[mk4] Problem z output testem wiatraka.

Wszelakie info dotyczące diagnostyki,takie jak np.oceny logów itp.

Moderatorzy: italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

Xenerif
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pn sty 27, 2014 13:05
Lokalizacja: Ostrzeszów/Poznań [Wlkp]

[mk4] Problem z output testem wiatraka.

Post autor: Xenerif » sob wrz 22, 2018 22:29

Siemka, chciałem sprawdzić wszystkei układy wyjść w aucie, z czego mi wiadomo powinien się tam znajdować m.in. test wiatraka. Niestety nie pojawia się on i nie wiem czy świadczy to o awarii jakiegoś przekaźnika lub instalacji. Wiatrak na krótko łapie niestety tylko na jednym biegu. Używam programu Vag-com i kabla VIAKEN



riccardoa
Forum Master
Forum Master
Posty: 1381
Rejestracja: czw mar 22, 2012 09:50
Lokalizacja: WOT
Auto: Bora
Silnik: ARL

[mk4] Re: Problem z output testem wiatraka.

Post autor: riccardoa » ndz wrz 23, 2018 09:10

Xenerif pisze:
sob wrz 22, 2018 22:29
Siemka, chciałem sprawdzić wszystkei układy wyjść w aucie, z czego mi wiadomo powinien się tam znajdować m.in. test wiatraka. Niestety nie pojawia się on i nie wiem czy świadczy to o awarii jakiegoś przekaźnika lub instalacji. Wiatrak na krótko łapie niestety tylko na jednym biegu. Używam programu Vag-com i kabla VIAKEN
Nie ma takiego testu w MK4.Skoro na krótko działa tylko ma jednym biegu,masz uszkodzony silnik wentylatora.



Awatar użytkownika
jarazm
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 03, 2014 19:44
Lokalizacja: PZL

[mk4] Re: Problem z output testem wiatraka.

Post autor: jarazm » ndz wrz 23, 2018 11:57

Śmiem się nie zgodzić że nie ma takiego testu w MK4. Sam osobiście go robiłem przed zmianą licznika. W moim poprzednim liczniku o nr 1J0920801 E mogłem za każdym razem wykonać ten test.Na włączonym zapłonie i podpiętym VAG-u wentylator ruszał....ale po zmianie licznika na 1J5920826 C tego testu już nie mogę wykonać. Dlaczego tak jest tego nie wiem.



Xenerif
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: pn sty 27, 2014 13:05
Lokalizacja: Ostrzeszów/Poznań [Wlkp]

[mk4] Re: Problem z output testem wiatraka.

Post autor: Xenerif » ndz wrz 23, 2018 20:53

Pewne jest to że silnik wiatraka jest uwalony?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Diagnostyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości