Gofl mk2 -> zawieszenie Mk3 -> Kolumny Audi TT?

Wszystko na temat modyfikacji zawieszenia - gwinty, zawieszenia sportowe, pneumatyczne itp.

Moderatorzy: Moderatorzy, VIP

timonxxx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: pn kwie 14, 2014 09:31

Gofl mk2 -> zawieszenie Mk3 -> Kolumny Audi TT?

Post autor: timonxxx » wt kwie 04, 2023 22:30

Witam.
Montował ktoś całe kolumny z Audi TT (180hp 99r, przód napęd czy pochodne) do zestawu golf 2 z całym zawieszeniem od 3? Wydaje się że powinna podejść cała zwrotnica z amortyzatorem (górna poducha do zmiany) i dolnym sworzniem TT pod wahacz z mk3 (a dokładnie cordoba 99r 1.6 aft). Chodzi mi o finalną wysokość tego połączenia. Chcę to podłączyć pod obecną półoś z piastą 4x100 (średnica łożyska pod piastę pasuje).

Pozdrawiam,



Awatar użytkownika
indigo1975
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 262
Rejestracja: czw lut 04, 2010 22:46
Auto: vw golf 3 gtd/vw scirocco

Re: Gofl mk2 -> zawieszenie Mk3 -> Kolumny Audi TT?

Post autor: indigo1975 » sob kwie 15, 2023 20:38

Do golfa 3 probowalem zamontowac zwrotnice z amort. z golfa 4 -to chyba to samo co tt
kat kola zupelnie byl rozjechany ,jakies dziwne pochylenie mi wyszlo i dalem sobie spokoj. W mk 4 nie ma regulacji kata amortyzatora przy zwrotnicy i jeszcze gorny otwor kielicha w golfie 3 jest inaczej przesuniety niz w mk 4 i pochylenie kola jest do bani.Wahacze z mk 4 maja te sama dlugosc co mk3 2.0 i 2.8 .Buda z mk 4 jest szersza . Trzeba by bylo pomierzyc zestaw z audi i zestaw z mk 3.Cale uzbrojone sanki.


indigo1975

ODPOWIEDZ

Wróć do „Zawieszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 8 gości