wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Forum o modyfikacjach wszystkich silników TDI. Chiptuning, turbiny, pompy, wydechy i wszystko na te tematy.

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: cowboy » ndz lut 03, 2013 09:45

Muszka.d pisze:To netto i kwota jak dla mnie z kosmosu... poszperaj dobrze po necie to zobaczysz co małe rączki potrafią zrobić i za jakie pieniądze....

rozeznaj się po rynku i uwierz że w PL nie liczy się tylko Warszawa a dokładnie Nadarzyn...

toffic, ma rację !

Południe wali na pysk całą północ.... zerknij na Śląsk co się tam dzieje, jakie serwisy i ile warsztatów...
Mam wiele telefonów od użytkowników z forum którzy potrzebują pomocy i dzwonią do mnie... i tak jak pisałem wielu z nich mówi że nie maja gdzie się udać z problemem... większość osób jest z Połnocy PL.

polecam odwiedzić np stronki : http://naprawa-wtryskiwaczy.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; http://www.serwisdiesla.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; takich warsztatów jak ten w PL jest kilkadziesiąt... i niech mi ktoś powie że tak nie jest... i tylko Nadarzyn króluje...

NADARZYN jest jedynie popularny dzięki Cowboyowi który napisał o nim na tym forum... gdyby nie Cowboy 80 % osób nie znałoby nawet nazwy takiej miejscowości jak Nadarzyn !


Bez urazy do Nadarzyna i Cowboya.

miałem nic nie pisac ale skoro ciagle o mnie mowa to zacytuje swój wpis
aktualnie najmocniejsze diesle w Polsce, czyli
- 2.5 TDI VP (Arek ostrołęka)
- 1.9 TDI PD (Kingsoft)
- 2.0 TDI PD 8V (Dobry Grzes)
- 2.0 TDI PD 16V (Piramida)
- 2.0 TDI PPD 16V (Sesik ale juz po konwersji na Boscha)
mają wtryski / pompki robione przy mojej pomocy w Diesel System w Nadarzynie
do tego wiekszośc aut od Rogalottiego, Rumianko bodajze tez wysyłał do Diesel Service, golfik Lukkoza 280KM (CTR), corek FIDO.... mógłyb wymieniec i wymieniac ale nie musze sie na siłę reklamowac

smiac mi sie chce jak czytam farmazony na temat regulacji wtrysków i pompek i maszynach za 100 tysiecy czy o wartosci 20 phaetonów

wielokrotnie zwracano sie do mnie z prosbą o pomoc i poprawiałem po innych warsztatach z maszynami za 100 tysięcy
wtryski w Nadarzynie w Diesel System były robione w czasach gdy nawet wielcy tunerzy pisali ze to jest niemozliwe, a pompki Bogdan regenerował gdy warsztaty nie miały tych maszyn za setki tysięcy

jak do tej pory na tym forum nie przeczytałem konkretów na temat regulacji wtrysków, bo o pompkach to same bzdury tu były wypisywane, których nie warto komentowac

mam nadzieję że to wyczerpie temat firmy Diesel System z Nadarzyna...
nikt nie mówi ze to jedyny warsztat w Polsce, kazdy robi jak umie i niech kazdy robi swoje
TDIków sa setki tysięcy i potrzeba dobrych i rzetelnych fachowców

co do naprawdę duzych mocy i grubych modów, to kazdy ma swojego tunera, który jest rozeznany w temacie i sie kazdy moze zapytac gdzie modyfikowac wtryski czy pompki
czy to CTR, czy BRK, czy masters, czy diagtronik, R performace, comsport, tune Up itd pewnie ma swoje zdanie w temacie

pozdrawiam



vagpumpe
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 211
Rejestracja: czw lis 25, 2010 19:34

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: vagpumpe » ndz lut 03, 2013 10:18

To netto i kwota jak dla mnie z kosmosu... poszperaj dobrze po necie to zobaczysz co małe rączki potrafią zrobić i za jakie pieniądze....

rozeznaj się po rynku i uwierz że w PL nie liczy się tylko Warszawa a dokładnie Nadarzyn...

toffic, ma rację !

Południe wali na pysk całą północ.... zerknij na Śląsk co się tam dzieje, jakie serwisy i ile warsztatów...
Mam wiele telefonów od użytkowników z forum którzy potrzebują pomocy i dzwonią do mnie... i tak jak pisałem wielu z nich mówi że nie maja gdzie się udać z problemem... większość osób jest z Połnocy PL.

polecam odwiedzić np stronki : http://naprawa-wtryskiwaczy.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; http://www.serwisdiesla.pl/" onclick="window.open(this.href);return false; takich warsztatów jak ten w PL jest kilkadziesiąt... i niech mi ktoś powie że tak nie jest... i tylko Nadarzyn króluje...

NADARZYN jest jedynie popularny dzięki Cowboyowi który napisał o nim na tym forum... gdyby nie Cowboy 80 % osób nie znałoby nawet nazwy takiej miejscowości jak Nadarzyn !


Bez urazy do Nadarzyna i Cowboya.
Dzwoniłem i potwierdzili,że mają ten sam sprzęt co Nadarzyn,80złotych za sztukę regulacji drugiego i pierwszego ciśnienia...



a co do tego
smiac mi sie chce jak czytam farmazony na temat regulacji wtrysków i pompek i maszynach za 100 tysiecy czy o wartosci 20 phaetonów
Byłem w Nadarzynie kiedyś osobiście T4 i regulował mi wtryski na eps i jest warta 100tys tak jak pisałem

A znajomy też kiedyś zakupił wtryskiwacze od muszki i fakt,pierwsze ciśnienie ideał,a drugie 280,więc dobra regulacja...



Awatar użytkownika
cowboy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7253
Rejestracja: czw wrz 15, 2005 13:27
Lokalizacja: Warszawa

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: cowboy » ndz lut 03, 2013 10:45

vagpumpe pisze:pierwsze ciśnienie ideał,a drugie 280,więc dobra regulacja...
zła regulacja, pierwsze podbite, a drugie nie ruszone ;)
przypominam, że pierwsze cisnienie ma znikome znaczenie jesli chodzi o moc, a cała dawka jest wtryskiwana przy drugim stopniu otwarcia

jesli do tego dojdzie zamiennik koncówki boscha zrobiony na 280 Bar, na korpusie z duzym przebiegiem, to po 10, 20 tys km ide o zakład ze nie ma tam wiecej niz 270 BAR, czyli tyle ile seryjne wtrtski BOSCHA maja po 150-200 tys km
vagpumpe pisze:Dzwoniłem i potwierdzili,że mają ten sam sprzęt co Nadarzyn,80złotych za sztukę regulacji drugiego i pierwszego ciśnienia...
reszty nawet nie bede komentował bo to az smieszne, że muszka.d podaje linki do firm w niedziele o pólnocy, a rano o 9 juz jest wpis ze ktos zadzwonił i firma potwierdza że maja ten sam sprzet co w Nadarzynie ;)
tak jak pisałem nie mam zamiaru komentować bzdur, rozeznani choc troche w temacie wiedzą o co chodzi... wiec kit to mozna wciskac ale nie tu

pozdrawiam



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9227
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: wesol » ndz lut 03, 2013 11:57

a graniczna wlasnie wartos sikania a nie rozpylania to zdaj sie wlasnie 270 barów w tych wtryskach dwuspraezynkowych na VP.

Bardzo wazne jest by te cisnienia byly na odpowiednim poziomie ale jeszcze chyba wazniejsze jest to zeby komplet mial te same. Moze i byc 300 barów i moz ebyc i 320 ale niech to beda wszystkie na takie cisnienie z rozbieznosci nie wieksza jak 10 barów. Jelsi jedne bedzie mial 290 a drugi 320 i tak podobnie nastepne to bedzie kicha nieprzecietna w pracy silnika.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

Awatar użytkownika
Muszka.d
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 286
Rejestracja: wt gru 18, 2007 21:15
Lokalizacja: DW /ONY
Kontakt:

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: Muszka.d » ndz lut 03, 2013 23:35

Co tu dyskutować diesel system jest najlepszy :okej:

Pozdrawiam

bez odbioru.


[/color]
tel: 606408070- WTRYSKI 0.216/0.230/0.260 WZM/TH/SEVEN/BOSCH/FIRAD
POMPOWTRYSKI - FIRAD HF +50% / +80% / +120% Power Plus 1043, Race 783
TURBINY [- GTB2260VK / GTB1756VK / GT2256VK / GT1749VA / GT1749VB /gt22v / GT2256V

zgredd
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 523
Rejestracja: ndz mar 08, 2009 01:27
Lokalizacja: Oborniki Śląśkie

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: zgredd » pn lut 04, 2013 02:54

Czyli jak nic klepać ciśnienia na 310 BAR zrobi się przelot 20tys spadnie na 300 BAR i będzie ok dobrze wnioskuje.



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9227
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: wesol » pn lut 04, 2013 07:31

moze byc chyba nawet i nieco wiecej i 320 ipewnie 330. Pompa powinna wydolic na takie cisnienie. Chodzi tylko tez zeby wtedy to pierwsze tez neico podniesc bo beda sie mocno oddalac te cisnienia od siebie. Wazne zeby cisnienienie spadlo do tego progu gdzie juz nie rozpyla tylko leje.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

Awatar użytkownika
JABcok20
Forum Master
Forum Master
Posty: 1838
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 03:32
Lokalizacja: Lębork
Kontakt:

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: JABcok20 » czw lut 21, 2013 10:39

Ostatnio kolega podał mi przykład gościa który kupił maszyne za dużą kase i 4 razy regenerował im wtryski bodajżę do commonraila. Chodził jak kaszana oddali do faceta z doświadczeniem to za pierwszym razem była petardza. Dlatego co innego jak ktoś ma maszyne a co innego jak ktoś ma i maszynę i doświadczenie.


Golf mk1 AFN gtb3576klnrv 53mm,
Najmocniejszy AFN w Polsce i seryjny na świecie, najmocniejszy vp37 w Polsce
http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=86&t=548005&p=6522426#p6522426

Awatar użytkownika
Fahoo
TDI Power
TDI Power
Posty: 4038
Rejestracja: wt lut 06, 2007 11:57
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: Fahoo » czw lut 21, 2013 11:16

Z tymi ciśnieniami na pompie bądzcie spokojni ...pompa da rade jesli ma nie wytarte mechanizmy a jesli nie da to nie nabije ciśnienia lub ulegnie rozszczelnieniu i tyle
Wymiana uszczelniaczy i tłókoroździelacza pomoze.
Na myśl od razu przychodzi mi tu temat pt: tuning to zło ,bo coś mi się zepsuło jak "ztuningowałem" to czy tamto.
Niestety tak juz jest ze jak w starym złomie podniesiemy parametry i zaostrzymy warunki pracy to coś ma prawo sie zepsuć szybciej.
Pompy nie psują się od tuningu ,one sie najnormalniej zużywają o tym niech pamiętaja wszyscy "nowi"zaczynający przygodę z podnoszeniem osiagów.
Była zużyta--->podniosłeś parametry =ma prawo się rozlecieć,pocieknąć,nie wytworzyc zadanego ciśnienia,etc ,itp


https://www.facebook.com/fahoo.jedker
Kupię klape tył Golf IV/Bora Variant PW

Awatar użytkownika
uysy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 559
Rejestracja: pt lis 19, 2004 14:37
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: uysy » pn maja 27, 2013 19:51

Ciekawy wątek...
Tak się nieszczęśliwie składa, że dysponuję wykresami z auta na .216 od Cowboya z przebiegiem coś pod 100kkm i tego samego auta z nowymi końcówkami od Pana M. (zaleciłem zmianę końcówek z uwagi na ewidentny brak paliwa)
Robimy konkurs ile które pojachały?



Awatar użytkownika
uysy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 559
Rejestracja: pt lis 19, 2004 14:37
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego mo

Post autor: uysy » pn maja 27, 2013 20:05

Muszka.d pisze:Co tu dyskutować
<cut>
bez odbioru.
Jesteś głupi i sprzedajesz szajs. 100% klientów na szprycach od ciebie (słownie sto) zostało odesłanych reklamować. Jakoś nikt nie wrócił poprawiony (prócz tych którzy poszli po rozum do głowy i kupili prawdziwe .216) Mam rozebrać któreś wtryski i powiedzieć głośno, że to hermon (firds jak wolisz, czyli szajs jakich mało?) o ciśnieniach nawet nie ma co gadać w tej sytuacji.



Awatar użytkownika
Fahoo
TDI Power
TDI Power
Posty: 4038
Rejestracja: wt lut 06, 2007 11:57
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: Fahoo » pn maja 27, 2013 20:11

uysy, :rotfl: :food: poka te foty poka


https://www.facebook.com/fahoo.jedker
Kupię klape tył Golf IV/Bora Variant PW

Awatar użytkownika
uysy
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 559
Rejestracja: pt lis 19, 2004 14:37
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: uysy » pn maja 27, 2013 20:15

dziś akurat o dziwo jestem już w domu... Myślę, że moje słowo wystarczy.
To taka standardowa sytuacja:
-uysy
-taaak
-Potrzebuję zrobić poprawkę softu bo założyłem dwieścieszesnastki
- spoczko, przyjeżdżaj tylko nie upierdalaj na razie bo będziesz przedawkowany
- jak to?
- no kopcić będzie na tym sofcie i dużych dziurach
- nie kopci.
- aha... dobra wpadnij
Później już normalnie. na sofcie z nastawnikiem na max auto jedzie dokładnie tak samo jak na ori szprycach_.
- Od kogo wtryski?
- No z forum od *****
- Weź go jebnij nimi w łeb.

Tyle z mojej strony na ten temat. Gdyby to było raz, no dwa... To by jeszcze było, że się nie udało. Ale tak jest ZAWSZE.



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9227
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

wszystko o tunerach i dostawcach towaru przynoszącego moc

Post autor: wesol » pn maja 27, 2013 20:29

bo sa dorbne roznice w wielkosciach rozpylaczy no i stare korpusy tez maja wypracowane sprezynki to i cisnienia sa jakie są. Jakby jeszcze dawal od siebie jakies podkladki wywierajace wiekszy nacisk na sprezyne to by to cisnienie drugiego otwarcia poszlo bardziej w gore. A tak bez sprawdzenia to wychodza takie wtryski niewiadome. Kiedys tez spotkalem sie z tymi rozpylaczami. Dowiadywalem sie co to za firma co to za koncowki ile to warte jest. Odradzano mi to odrazu. Firad i bosio owszem moze jeszcze byc ale nie ten kicz.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

ODPOWIEDZ

Wróć do „TDI”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości