Sprężyny tylne do gwintu Leon 4x4

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

leonarl4x4
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sob sie 19, 2017 08:25

Sprężyny tylne do gwintu Leon 4x4

Post autor: leonarl4x4 » wt sie 29, 2017 13:39

Witam

Mam pewien problem,gdyż założyłem gwint AP do leona 1M 4x4,przód jest spoko gdyż mogę zejść nisko,natomiast tył to porażka.

No sprężynach z zestawu AP jest praktycznie nieznacznie niżej aniżeli na eibachu pro kit którego miałem wcześniej,dodam że regulację od razu zostały wywalone.

Już myślałem żeby założyć jakieś customy,tylko nie wiem o jakich parametrach musiały by być ?
W 4x4 nie ma za wiele miejsca na sprężynę tylną jak to ma miejsce w golfie 4.
Żeby leon z tyłu odpowiednio usiadł to sprężyna musiała by mieć jakieś 11 cm wysokości w zależności oczywiście jak twarda by była.

Myślałem żeby dać do zrobienia na kształt przednich z gwintu AP tylko o wiele krótsze.
Z tyłu mam amortyzatory kyb ultra sr gdyż jak założyłem te z gwintu AP to okazało się że są strasznie miękkie dlatego zostały kyb,a cały tył AP poszedł na sprzedaż.

Czytałem że zakładają FK88HA ale już nie ma szans żeby je dostać.
Zależy mi oczywiście żeby auto dobrze się prowadziło na prostej jak i w zakrętach.


Co myślicie o takim rozwiązaniu bo już nie mam pomysłów,myślałem że kupie gwint i to nie najtańszy i problem się rozwiąże,ale niestety tył w 4x4 to jest nieporozumienie jeśli chodzi o obniżenie.

Czekam na jakieś pomysły,bo na forum leonclub brak odzewu.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości