Grupowy Chiptuning w firmie KreatorMocy -800zł Warszawa

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

pawelstaszow
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: pn lut 01, 2010 17:40
Lokalizacja: wawa

Grupowy Chiptuning w firmie KreatorMocy -800zł Warszawa

Post autor: pawelstaszow » pn mar 01, 2010 16:30

Witam, rozmawiałem z Panem Robertem z ASTRON z firmą w której przyciemniamy grupowo sobie szyby (warszawa) i powiedział mi że ma ofertę dla klubowiczów od warsztatu z którym współpracuje http://www.kreatormocy.pl/ - podwyższenie mocy AUTKA.
http://autofolie.com.pl/sciemniamy_profesjonalnie.htm

http://www.kreatormocy.pl/index.php?act=info


Bezpieczne modyfikacje najnowszych sterowników antytuningowych!
Mamy przyjemność poinformować naszych Szanownych klientów, że od dnia 01.02.10 nasza firma wykonuje bezpieczne modyfikacje najnowszych sterowników z producenckim zabezpieczeniem anty-tuningowym. Również na modyfikacje tych sterowników udzielamy pisemnej gwarancji.



ul.Młodnicka 31
04-239 Warszawa
Biuro: 22 610-55-56
Tel/Fax: 22 610-55-25
Tel. kom.: 506-353-457
Tel. kom.: 501-617-094
NIP: 521-220-90-78
e-mail:kreatormocy@kreatormocy.pl

Gwarancja Jakości i Bezpieczeństwa: MODYFIKACJE PRZEPROWADZAMY WYŁĄCZNIE NA SAMOCHODACH W PEŁNI SPRAWNYCH MECHANICZNIE.

W tym celu zapewniamy kompleksową obsługę serwisową na miejscu. Zawsze wykonujemy badania samochodu przed modyfikacją, które mają wykluczyć ukryte usterki mechaniczne pojazdu, co mogłoby wpłynąć negatywnie na wynik modyfikacji. W przypadku, kiedy samochód nie jest sprawny technicznie jesteśmy w stanie wykonać naprawę we własnym zakresie na miejscu bez konieczności odsyłania do innych firm i "rozmywania" w ten sposób odpowiedzialności za wykonaną modyfikację.
Programy do samochodów naszych klientów są wykonywane z zachowaniem najwyższych standardów, czego efektem są wyniki pomiarów z naszej hamowni podwoziowej. Na wykonaną modyfikację elektroniczną oraz naprawy mechaniczne udzielamy pisemnej gwarancji.
Modyfikacje Bez Utraty Gwarancji:
Dla naszych klientów posiadających samochody na gwarancji przewidujemy trzy rozwiązania.

1. Wykonanie przeprogramowania jednostki ECU specjalnym interfejsem za pośrednictwem złącza OBD. Przeprogramowanie to nie pozostawia wpisu w rejestrze zdarzeń sterownika samochodowego.
2. Zaprogramowanie sterownika za pośrednictwem interfejsu RTS (użytkownik otrzymuje taki interfejs na własność). Urządzenie to umożliwia kierowcy wgrywanie we własnym zakresie odpowiedniego programu w zależności od sytuacji. Jadąc na przegląd okresowy użytkownik po wpięciu wtyczki w gniazdo OBD2 wgrywa seryjny program.
3. Użycie Power Boxa. Prosty sposób jego montażu oraz fakt, że do jego instalacji nie jest konieczna żadna ingerencja w seryjne okablowanie pozwala na każdorazowe jego zdjęcie przed udaniem się do autoryzowanego serwisu. Dla naszych klientów przewidujemy możliwość wymiany po upływie gwarancji boxa na program.

Klienci posiadający nowe samochody na gwarancji marki Seat nie muszą się martwić o utratę gwarancji. Nasza firma ma podpisaną umowę współpracy z importerem Seata firmą Iberia. Na mocy tej umowy każdy właściciel nowego samochodu Seat w dowolnym punkcie Seata na terenie Polski może za naszym pośrednictwem wykonać taką modyfikację bez utraty gwarancji producenta. Dodatkowo klient otrzymuje autoryzowany certyfikat mocy od naszej firmy z wpisem do rejestru firmy Iberia.



CENY MODYFIKACJI ELEKTRONICZNYCH (CHIP TUNING):
Oferta dotyczy minimum 10 autek - CENA 800zł dla klubowiczów
Mają dwie hamownie zwykłą i 4x4.
Pan Robert powiedział mi ze firma KREATOR MOCY pracuje na najnowszym sprzęcie OBD2 ,tzn że tuner łączy się z samochodem po przez łącze diagnostyczne a nie wypina komputer i wkłada swój,jest to dużo prostszy i bezpieczniejszy sposób ponieważ w takich autkach jak B6 można to zrobić i nie widać tej modyfikacji w komputerze jeśli samochód mamy na gwarancji i przyjezdzamy do serwisu,podobno serwis widzi normalną moc samochodu z przed modyfikacji,przez to użytkownik nie traci gwarancji na takie autko (mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi ).O więcej szczegółów trzeba pytać juz u źródła czyli u KREATORA MOCY.

Powyżej jeśli coś przekręciłem to proszę o wyrozumiałośc bo mam bardzo mała wiedzę w tym temacie


LINK DO PRZYCIEMNIANIA SZYBEK W ASTRON - WARSZAWA
http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=73597
Zapraszamy chetnych -super ceny,super usługa.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to prosze o pociagniecie tego tematu dalej, ja służe wszystkimi pomocnymi radami jak i telefonami do osób tym się zajmujących,ja tego tematu nie pociagne ponieważ prowadze temat grupowego przyciemniania szybek ,więc tym niech zajmie się osoba zainteresowana która nie ma czipa,bo ja juz mam


tu są zapisy http://forum.vw-passat.pl/showthread.ph ... post811212



Awatar użytkownika
rob555
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 693
Rejestracja: pt paź 06, 2006 11:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: rob555 » pn mar 01, 2010 19:07

Jak to jest z ta umowa Seata i iberia. Jakos ostatnio zaprzyjazniony serwis seata jest bombardowany oferta ECU SOFT ktorzy w tej chwili maja blogoslawienstwo Iberii na mody w nowych seatach...wiec ?
Kto w koncu ma autoryzacje
Z tego co wiem to Kreator jest dealerem Vtecha a Ci udostepniaja urzadzenia CMD.
CMD posiada wiele innych firm w naszym kraju, juz wiekszosc z branzy rozpracowala te sterowniki z zabezpieczeniem....
Ostatnio zmieniony pn mar 01, 2010 19:12 przez rob555, łącznie zmieniany 1 raz.


Nowa siedziba - GDANSK ul. PRZEMIAN 2 (boczna od starogardzkiej)

http://www.tune-up.pl -Tuning Gdansk

pawelstaszow
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: pn lut 01, 2010 17:40
Lokalizacja: wawa

Post autor: pawelstaszow » pn mar 01, 2010 19:18

na te pytania juz wam moze tylko odpowiedziec sam kolo z kreatora mocy,więc do niego pytania, ja sie nie biore za organizowanie tego tematu juz,pozdro



Awatar użytkownika
rob555
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 693
Rejestracja: pt paź 06, 2006 11:25
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: rob555 » pn mar 01, 2010 22:52

sagon pisze:Jak się domyślam,niektórym już samo założenie tego tematu staje ością w gardle..
Jesli to do mnie to zadnego wrogiego podtekstu nie dalem. Po prostu chce wyjasnic sprawe "chipsowania za zgoda Iberii" bo do niedawna wspolpracowalem z serwisem Seata ktory mial dosc chipsowania na odleglosc.
Niestety jakos wyraznie zmiejszyla sie liczba zamowien z ich strony a chlopaki mowia ze ECUSOFT wbija sie drzwiami i oknami robiac oferty na poziomie cen z allegro.
Skoro wiec udeza mnie to po kieszeni chcialbym wiedziec co i jak w koncu jest...
Bo 2 firmy raczej wylacznosci miec nie moga.


Nowa siedziba - GDANSK ul. PRZEMIAN 2 (boczna od starogardzkiej)

http://www.tune-up.pl -Tuning Gdansk

Awatar użytkownika
damcio151
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9190
Rejestracja: wt sty 24, 2006 20:43
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: damcio151 » wt mar 02, 2010 21:19

Wyrzuciłem ten bałagan . Temat nie jest prośbą o opinie na temat firmy !! Jest to oferta z której może ktoś skorzysta, następne zbędne posty będę usuwał, a autorów odpowiednio "nagradzał".
Chcecie wyrazić swoje zdanie na temat tej firmy - załóżcie własny temat.



pawelstaszow
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: pn lut 01, 2010 17:40
Lokalizacja: wawa

Post autor: pawelstaszow » wt mar 02, 2010 21:33

Dzięki



filipo2005
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: czw lut 25, 2010 23:10
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: filipo2005 » śr mar 03, 2010 00:44

Ja byłbym zainteresowany, bardzo atrakcyjna cena:) w compsporcie mi 1800zł krzykneli



pawelstaszow
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: pn lut 01, 2010 17:40
Lokalizacja: wawa

Post autor: pawelstaszow » śr mar 03, 2010 08:48

filipo2005 to bież się za organizacje tego tematu,zbierz kilku ludzi i może ruszy coś,bo ktoś z was musi pilnowac ten temat jak jestescie chętni,zróbcie liste i niech sie ludzie wpisują,

Powodzenia



filipo2005
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: czw lut 25, 2010 23:10
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: filipo2005 » czw mar 04, 2010 14:30

Paweł powiedz mi czy ta cena obejmuje samochody ze sterownikami EDC17(bo taki posiadam tsi 122ps)? I czy mogłbym wkręcić kolegę z subaru wrx? Jezeli można auta z EDC17 to robię listę i szukam ludzi. Pozdrawiam



pawelstaszow
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: pn lut 01, 2010 17:40
Lokalizacja: wawa

Post autor: pawelstaszow » czw mar 04, 2010 15:18

Ja ci moge tylko dać numer telefonu do nich :

kontakt z panem Robertem z firmy KREATORMOCY
500 300 108 -- WSZYSTKIE SPRAWY TECHNICZNE


W subaru na pewno cena jest wyższa-tyle sie dowiedziałem

http://www.kreatormocy.pl/index.php?act=info
ul.Młodnicka 31
04-239 Warszawa
Biuro: 22 610-55-56
Tel/Fax: 22 610-55-25
Tel. kom.: 506-353-457
Tel. kom.: 501-617-094
NIP: 521-220-90-78
e-mail:kreatormocy@kreatormocy.pl

Powiedz ze temat przedstawił nam Pan Robert Koźniewski z firmy ASTRON -przyciemnianie szyb,klimatyzacje, car uadio itp.Mówił ze wspołpracuje z firmą kreatormocy.

A S T R O N
ul. Spisaka 64, 02-495 Warszawa
tel. 502 20 44 45 -Pan Robert Koźniewski (jak by nie odbierał to próbowac troszkę później).
astron@autofolie.com.pl


Chyba ze ta cena tyczyła się tylko golfów ,passatów itp,on mi mówił ze b6 na pewno wchodzą w to,a więc nie wiem jaki sterownik one mają .


Więcej ci nie pomogę.powodzenia
Ostatnio zmieniony czw mar 04, 2010 15:28 przez pawelstaszow, łącznie zmieniany 1 raz.



filipo2005
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: czw lut 25, 2010 23:10
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: filipo2005 » czw mar 04, 2010 17:02

No ja dzwoniłem do pana i powiedział ze sie z Toba badz ze mna skontaktuje, musi porozmawiać z programistą, tylko może byc problem z ludzmi, bo widze ze wszyscy sie zapisuja na chipa do MR motors, tylko ze tam sa robiene wyłacznie TDI z EDC16. To jak sie odezwie to napisz szczegóły.



pawelstaszow
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: pn lut 01, 2010 17:40
Lokalizacja: wawa

Post autor: pawelstaszow » czw mar 04, 2010 18:08

Na razie się ze mną nikt nie kontaktował,ale od razu mówie że ja juz mam czipka i tego temaciku prowadzić nie będe,więc ktos musi przejąc pałeczke kto zainteresowany.
Jak coś to dam znać.



Awatar użytkownika
TuneFORCE
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 465
Rejestracja: pt lis 14, 2008 10:51
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: TuneFORCE » pt mar 05, 2010 18:17

filipo2005 pisze:Paweł powiedz mi czy ta cena obejmuje samochody ze sterownikami EDC17(bo taki posiadam tsi 122ps)? I czy mogłbym wkręcić kolegę z subaru wrx? Jezeli można auta z EDC17 to robię listę i szukam ludzi. Pozdrawiam
ja robię edc17 po 500zł :rotfl:
więc zapraszam :rotfl:


http://tuneforce.pl" onclick="window.open(this.href);return false;
https://tuneforce.pl/chiptuning-walbrzych-hamownia" onclick="window.open(this.href);return false;

pawelstaszow
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: pn lut 01, 2010 17:40
Lokalizacja: wawa

Post autor: pawelstaszow » wt mar 09, 2010 09:45

Dzwonił dziś do mnie Pan Robert z Kreatora mocy i powiedział mi ceny

EDC15,EDC16 - 800ZŁ
EDC17-900 ZŁ

Subaru cena troszkę wyższa -to zależy od tego co uzytkownik chce wyciagnąc z tego samochodu ,ponieważ jest tam bardzo dużo możliwości i trzeba by było sie określić,dlatego cena nie znana- trzeba umówić się indywidualnie.


Więcej info

kontakt z panem Robertem z firmy KREATORMOCY
500 300 108 -- WSZYSTKIE SPRAWY TECHNICZNE


Filip działaj jak masz ochotę z tym tematem.


A TUNE FORCE chyba się troszkę zdziwi jaką cene daje konkurencja odnośnie EDC17. :okej:

Pozdro
Ostatnio zmieniony wt mar 09, 2010 15:49 przez pawelstaszow, łącznie zmieniany 4 razy.



ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości