Zmienilem amory dalej trze!!!Za szeroka felga??

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

Awatar użytkownika
mlody87
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 756
Rejestracja: śr lis 22, 2006 22:42
Lokalizacja: Lublin
Auto: MK3 USA Turbo i MK4 GTD
Silnik: auq+
Kontakt:

Post autor: mlody87 » wt cze 24, 2008 20:50

Kisiel pisze:wogole sie nie uginaja
skąd mozesz wiedziec ze sie nie uginają, widziałes podczas jazdy co sie z nimi dzieje czy jak?? jak sie ich ręką nieda zgiąc to nie znaczy ze są złe ,na sportowym zawieszenie własnie lepiej jesli sa twardsze bo tak szybko nie dobije amor.


VW forever..

Awatar użytkownika
Kisiel
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2284
Rejestracja: sob sty 20, 2007 18:22
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Kisiel » śr cze 25, 2008 01:49

mlody87 pisze:skąd mozesz wiedziec ze sie nie uginają, widziałes podczas jazdy co sie z nimi dzieje czy jak?? jak sie ich ręką nieda zgiąc to nie znaczy ze są złe ,na sportowym zawieszenie własnie lepiej jesli sa twardsze bo tak szybko nie dobije amor.
mam porownanie tej samej zawiechy na piankowych opdbojach i na tym gumowym szicie z allegro
przy przyjezdzaniu przez prog zwalniajcy na piankowym w miare lagodnie przechodzilo autko a z kolei na gumowych (na tym samym progu i z ta sama predkoscia) tyłek mi ostro podskakiwal az sie wszystko w bagazniku przewalalo, wiec nie wmowisz mi ze gumowe sa dobre, one sie zachowuja jakby byly z z czegos na maksa twardego i wogole nie sprezynuja przy ewentualnym spotkaniu sie z tloczyskiem amora, to takie nienaturalne tlumienie bo jest zderzenie po prostu i pupa podskakuje

te gumowe odboje to cos na zasadzie gum wkladanych miedzy zwoje sprezyny (jelsui chodzi o zachowanie autka na wybojach)
mialem te odboje przez pewien krotki okres (doraznie bo ocieralo mi z tylu) i odradzam kazdemu je


[size=200][b][color=black][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=97453]Moja Czarna Perła[/url][/color][/b][/size] <--- SPRZEDANA
Obecnie Audi A3 8L 1.9 TDI 110PS
[img]http://images31.fotosik.pl/48/6a443d0601dd6d22.jpg[/img]

Awatar użytkownika
mlody87
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 756
Rejestracja: śr lis 22, 2006 22:42
Lokalizacja: Lublin
Auto: MK3 USA Turbo i MK4 GTD
Silnik: auq+
Kontakt:

Post autor: mlody87 » śr cze 25, 2008 10:02

Kisiel, no to widocznie ja miałem inne ale gumowe i były ok, wiesz moze te Twoje były zbyt długie i na progach zamist amortyzator pracowac w pewnym zakresie a dopiero pod koniec jak juz dochodzi do końca aby nie dobijał on cały czas trzymał jak te badziewne wkladki czy spinki gumowe, albo po prostu moje były krótsze i jak jezdziłem normalnie to amor spokojnie pracował dupą nie rzucało, a dopiero jak był obładowany i pracował po całości te odboje gdzies tam go usztywniały aby nie dobijał :)

aha i ja z allegro nie kupowałem tylko w sklepie z zawieszeniem i moze to tez róznica jakosci towaru, bo wiadomo co czasem mozna na alleg... kupic :crazy: taniej ale za to do du** jakosciowo.
Ostatnio zmieniony śr cze 25, 2008 10:03 przez mlody87, łącznie zmieniany 1 raz.


VW forever..

Awatar użytkownika
Kisiel
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2284
Rejestracja: sob sty 20, 2007 18:22
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Kisiel » śr cze 25, 2008 17:45

mlody87 pisze:wiesz moze te Twoje były zbyt długie
byly identycznej dlugosci i ksztaltu, nie zalozylbym za dlugich
mlody87 pisze:aha i ja z allegro nie kupowałem tylko w sklepie z zawieszeniem i moze to tez róznica jakosci towaru
mozliwe ze jeszcze inne sa
ja mam porownanie tych piankowych i tych gumowych przy przejazdach przez psa lezacego bez obladowania i z jedna osoba w aucie (tylko kierowca) i jest o niebo lepiej na piankowych


[size=200][b][color=black][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=97453]Moja Czarna Perła[/url][/color][/b][/size] <--- SPRZEDANA
Obecnie Audi A3 8L 1.9 TDI 110PS
[img]http://images31.fotosik.pl/48/6a443d0601dd6d22.jpg[/img]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości