Chiptuning Woj. Lubelskie

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

pablo276
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: czw maja 29, 2008 11:37
Lokalizacja: łódzkie

Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: pablo276 » sob lut 18, 2012 16:00

robiłem u Piotrka - lexyms i mogę tylko polecić zero zastrzeżeń wszystko super a autko śmiga jak opętane passat ppd :) oczywiście przy miękkim starcie i mniejszym spalaniu na czym mi również zależało. Z tego co wiem chłopak bierze udział w rajdach także oprócz bogatej wiedzy ogromna praktyka ale to już najlepiej bezpośrednio z nim. ja polecam



Good_Time
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: czw lis 01, 2007 14:30
Lokalizacja: Lublin

Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: Good_Time » pn lut 27, 2012 15:38

ja mam plan sie wybrac wlasnie do kolegi z naleczowa jakos w okolicach marca....tylko musze kata wywalic i jade;]wiec też zdam relacje...


walcz by wygywac!!!

Good_Time
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: czw lis 01, 2007 14:30
Lokalizacja: Lublin

Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: Good_Time » sob mar 17, 2012 15:55

byłem...zobaczylem...zrobiłem:)
Obrazek
polecam!


walcz by wygywac!!!

Rogii
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 26, 2012 11:29

Re: Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: Rogii » pn mar 26, 2012 12:32

Witam
Poszukuję firmy z Zamościa lub okolic na podniesienie mocy. Byłem w jednej, ale okazało się że mam sterownik Bosch edc17 i przy tym sterowniku nic nie zrobią.
Zależy mi na optymalnym podniesieniu mocy aby poprawić dynamikę głownie przy wyprzedzaniu tirów, a zarazem aby nie zapchało mi to filtra cząstek stałych.
W google znalazłem Tune-Soft z Tomaszowa, ale nic o niej nie słyszałem, a w sumie miałbym blisko do nich. Robił tam juz ktoś modyfikacje, jeśli tak to może jakieś podsumowanie czy warto.



intoxication
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pt lip 02, 2010 20:14
Lokalizacja: różnie

Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: intoxication » pn mar 26, 2012 13:20

Jako,że się już całkiem pogubiłem to też mam pytanko. Wrzucane wyżej wykresy są z Nałęczowa czy z Fabryki mocy z lublina? oferta lexyms skąd jest? Na niektórych wykresach jest też olsztyn, why?

pozdro



szpila79
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pn wrz 19, 2011 10:40
Lokalizacja: Hrubieszów

Re: Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: szpila79 » wt mar 27, 2012 13:49

Rogii mam wirusa od http://www.tune-soft.pl" onclick="window.open(this.href);return false; w swoim autku, wszystko śmiga na cacy, no ale ja mam inny sterownik. Jeżeli Twój ogarnią bez problemu to śmiało może do nich udać się. Programy robią naprawdę porządne. Z tego co wiem z pod ich ręki wychodzą równiez programy dla innych tunerów.



Awatar użytkownika
DanielFM.com
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 13:44

Re: Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: DanielFM.com » wt mar 27, 2012 21:59

intoxication pisze:Jako,że się już całkiem pogubiłem to też mam pytanko. Wrzucane wyżej wykresy są z Nałęczowa czy z Fabryki mocy z lublina? oferta lexyms skąd jest? Na niektórych wykresach jest też olsztyn, why?

pozdro
Wszystkie wykresy z MAHY są oczywiście od nas czyli z Fabryki-Mocy, co z resztą piszę nad kreskami.



lexyms
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: sob lis 21, 2009 20:34
Lokalizacja: Nałęczów

Re: Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: lexyms » śr mar 28, 2012 14:41

Rogii pisze:Witam
Poszukuję firmy z Zamościa lub okolic na podniesienie mocy. Byłem w jednej, ale okazało się że mam sterownik Bosch edc17 i przy tym sterowniku nic nie zrobią.
Zależy mi na optymalnym podniesieniu mocy aby poprawić dynamikę głownie przy wyprzedzaniu tirów, a zarazem aby nie zapchało mi to filtra cząstek stałych.
W google znalazłem Tune-Soft z Tomaszowa, ale nic o niej nie słyszałem, a w sumie miałbym blisko do nich. Robił tam juz ktoś modyfikacje, jeśli tak to może jakieś podsumowanie czy warto.
Zapraszam do Nałęczowa robię również edc17. Ostatnio stroiłem rajdówkę od Was P.Herca może znasz. Co do loga mojej hamowni to nie zostało zmienione bo nie było na to czasu. A Majer Tech to twórca oprogramowania Hamowni. Muszę w końcu zmienić to logo na swoje :-)

AFN turbo sobie złożył właściciel na wirniku z awx przebieg 270tys -delikatnie na życzenie klienta
Obrazek


Strojony Chiptuning -FAP-DPF -Hamownia obciążeniowa 4x4-Lubelskie
Facebook/Prochip -www.prochip.com.pl

Awatar użytkownika
Kaktus_dj
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 629
Rejestracja: wt paź 03, 2006 22:25
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: Kaktus_dj » śr mar 28, 2012 22:44

albo kolega marcin- Ceglarz koło biłgoraja... zaufany i godny polecenia w 100%,



Awatar użytkownika
DanielFM.com
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz sty 29, 2012 13:44

Re: Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: DanielFM.com » czw mar 29, 2012 14:30

Rogii pisze:Witam
Poszukuję firmy z Zamościa lub okolic na podniesienie mocy. Byłem w jednej, ale okazało się że mam sterownik Bosch edc17 i przy tym sterowniku nic nie zrobią.
Zależy mi na optymalnym podniesieniu mocy aby poprawić dynamikę głownie przy wyprzedzaniu tirów, a zarazem aby nie zapchało mi to filtra cząstek stałych.
W google znalazłem Tune-Soft z Tomaszowa, ale nic o niej nie słyszałem, a w sumie miałbym blisko do nich. Robił tam juz ktoś modyfikacje, jeśli tak to może jakieś podsumowanie czy warto.
Rogii, wybierz firme z doświadczeniem, która jest w stanie pokazać Ci wykres auta z silnikiem jak Twoje, zrobionego przez siebie. Wybierz firmę, która da Ci gwarancje na przeprowadzone modyfikacje. Wybierz firmę, której zaufał autoryzowany dilera Volkswagena (Autorud Rzeszów), pozwalając wstawić hamownie do własnego salonu oraz zaczął oferować modyfikacje do nowo zakupionych aut, bez utraty gwarancji producenta.

wszelkie informacje dostępne sa pod numerami telefonów:
602 66 99 36; 881 326 785

bądz droga elektroniczną:
info@fabryka-mocy.com



Awatar użytkownika
Gentos
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 156
Rejestracja: czw mar 31, 2011 14:57
Lokalizacja: LKR

Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: Gentos » ndz kwie 08, 2012 13:49

witam panowie. czytam forum czytam i pomyslalem nad programem. co mozecie polecic, ja myslalem nad tym:
http://www.chiptuninglezajsk.pl.tl/ co myslicie o tym?? a moze jakis grupowy?? byliby chetni?? zawsze taniej


SPRZEDAM: DYSTANSE PRZELOTOWE PA6 ZE SRUBAMI 5MM

Makasa
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt cze 12, 2012 12:07

Re: Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: Makasa » śr cze 13, 2012 12:37

A co sądzicie o http://www.tune-soft.pl" onclick="window.open(this.href);return false; , robił tak już ktoś z forum? Na innych forach jest sporo pozytywów na ich temat.
Zamierzam usunąć filtr cząstek stałych i podnieść moc, a miałbym tam najbliżej.



szpila79
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 20
Rejestracja: pn wrz 19, 2011 10:40
Lokalizacja: Hrubieszów

Re: Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: szpila79 » czw cze 14, 2012 12:11

Makasa pisze:A co sądzicie o http://www.tune-soft.pl" onclick="window.open(this.href);return false; , robił tak już ktoś z forum? Na innych forach jest sporo pozytywów na ich temat.
Zamierzam usunąć filtr cząstek stałych i podnieść moc, a miałbym tam najbliżej.

Bez obaw możesz tam jechać. Kilka osób z forum było już tam i chyba są zadowoleni.



spawacz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1533
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 18:35
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Re: Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: spawacz » czw cze 14, 2012 12:59

Polecam kolege z tego forum Darka vel "Daron7" , jako jedyny zrobil soft pod fale de185 na ktorej auto przypier... jak wsciekle, gdzie inni marudzili ze to reno itp, ze sie nie da itp... . Robi zarowno PD jak i VP ,EDC15/16


Masz problem w Dieslem , potrzebujesz dodatkowych HP? Wiekszego turbo lub mocniejsza pompe/pompowtryski? Zapraszam do "Diesel-tech" Przemyśl. Tel . 531 038 213

ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości