[mk3] 1,9 tdi golf 3 - ciężko odpala na zimnym a jak odpali to kupa szarego dymu leci

Wszelakie info dotyczące diagnostyki,takie jak np.oceny logów itp.

Moderatorzy: italiano_83, G0 Karcio, Haki, Qto, marcin7x5, VIP

sirkris
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: pt gru 18, 2015 14:57
Lokalizacja: warszawa

[mk3] 1,9 tdi golf 3 - ciężko odpala na zimnym a jak odpali to kupa szarego dymu leci

Post autor: sirkris » pt sie 10, 2018 20:22

Cześć Wszystkim,

mam problem z odpalaniem swojego golfa 3 tdi GTI - ostatnio wlałem mu LiquiMolly do czyszczenia wtrysków - zalałem paliwo shell v power 100 i przejechałem około 800 km w dwóch ratach - wszystko było pięknie i cudownie - jakby ciszej, więcej mocy albo po prostu takie placebo ;)

problem pokazał się po powrocie do Warszawy - auto stało 3 dni i jak wsiadłem, to przy próbie odpalenia jakby paliwo nie dochodziło - kręcę kręcę i tak za trzecim razem po około 10 sek kręceniu samochód odpala ale jest pełno jasno szarego dymu - jak już dostanie paliwo to jest wszystko super - chodzi równo, żadnych oznak czegokolwiek - ale na zimnym po prostu nie chce odpalić a powiem, że w największych mrozach palił od pierwszego kopa.

Powiązuję to z zastosowaniem środka liquiMolly bo wcześniej nic takiego się nie działo - i tutaj moje pytanie - czy ktoś byłby w stanie wykonać logi i podpowiedzieć co może być przyczyną ?

z góry dziękuję!!!!

Krzysiek



ODPOWIEDZ

Wróć do „Diagnostyka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości