wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
uysy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 559
Rejestracja: pt lis 19, 2004 14:37
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego mo

Post autor: uysy » czw lut 13, 2014 10:17

xander_88 pisze:witam, czy ma ktoś jakieś doświadczenia z turbinami od turbo-Bogdana (nie hybrydy) ?
Sporo, dobrych.



bugalon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2361
Rejestracja: czw paź 14, 2004 14:41
Lokalizacja: Bydgoszcz, ewentualnie Olsztyn
Kontakt:

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: bugalon » czw lut 13, 2014 11:10

U na smigaja od bogdana 2 sztuki w zasadzie hybrydowe.

1. Pierwsza to z TDI AWX, zmarło jej sie, poszła do regeneracji, ma roztoczone muszle i wsadzony srodek od 2,5 TDI. Przejechane 70 tysięcy na programie (1,5 bara), cicha oleju nie puszcza,
2. Druga z TDI AJM, też zmarła, akcja podobna do powyższej tylko środek wsadzony od turbiny z ASZ. Tez po programie, przejechane 40 tysięcy, cicha, oleju nie puszcza.

Ja polecam zdecydowanie, wszystkie turbiny będę do niego wysyłać.


Pozdrawiam
Bugalon

Mk2 syncro 1.8 16V T - GT2871R - składa sie :)
Mk3 Variant TDI 1.9 AFN na pokladzie

Awatar użytkownika
xander_88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 801
Rejestracja: śr wrz 17, 2008 11:54
Lokalizacja: WPI
Kontakt:

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: xander_88 » czw lut 13, 2014 11:35

uysy, bugalon, ok, zamawiam na Waszą odpowiedzialność ;) heheh, dzieki :kwiatek: , pozdr.


ex: MK4 245 km/460nm

JohnyWalker
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 328
Rejestracja: sob paź 15, 2011 21:33

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: JohnyWalker » pt lut 14, 2014 00:55

na forum passata już narzekają na niego,więc popytaj tam o co chodzi



eden1992
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 408
Rejestracja: sob gru 17, 2011 00:23

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: eden1992 » pt lut 14, 2014 12:23

Podobno bogdan pogorszył ostatnimi czasy jakość robionych hybryd. NIektóre dało sie jeszcze wyregulować i ciągle chodzą a innych podobno nie szło ogarnąć.


Sprzedam fabrycznie nowe wyświetlacze full fis do liczników z MK4
Wymiana za dopłatą.

Kontakt: 513680655 lub PW

Awatar użytkownika
uysy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 559
Rejestracja: pt lis 19, 2004 14:37
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego mo

Post autor: uysy » pt lut 14, 2014 12:50

eden1992 pisze:Podobno bogdan pogorszył ostatnimi czasy jakość robionych hybryd. NIektóre dało sie jeszcze wyregulować i ciągle chodzą a innych podobno nie szło ogarnąć.
Wiesz, jak ktoś nie "ogarnia" wyregulowania hybrydy to mam alternatywę, deczko drożej ale wyregulowane, sprawdzone, plug&play - zapraszam na zakupy (adres w stopce), zrobimy jakiś rabat dla vwgolfa może :)



Awatar użytkownika
xander_88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 801
Rejestracja: śr wrz 17, 2008 11:54
Lokalizacja: WPI
Kontakt:

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: xander_88 » ndz lut 16, 2014 01:01

eden1992 pisze:Podobno bogdan pogorszył ostatnimi czasy jakość robionych hybryd. NIektóre dało sie jeszcze wyregulować i ciągle chodzą a innych podobno nie szło ogarnąć.
zwykłe turbo to loteria, dlatego nie pytałem o hybrydy :) bo (moje zdanie) to dla odwaznych ;) zamówiłem, zapłaciłem, odebrałem, wygląda ok, mieszane uczucia (brak paragonu czy pisemnej gwarancji w paczce) słyszałem, ze jako nieliczny nie chowa głowa w piasek gdy coś sie wy*ra tylko bez problemu wymienia. Zdam relacje po montażu i strojeniu.


ex: MK4 245 km/460nm

Awatar użytkownika
Peres
Grupa opolska
Grupa opolska
Posty: 516
Rejestracja: czw mar 04, 2010 01:11
Lokalizacja: Kup teraz! xP
Kontakt:

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: Peres » ndz lut 16, 2014 12:45

U mnie hybryda AWX/ARL robiona przez Bogdana ma nalatane 60kkm na doładowaniu 1,5bar i wciąż żyje ;)


184KM/416Nm powered by G-lab ;)

Awatar użytkownika
RysiekAsthmatdi
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 111
Rejestracja: pt sty 31, 2014 12:33
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: RysiekAsthmatdi » śr lut 19, 2014 19:32

Witam....Stanowczo odradzam Tunera z Tomaszowa Lubelskiego Pana Sławka z Obwodnicy....
Koledze w MK IV 110 km wsadził znając życie gotowca z za dużym momentem i dawką paliwa....
Auto paliło po programie ok 10 L i i przy przyduszeniu nie było nic widać w lusterkach !
Dwu masa odleciała po tygodniu....
KM i NM liczone na oko....Znając życie dostanę bana za tą wypowiedź ale nie liczę się z tym.


W ludziach budzą się ambicje gdy wyprzedza ich auto które przecież "nie powinno" :)
147 KM 323 NM

https://www.youtube.com/watch?v=l5tc_UXLi3w" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9189
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: wesol » śr lut 19, 2014 22:39

Czemu. Bardzo dobra przestroga dla tych co to szklem podcieraja nie wpowiem co bo szkoda im czasami 200 czy 300 zl na profi tuning z głową oraz z wykresem. Potem sa opinie ze tuning niszczy silnik tylko czemu auta lizniete siadaja a mcno zorbione z pryzrostami po 100% jakos jeżdżą.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

Awatar użytkownika
JABcok20
Forum Master
Forum Master
Posty: 1838
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 03:32
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

Re: wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego mo

Post autor: JABcok20 » śr lut 19, 2014 23:23

RysiekAsthmatdi pisze:Witam....Stanowczo odradzam Tunera z Tomaszowa Lubelskiego Pana Sławka z Obwodnicy....
Koledze w MK IV 110 km wsadził znając życie gotowca z za dużym momentem i dawką paliwa....
Auto paliło po programie ok 10 L i i przy przyduszeniu nie było nic widać w lusterkach !
Dwu masa odleciała po tygodniu....
KM i NM liczone na oko....Znając życie dostanę bana za tą wypowiedź ale nie liczę się z tym.
To nawet nie musi być wina softu tylko stanu ogólnego auta... Jeden miał wgranego gotowca i rozwiercony przepływomierz też cuda się potrafią dziać. Wprawny gościu co ogarnia dobrze diesle wystarczy że się przejedzie takim autem i potrafi wyczuć że coś jest nie tak. Od czsu do czasu coś tam komuś pozmieniam ale nigdy się nie odważyłem wgrać gotowca zresztą te dostępne na necie za free to raczej poprzesadzane sa albo z dawką albo z momentem wtrysku, coiśnienia turbiny to na krawędzi pracują... Po co jeździć i logować jak można wylutować, wlutowac podstawki i włożyć nowe kości po 8zł za sztuke, przejechać się - jedzie lepiej to ok. Jużnie wspominam o pozmienianych mapach bez pozmienianych limiterów.


Golf mk1 AFN gtb3576klnrv 53mm,
Najmocniejszy AFN w Polsce i seryjny na świecie, najmocniejszy vp37 w Polsce
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=86&t=548005&p=6522426#p6522426

Awatar użytkownika
xander_88
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 801
Rejestracja: śr wrz 17, 2008 11:54
Lokalizacja: WPI
Kontakt:

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: xander_88 » śr kwie 02, 2014 22:41

sporo osob, pyta o turbo od Pana Bogdana, wiec tak podkreślam, nie regenerowałem turbiny tylko kupiłem gotowe (przerobione p&p) gtb22, co przyszło pisałem kilka postów wyżej, niestety przy montazu wyszło tak :/ :
Obrazek
auto na podnośniku, wiadommo co by sie stało po jego opuszczeniu :) , zwykła pomyłka przy spawaniu lub (domyślam sie) turbo było przerobione pod ibize/polo tak aby sie zmiescilo w komorze, a ośka jest tam w innym miejscu.
Po jednym telefonie, bez najmniejszego "problemu" Pan Bogdan wysłał nowy kolektor z dospawaną ciepłą stroną, według wytycznych(odpowiednio dłuzsze).
Wiec, polecam, bo jak widać gwarancja u Niego to gwarancja.
Niestety przez poślizg ze spawaniem, mam opoznienie i w montazu i strojeniu, wiec czy turbo "zyje" i wstaje napisze po wszystkim.
pozdrawiam


ex: MK4 245 km/460nm

Awatar użytkownika
czarnykurczak
_
_
Posty: 1919
Rejestracja: wt kwie 17, 2007 13:47
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: czarnykurczak » śr maja 14, 2014 16:55

Kupował ktoś wtryski od tego człowieka? Warto je wziąć?
http://allegro.pl/nowe-wtryski-216-1-9- ... 02532.html" onclick="window.open(this.href);return false;
To jakiś chinol niewarty uwagi?
http://allegro.pl/wtryski-1-9-tdi-wtrys ... 40355.html" onclick="window.open(this.href);return false;


Malina :wub: Kiedyś sobie jeszcze kupię MK4...
Śmieć

vagpumpe
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 211
Rejestracja: czw lis 25, 2010 19:34

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: vagpumpe » śr maja 14, 2014 17:28

Kupował ktoś wtryski od tego człowieka? Warto je wziąć?
http://allegro.pl/nowe-wtryski-216-1-9-" onclick="window.open(this.href);return false; ... 02532.html
To jakiś chinol niewarty uwagi?
http://allegro.pl/wtryski-1-9-tdi-wtrys" onclick="window.open(this.href);return false; ... 40355.html
Te pierwsze to Bosio,ale te drugie to star diesel podobno,czyli chińczyk,a pisze żeby nie kupować chińczyków.Wiem,bo jeden komplet kumpel kupił i po rozebraniu widać od razu co to jest,a bez obaw polecam rozbierać,żeby mieć pewność co zostało kupione,bo nic się nie stanie jak potem to skręcimy,ciśnienia zostają takie same jak sprawdzaliśmy u pompiarza...



ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości