Tester diagnostyczny Jaki???

Wszystko o sterownikach silnika. Standalone, komputery oryginalne, itp...

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

spawacz
Forum Master
Forum Master
Posty: 1533
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 18:35
Lokalizacja: Przemyśl
Kontakt:

Re: Tester diagnostyczny Jaki???

Post autor: spawacz » ndz lis 14, 2010 18:59

To interes zycia zrobiles... , texe to mozesz wyj... za psami ten szmelc malo z jakim sterownikiem poprawnie sie laczy, zazwyczaj trza kombinowac na innym modelu, kts sredni wieli - za abonamnet. Ja osobiscie poleceam Autoboss"a V30 i Launcha , Boss robi wszystko lacze z czytaniem pin z immo , korekcje dawek + ZMIANA PRZEBIEGU w autach grupy VAG! , i multum inny fajnych spraww, ale ma tez - nie lubi egzotykow typu subaru, afly (niektore modele) , stare typy audi na zlaczy 2x2pin. CDIF tez jest dosc dobry ale tyle co Boss to nie zrobi.


Masz problem w Dieslem , potrzebujesz dodatkowych HP? Wiekszego turbo lub mocniejsza pompe/pompowtryski? Zapraszam do "Diesel-tech" Przemyśl. Tel . 531 038 213

Awatar użytkownika
edzio
Lord GTI
Lord GTI
Posty: 3937
Rejestracja: pt cze 27, 2008 01:00

Tester diagnostyczny Jaki???

Post autor: edzio » sob gru 25, 2010 16:28

Też jestem zadowolony z autobossa,wszystkie programy są na podobę serwisówek,dużo parametrów i różnych dodatkowych funkcji.Nie doceniałem go do puki nie widziałem jak inne uniwersalne sprzety działają,choc ma też swoje wady.(jedne marki lepiej inne gorzej)Najlepiej to dedykowane do odpowiednich marek posiadac,wtedy można podziałac.



Awatar użytkownika
logo1024
Star logo
Star logo
Posty: 1630
Rejestracja: śr maja 05, 2010 22:12
Lokalizacja: Rudki TKI

Tester diagnostyczny Jaki???

Post autor: logo1024 » pn sty 31, 2011 23:32

My na warsztacie mamy ten http://moto.allegro.pl/tester-ethos-fir ... 69633.html" onclick="window.open(this.href);return false; Nie było przypadku żeby z jakimś autem sie nie połączył. Do diagnostyki wystarczy. Nie trzeba płacić abonamentu i pod telefonem jak sie zarejestrujesz zawsze udzielają pomocy techniczne w sprawie auta. Jedyne co to nie diagnozuje mazdy


OEM+ USA 25th Anniversary ==> viewtopic.php?f=89&t=395742

nemmerle98
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt mar 13, 2018 15:06
Auto: Volkswagen Golf

Re: Tester diagnostyczny Jaki???

Post autor: nemmerle98 » wt mar 13, 2018 15:12

Ja bym polecał oprogramowanie diagnostyczne Jaltest. Jest najlepszy, obsługuje różne pojazdy, jeszcze mnie nie zawiódł



Awatar użytkownika
wesol
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 9189
Rejestracja: śr sie 13, 2008 14:01
Lokalizacja: Goleniów

Re: Tester diagnostyczny Jaki???

Post autor: wesol » wt mar 13, 2018 16:12

Oczewiscie to nie reklama po 4 minutach na forum tylko kolega taki życzliwy.


Touran bls+ oraz dwa razy Touran cayc+ to

ODPOWIEDZ

Wróć do „ECU forum”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości