vw golf 4 1.9 SDI

Zsyp i forum testowe w jednym

Moderator: VIP

jacek35
Nowicjusz
Nowicjusz

vw golf 4 1.9 SDI

Post autor: jacek35 » pn cze 11, 2018 23:22

Witam serdecznie chce was znowu zapytac bo napewno ktoryz z was juz to przechodil lub nie ale napewno,mianowicie musze robic silnik w moim golfiku poniewaz bardzo bierze mi olej,ale w sumoe to sie mu nie dziwie bo autko ma juz 360 tys kilometrow przejechane wiec cos sie mu tez teraz nalerzy podezewam ze to wina gumek uszcelniajacych zawory albo pospadaly ze tak wcina ten ojej bo auto bardzo dobrze odpala czy zima czy lato moccy tez jeszcze toche ma wiec pewnie to bedzie tylko to,wymienial ktos z was juz uszczelnienia zaworow bez zdejmowania glowicy w dieslu czy moze sie to udac czy wszystko lepiej rozebrac i ze 2 tyg sie z tym bawic druga ocje jaka biore pod uwage to zmiana kompletnego silnika ze skrzynia ale jak bym ta opcje wybral to zmieniam tylko na benzyne o i tak jest to duzo roboty a przy benzynie niznacznie wiecej wiadomo co musze wymenic ze silnik kompletny ze skrzynia okablowanie komputer przod tlumika i noe wiem co nalerzalo by tam jeszcze wymenic zeby to moglo potem jako benzyniak jezdzic bo wiadomo ta ropa jest fajna ale coraz drozsza i jeszcze ta ochrona srodowiska sie trzepia o stare diesle a szczegulnie za granica nadmieniam ze altem wiekszosc roku jezdze po zgranicy a tu wiadomo juz rezygnuja z diesli a ze starych to tymbardziej,remont takego silnika tez na pewno mnie sporo wyniesie a przekladke cala ze szrotu niemieckoego mozna za 300 euro kupic z samodzielnym demontarzem nie wiem tez jak to jest w rodzinie vw czy miedzy dieslem a benzyna nie wystepuja ruznice w kostkach i czy bez problemu mozna sie wlaczyc kostkami z instalacja do komory silnika do glownej instalacji,chce jeszcze tym autem troche sie poruszac wiec kturas opcje i tak musze wybrac prosze o rade jak to moze wyjsc orientacyjnie z kosztami ile jest okolo roboty z tym i czy wszystko pasuje zeby potem nie kombinowac prosze o odpowiedz pozdrawiam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zsyp”