Chiptuning Woj. Lubelskie

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

magnus80
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 31, 2011 13:14

Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: magnus80 » wt maja 31, 2011 16:17

Jestem zainteresowany modyfikacją elektroniki z tym, że szukam czegoś blisko nie uśmiecha mi się jechać daleko w Polskę. Jaka firmę byście polecili z województwa lubelskiego?
Przeglądając w Internecie nie ma tego zawiele, ale opinii to już w ogóle, a nie chciałbym popsuć zamiast poprawić.
Będę wdzięczny sugestie.
Auto
VW Golf V 1.9 105KM



Awatar użytkownika
sławomir
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 286
Rejestracja: ndz gru 23, 2007 14:12
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: sławomir » śr cze 01, 2011 12:43

magnus80, polecam http://www.skn-tuning.pl" onclick="window.open(this.href);return false; sam mam tam zrobiony program



Awatar użytkownika
Kaktus_dj
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 629
Rejestracja: wt paź 03, 2006 22:25
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: Kaktus_dj » śr cze 01, 2011 12:50

pogadaj z ceglarzem



magnus80
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 31, 2011 13:14

Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: magnus80 » czw cze 02, 2011 13:34

Witam

dzięki wszystkim za info, ale zdecydowałem się na podniesienie mocy w firmie z tomaszowa Lubelskiego, którą polecił mi znajomy. Robił tam ponad rok temu i do dzisiaj nie ma żadnych problemow.
Prawdę mówiąc nie sądzidziłem że intergracja w samą elektronike tyle daje, auto idzie jak szalone no i wogóle nie kopci. W dodatku w dobrej cenie 550zł za indywidualny program.
Przed i po modyfikacji zrobili mi całą diagnostyke, wszystko w porządku oprócz poduszek, gdyż auto było sprowadzone lekko bite.
Podobno jakiś crasz sensor czy cos takiego, mowili że mozna to zrobić ale tym się nie zajmują. Czy wiecie jak to naprawic?



Awatar użytkownika
Kaktus_dj
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 629
Rejestracja: wt paź 03, 2006 22:25
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: Kaktus_dj » czw cze 02, 2011 22:25

ja też miałem w garażu auto z takim magicznym programem .... koleś wziął ecu do siebie... potem oddał go właścicielowi by sobie wstawił... i miało to zapier****
finał.... poprawka softu.. jak w tomaszowie to tylko u sławka a nie pseudo magików.



magnus80
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 31, 2011 13:14

Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: magnus80 » wt cze 07, 2011 00:36

Jutro postaram się zamieścic wykres, nie posiadam skanera.



Awatar użytkownika
maro1982
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: pn kwie 12, 2010 20:43
Lokalizacja: Gródek Szl. okolice Parczewa
Kontakt:

Re: Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: maro1982 » wt cze 07, 2011 13:06

sławomir pisze:magnus80, polecam http://www.skn-tuning.pl" onclick="window.open(this.href);return false; sam mam tam zrobiony program
Hejka.mam pytanko jak się cenią za taką robotę?bo sam myślałem ale na razie bez pracy=kasy:(



magnus80
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: wt maja 31, 2011 13:14

Re: Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: magnus80 » śr cze 15, 2011 17:05

Kaktus_dj pisze:ja też miałem w garażu auto z takim magicznym programem .... koleś wziął ecu do siebie... potem oddał go właścicielowi by sobie wstawił... i miało to zapier****
finał.... poprawka softu.. jak w tomaszowie to tylko u sławka a nie pseudo magików.
Nie jestem pewny, ale chyba o tego Sławka byłem, pierwsze światła w prawo bodajże na obwodnicy?
Jak zajechałem tam zauważyłem, że gość zajmuje się diagnostyką, spytałem się czy zajmuje się również chiptuningiem, on odparł ze nie, ale ze ktoś taki jest w Tomaszowie. Błądząc po Tomaszowie zahaczyłem jeszcze o jakiś warsztat samochodowy i tam wytłumaczyli, kto to robi i jak mam dojechać, a na temat Sławka śmieli, gdyż on podobno bazuje tylko na gotowcach, a że auto moje mu nie podpasowalo to olał sprawę, bo tak to by Klienta nie przepuścił.

Wiec nie wiem, dlaczego polecasz kogoś, kto wstawia gotowce.



Awatar użytkownika
kowalm322
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr cze 15, 2011 17:58
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: kowalm322 » śr cze 15, 2011 18:28

Kaktus_dj pisze:ja też miałem w garażu auto z takim magicznym programem .... koleś wziął ecu do siebie... potem oddał go właścicielowi by sobie wstawił... i miało to zapier****
finał.... poprawka softu.. jak w tomaszowie to tylko u sławka a nie pseudo magików.
Sławek jest dobry, ale tylko samej diagnostyce, bo tuner to kiepski z niego.
Bazuje tylko i wyłącznie jak wcześniej kolega napomniał na gotowcach, później wychodzą problemy.
Z tego, co słyszałem sporo ludzi na wykonane modyfikacje ECU u niego skarżyło się.
A to ze kolega przypadkiem był i nic nie wyszło to sprawa jasna nie było gotowca, w sumie to dobrze ze tak się stało gdyż gość z ulicy bartłomowicza dobrze robi sporo ludzi z polski u niego zjezdzają się, aby modyfikować.
Jako diagnostę to Sławka mogę jak najbardziej polecić, chociaż w Tomaszowie wiele innych nowych osób równie dobrze tym się zajmuje, a co najważniejsze są dużo tańsi.
Diagnostykę komputerową mogę polecić w Electro cars, przy ulicy Armi Krajowej.
Chłopak ma sprzęt robi dobrze i ceny o połowę mniejsze niż u Slawka.



Awatar użytkownika
goodhope
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 162
Rejestracja: czw sty 08, 2009 18:18
Lokalizacja: Pleszew

Re: Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: goodhope » śr cze 15, 2011 20:08

Chyba mylicie Sławków.
TEN Sławek, zdecydowanie nie bazuje wyłącznie na gotowcach.
Chyba, że jakiś klient próbuje szkłem dupę podcierać puszczając teksty "bo tam robią po trzysta", tyle mogę dać. To kto wie co z premedytacją taki "klyent" dostanie.
W razie wątpliwości, wystarczy wizytę tam najpierw anonsować u mnie, by mieć pewność, że soft wyjdzie spod mojej ręki.



Awatar użytkownika
kowalm322
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr cze 15, 2011 17:58
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: kowalm322 » śr cze 15, 2011 22:04

goodhope pisze:Chyba mylicie Sławków.
TEN Sławek, zdecydowanie nie bazuje wyłącznie na gotowcach.
Chyba, że jakiś klient próbuje szkłem dupę podcierać puszczając teksty "bo tam robią po trzysta", tyle mogę dać. To kto wie co z premedytacją taki "klyent" dostanie.
W razie wątpliwości, wystarczy wizytę tam najpierw anonsować u mnie, by mieć pewność, że soft wyjdzie spod mojej ręki.
tak dokładnie chodzi mi o Sławka z ulicy Sikorskiego. Jestem z Tomaszowa i wiem co mówią klienci i ludzie posiadajacy warsztaty samochodowe.
Sporo osób co u niego robilo po przejechaniu kilkuset kilometrow popadaly im turbiny powieważ wgrany był gotowy soft uniwersalny, a nie ondywidualny bioracy pod uwagę zurzycie podzepołów silnika.

Przepraszam ale jeżeli cos nawet jest nie halo z silnikiem to chyba się nie kręci, a nie bez profesjonalnej diagnostyki wgrywać nowy soft.

Nigdy nie widziełm aby Sławek jezdził autem i pod obciązeniem robił diagnostyke, sprawdzanie na miejscu bez obciązenia to psu o dupe rozbić.
Ja mówię na diagnostyke nigdy bym do niego nie pojechał, na armi krajowej chłopak liczy połowe mniej i robi diagnostyke lepiej bo sprawdza pod obciązeniem silnik w czasie jazdy. No i kultura osobista której chyba sporo jemu brakuje.

A co do kontaktu z tobą przed wizytą u Slawka, jasno piszesz że soft może wyjść od Ciebie, czyli jest to gotowiec, co możesz wiedzieć o aucie skoro nie masz go przed sobą. Co jeżeli klient będzie miał uwagi do programu nie jedną a z pięć, będziesz caly czas poprawial, a czy sławek będzie mu wgrywał poprawki bo szczerzę wątpie. A tak wogole to co to bedzie za program, heh świechu warte.

Przepraszam ale do Sławka mam duże uprzedzenie, najlepiej nie powróci do naprawy spżetu RTV AGD, chociaż to tez mu dobrze nie wychodzilo.



Awatar użytkownika
goodhope
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 162
Rejestracja: czw sty 08, 2009 18:18
Lokalizacja: Pleszew

Re: Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: goodhope » śr cze 15, 2011 22:45

Cóż mam ci odpisać ?

Cokolwiek by ktoś o nim nie napisał widzę, że zawsze przekręcisz to na swoje i napiszesz najgorsze brednie by tylko go oczernić.

Jak sam napisałeś, jesteś uprzedzony.
Od 5 lat współpracuję ze Sławkiem. Przez ten okres zrobiłem dla niego 200, 300 aut ? Nie wiem, nie doliczę się.

Turbiny ?
Heh.

Widzę, że najzwyczajniej ktoś Ci krzyżuje szyki i boli Cię, że ktoś za twoim płotem potrafi coś robić i dobrze na tym zarabiać.

Tutaj wzór cnót ... kiedy w tym samym czasie...http://forum.tdi-tuning.pl/viewtopic.php?t=9456

Miej trochę ogłady...



Awatar użytkownika
Kaktus_dj
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 629
Rejestracja: wt paź 03, 2006 22:25
Lokalizacja: Zamość
Kontakt:

Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: Kaktus_dj » śr cze 15, 2011 23:02

goodhope, chłopak jak widać w profilu "nowicjusz" więc można wybaczyć. A że chce mieć program ściągniety od kolegi bo "tak taniej" to już jego sprawa;) tylko ciekawe kto koledze to napisał:) Może ten kolega ma program właśnie z GH;)

kowalm322, Każdy program pisany u Goodhope jest inwidualny a co do poprawek to ja miałęm ich z 10 ja nie wiecej będąc osobiście u Goodhopea jak i wgrywając je u nas u ceglarza-nikt problemów nie robił.
Więc śmiechu warte jest jedynie twoje tjuningowanie od kolegi;)



Awatar użytkownika
kowalm322
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr cze 15, 2011 17:58
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: kowalm322 » śr cze 15, 2011 23:32

Kaktus_dj pisze:goodhope, chłopak jak widać w profilu "nowicjusz" więc można wybaczyć. A że chce mieć program ściągniety od kolegi bo "tak taniej" to już jego sprawa;) tylko ciekawe kto koledze to napisał:) Może ten kolega ma program właśnie z GH;)

kowalm322, Każdy program pisany u Goodhope jest inwidualny a co do poprawek to ja miałęm ich z 10 ja nie wiecej będąc osobiście u Goodhopea jak i wgrywając je u nas u ceglarza-nikt problemów nie robił.
Więc śmiechu warte jest jedynie twoje tjuningowanie od kolegi;)
A świstak siedzi i zawija, przepraszam ale, skoda tego czetać.
jak program może być indywidualny jak robisz go zdalnie, bezdiagnostyki, bez hamowni oceniasz wszystko na oko???

Szkoda ze nie ma tutaj osoby która zajmuje się modyfikacjami, bo ja nie jestem w tym temacie, ale jak by się znalazł jakiś porządny to by Ci pojechał.
czytałem ostatnio temat o firmie 44 tuning a olsztyna, również wykonują zdalnie czyli program dostają z centrali. efekt pioronujący zajechana turbina i to zaraz po przejazdzce na nowym sofcie. Nowy soft ponad 2 tysiące, i do tego turbina ponad 3, efekt prawie 6 tysięcy i powrót do oryginału.

Więc zastanowcie się co znaczy program indywidualny a co gotowiec, bo chyba mylicie pojęcia, albo nie macie pojęcia co piszecie.

Co do wątku z innego forum, tak zgadza sie temat jest moj jak najbardziej.
Ale proszę nie przyrównój pracy Rogala, bo u niego znajomy robił do swojej. Przepraszam ale wolałbym 100x bardziej wgrac znajomego program co robił Rogal nież Twój indywidualny od Sławka, i co za tym idzie jeszcze wszystko gratis.



ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości