Swap G60 z corrado do golfa II + skrzynia automat ???

Forum techniczne związane z silnikami G60

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

cargumpl
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob mar 16, 2013 22:25

Swap G60 z corrado do golfa II + skrzynia automat ???

Post autor: cargumpl » sob mar 16, 2013 23:55

Mam pytanko ponieważ zamierzam kupić silnik G60 na razie bez kompresora ale moje pytanie brzmi następująco. Na co koniecznie zwrócić uwagę i czego nie może brakować w zestawie do przekładki czyli:
1. Silnik ( wiadomo ) + osprzęt ( alternator paski itp )
2. Skrzynia ( z tego co wyczytałem + pedały i drążek zmiany biegów )
3. poduszka pod silnik ( Zauważyłem że jest inna )
4. Elektryka ( tu nie wiem co powinno być czytałem o jakimś sterowniku wtrysków ( drogi jest ))
5. intercooler + wszystkie przewody do powietrza
6. Inna jest obudowa filtra powietrza

I drugie pytanie ponieważ nie ukrywam że nie lobię manualnych skrzyni i czy pod pasowała by zwykła automatyczna z golfa II USA ( czy ktoś to próbował ) P.S nie zależny mi na prędkości maksymalnej a na przyspieszeniu
Czy może odpuścić i zamontować oryginalną ( Bo inaczej za takie pomysły mnie powiesicie ??? )



Awatar użytkownika
karolmarszal
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz sie 19, 2012 23:33
Lokalizacja: Szczecin/Korytowo

Swap G60 z corrado do golfa II + skrzynia automat ???

Post autor: karolmarszal » sob mar 23, 2013 15:46

Sterownikiem wtrysków jest komputer. Więc jak chcesz kupić taki silnik to od razu z całą wiązką i kompem, bo tak to robota głupiego.
Pasowałaby, ale weź kup w dobrym stanie. Bo przecież klamota nie ma sensu nawet zakładać :bajer: a po reszta po co automat do G60 :grin: proszę Cię. Ten silniczek, aż się prosi o dobrą skrzynie z krótkimi przełożeniami :-)

Napisz jak kupisz coś ciekawego.



turpik
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 85
Rejestracja: pt lut 06, 2009 15:36
Lokalizacja: DBL
Kontakt:

Swap G60 z corrado do golfa II + skrzynia automat ???

Post autor: turpik » ndz mar 31, 2013 04:29

najlepiej jest kupic caly komlet z jakiegos auta zeby pozniej sie nie bujac i szukac jakiejs *#cenzura#* co do automatu to jest taka mozliwosc ale to sa skrzynie starego typu i wolno zmieniaja biegi i tutaj mozna zepsuc cala frajde z jazdy g60 bo bedzie bardzo wolny



ODPOWIEDZ

Wróć do „G60”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości