :)
powodzenia w modzeniu i szerokości :)
felgi pod koniec miesiąc pójdą inne,zona upatrzyła sobie jakieś w Alucenter więc wybór pozostawiam jej,do tego pójdą nowe oponki 195/45/15.póki co trzeba w muzyce trochę porzeźbić a tak większych zmian tu nie przewiduję


Są-Vw Passat b6 variant 2.0 cbbb i Audi a4 b6 cabrio 1.8t bfb
Były-Vw golf mk3 1.8 aam, Vw golf mk4 1.9 arl, Vw golf mk3 2.0 ady, Vw polo 6n 1.6 ajv,Vw golf mk3 1.8 adz cabrio,Audi a4 b5 avant 1.9 avg, VwNew Beetle 1.8Tawv, Vw New Beetle 1.8T awu,Vw Passat b5fl variant 1.9avf

Awatar użytkownika
Christopherek
Forum Killer
Forum Killer
Posty: 812
Rejestracja: czw gru 01, 2005 18:27
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Audi a4 b6 cabrio
Silnik: Bfb
Kontakt:

VW Polo 6N GTI by Emi & Christopherek

Post autor: Christopherek » ndz sie 01, 2010 14:43

z autkiem byłem u kolegi podpiąłem pod vag-a i było kilka błędów ale skasowały się i nie powróciły więc jest spoko.autko fajnie porusza się do przodu.ostatnio sprawdzałem mniej więcej spalanie i na mieście wyszło z klimą włączoną 9,4literka,a na trasie na 300km wlałem 20litrów pb98,ale zaznaczam że na trasie żona miała ciężką nogę i prędkość przy wyprzedzaniu podchodziłą pod 170km/h więc myślę że wynik jakieś 6,litra na trasie przy cięzkiej nodze jest spoko,myślę że jakbym jechał normalnie spokojnie to z jakieś 5,5 litra wyjdzie


Są-Vw Passat b6 variant 2.0 cbbb i Audi a4 b6 cabrio 1.8t bfb
Były-Vw golf mk3 1.8 aam, Vw golf mk4 1.9 arl, Vw golf mk3 2.0 ady, Vw polo 6n 1.6 ajv,Vw golf mk3 1.8 adz cabrio,Audi a4 b5 avant 1.9 avg, VwNew Beetle 1.8Tawv, Vw New Beetle 1.8T awu,Vw Passat b5fl variant 1.9avf

Awatar użytkownika
Christopherek
Forum Killer
Forum Killer
Posty: 812
Rejestracja: czw gru 01, 2005 18:27
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Audi a4 b6 cabrio
Silnik: Bfb
Kontakt:

VW Polo 6N GTI by Emi & Christopherek

Post autor: Christopherek » czw wrz 09, 2010 16:42

a więc polóweczka miesiąc temu dostała cały nowy rozrząd,wszystkie paski,rolki,po,pa wody i nowy płyn chłodzący:-)
przy takim przebiegu został teraz zmieniony rozrząd
Obrazek
a tu graty
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
a tu stare graty które okazały się jeszcze dobre:-)ale przynajmniej jestem teraz bezpieczny jeśli chodzi o rozrząd.
Obrazek
i tu jeszcze silnik w górze
Obrazek
wszystko elegancko i poszło bez problemu


Są-Vw Passat b6 variant 2.0 cbbb i Audi a4 b6 cabrio 1.8t bfb
Były-Vw golf mk3 1.8 aam, Vw golf mk4 1.9 arl, Vw golf mk3 2.0 ady, Vw polo 6n 1.6 ajv,Vw golf mk3 1.8 adz cabrio,Audi a4 b5 avant 1.9 avg, VwNew Beetle 1.8Tawv, Vw New Beetle 1.8T awu,Vw Passat b5fl variant 1.9avf

Awatar użytkownika
Christopherek
Forum Killer
Forum Killer
Posty: 812
Rejestracja: czw gru 01, 2005 18:27
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Audi a4 b6 cabrio
Silnik: Bfb
Kontakt:

VW Polo 6N GTI by Emi & Christopherek

Post autor: Christopherek » czw wrz 09, 2010 16:47

autko obecnie stoi na standardowych bbs tylko po polerce i lakierze bezbarwnym z oponami toyo proxes:-)
nie ma teraz fotek bo jakoś nie mam natchnienia do robienia zdjęc.
dziś auto dostało nowy olej do skrzyni biegów ale to przy okazji wymiany simeringu wybieraka skrzyni biegów,bo śladów oleju nie było widać gdyż zatrzymywały się krople na osłonie silnika.operacja udała się bez zarzutu i jestem zadowolony bo generalnie z rzeczy technicznych został do zrobienia mi ręczny bo nie trzyma jak powinien.
sprawdziłem autko na spalanie w mieście i na całym zbiorniku po samym mieście zrobiłem 530km co uznałem za super wynik w porównaniu z poprzednim gti:-).wyszło że pali po mieście 8 litrów 98 :grin:


Są-Vw Passat b6 variant 2.0 cbbb i Audi a4 b6 cabrio 1.8t bfb
Były-Vw golf mk3 1.8 aam, Vw golf mk4 1.9 arl, Vw golf mk3 2.0 ady, Vw polo 6n 1.6 ajv,Vw golf mk3 1.8 adz cabrio,Audi a4 b5 avant 1.9 avg, VwNew Beetle 1.8Tawv, Vw New Beetle 1.8T awu,Vw Passat b5fl variant 1.9avf

Awatar użytkownika
Christopherek
Forum Killer
Forum Killer
Posty: 812
Rejestracja: czw gru 01, 2005 18:27
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Audi a4 b6 cabrio
Silnik: Bfb
Kontakt:

VW Polo 6N GTI by Emi & Christopherek

Post autor: Christopherek » czw wrz 09, 2010 16:52

aha zapomniałbym i w końcu mam upragniony oryginalny kluczyk scyzoryk:-) normalnie działający więc autko ma w końcu 2 kluczyki:-) :food:


Są-Vw Passat b6 variant 2.0 cbbb i Audi a4 b6 cabrio 1.8t bfb
Były-Vw golf mk3 1.8 aam, Vw golf mk4 1.9 arl, Vw golf mk3 2.0 ady, Vw polo 6n 1.6 ajv,Vw golf mk3 1.8 adz cabrio,Audi a4 b5 avant 1.9 avg, VwNew Beetle 1.8Tawv, Vw New Beetle 1.8T awu,Vw Passat b5fl variant 1.9avf

Awatar użytkownika
Christopherek
Forum Killer
Forum Killer
Posty: 812
Rejestracja: czw gru 01, 2005 18:27
Lokalizacja: Warszawa
Auto: Audi a4 b6 cabrio
Silnik: Bfb
Kontakt:

VW Polo 6N GTI by Emi & Christopherek

Post autor: Christopherek » pt paź 15, 2010 14:41

autko obecnie tak się prezentuje:-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
koło jest tylko do zimy,na zime pójdzie stal a na wiosnę poszukam innej docelowej felgi


Są-Vw Passat b6 variant 2.0 cbbb i Audi a4 b6 cabrio 1.8t bfb
Były-Vw golf mk3 1.8 aam, Vw golf mk4 1.9 arl, Vw golf mk3 2.0 ady, Vw polo 6n 1.6 ajv,Vw golf mk3 1.8 adz cabrio,Audi a4 b5 avant 1.9 avg, VwNew Beetle 1.8Tawv, Vw New Beetle 1.8T awu,Vw Passat b5fl variant 1.9avf

Awatar użytkownika
~A~r~O~
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 344
Rejestracja: śr sty 28, 2009 23:50
Lokalizacja: Legionowo
Kontakt:

VW Polo 6N GTI by Emi & Christopherek

Post autor: ~A~r~O~ » ndz paź 17, 2010 15:04

polo eleganckie tylko felga by sie przydała ładniejsza... jeśli szukasz felg na wiosnę to może podjedz do norauto w markach ( Zaraz za M1) i tam zobacz ja kupiłem w marcu fele po przecenie i jeszcze udało się wynegocjować coś bo był ostatni komplet



Awatar użytkownika
kler_b
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 555
Rejestracja: pt sie 14, 2009 01:01
Lokalizacja: Tarnów/Peterborough
Kontakt:

VW Polo 6N GTI by Emi & Christopherek

Post autor: kler_b » ndz paź 17, 2010 21:02

Bardzo ladny model, mozliwosci by wygladalo jeszcze lepiej jest cala kupa....i ta moc ehh, brakuje mi jej niestety w mojej polo ale no coz, powodzenia zycze i bede sledzil dalsze dzialania :bigok:


VW Polo: viewtopic.php?p=3964687#3964687" onclick="window.open(this.href);return false;

Zablokowany

Wróć do „Pozostałe z grupy VAG”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości