Chiptuning Woj. Lubelskie

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9200
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: wesol » ndz mar 23, 2014 14:17

Dobrze ci doradze mimo z enei znamtych tunerów to jednak przy tak znacznych modach nie dawaj do chipsowania do byle kogo. O ile zmodzic seryjnego AWX moze wielu tunerów czy nawet z nieco wieksza suszarka tez to przy duzym modzie bym uwazal by nie usmiercić motoru przez niewiedze tunera.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

passat04
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: ndz mar 23, 2014 11:58

Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: passat04 » ndz mar 23, 2014 15:42

Wlasnie nie chce go uśmiercić. I pisze tutaj bo myslalem ze moze ktoś zna jakiegoś fachowca dobrego w tych okolicach. :) Bo nie mam zbyt dużego doświadczenia w tuningu



spawacz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1533
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 18:35
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: spawacz » pn mar 24, 2014 20:14

Polecam kolege z tego forum Daron7 , robil mi softa w 3 moich gratach, wie co robi.... . Okolice Lublina.


Masz problem w Dieslem , potrzebujesz dodatkowych HP? Wiekszego turbo lub mocniejsza pompe/pompowtryski? Zapraszam do "Diesel-tech" Przemyśl. Tel . 531 038 213

wheels
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 139
Rejestracja: ndz paź 24, 2010 23:13
Lokalizacja: Tarnobrzeg

Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: wheels » wt mar 25, 2014 00:07

Ja również polecam kolegę Daron7 robił mi już 4 auta i wszystko śmiga jak należy.



Maczeta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wt sty 29, 2013 16:59
Lokalizacja: Lublin

Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: Maczeta » pn gru 25, 2017 15:57

Polecam SOFT MOD Performance pod Lublinem, kilka aut robił dla mnie i jest wszystko jak należy.
https://www.facebook.com/SOFT.MOD.Performance.Lublin/" onclick="window.open(this.href);return false;



goldberg18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pn kwie 09, 2012 00:43

Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: goldberg18 » pn gru 25, 2017 20:49

Też polecam Daron7. Ogarniał mi 3 setupy w mojej borze. Jeżdżę z Podkarpacia gdzie jest wielu wartych uwagi tunerów ale Daron ma dobre ceny i ogarnia lepiej. Zawsze podsyłam znajomych i zawsze wracają z bananem na twarzy.



Awatar użytkownika
Upiter
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 300
Rejestracja: sob kwie 11, 2009 20:52
Lokalizacja: Kraśnik
Kontakt:

Chiptuning Woj. Lubelskie

Post autor: Upiter » pn sty 22, 2018 21:37

Ja podpisuje się pod kolegą Maczeta, i polecam GALETTO z SOFT MOD PERFORMANCE miałem problem ze swoim 1.8t, rok czasu, worek pieniędzy i każdy tylko kazał wymieniać pół silnika... Byłem w różnych "mocnych fabrykach" itd i pieniądze w błoto, "Panie stary silnik trzeba remont robić bo zajechany" . Pojechałem do Galetto 1h czasu i trafna diagnoza wystawiona! Później program i auto jeździ jak szalone. Program robiony i dostrajany raz po raz a nie gotowiec z torrentów ;) Chłopak naprawdę wie co robi a przy tym nie buja w obłokach i nie żąda milionów! Dla potwierdzenia jeszcze wypowiedzi kolegów z innego forum: https://a4-klub.pl/topic/366142-chiptun ... ektronika/" onclick="window.open(this.href);return false;


RED MEXICANA by uPiter

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2755683#2755683

ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości