1.8T 99r - Likwidacja blow-offa i powrót do serii

Forum techniczne związane z silnikami 1.8T / 20V

Moderatorzy: bugalon, kkkacper, toffic, VIP

ToTenCham90
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn lip 03, 2017 12:20

1.8T 99r - Likwidacja blow-offa i powrót do serii

Post autor: ToTenCham90 » pn lip 03, 2017 12:23

Witam serdecznie drodzy forumowicze. Zgłaszam się do Was z prośbą o pomoc. Zakupiłem trochę po znajomości GOLF-a IV na drugi samochód i chce go sobie porobić, głównie hobbystycznie, podłubać w nim i pobawić się w różne modyfikacje zwiększające moc ale bez większej ingerencji. Ma różne rzeczy juz zrobione typu obniżenie sprezyny itp. , więc myślę że to fajna baza żeby zrobic cos ciekawszego z tego auta. Wygląda dość interesująco. Ale do rzeczy... Jest w nim zainstalowany blow-off który moim zdaniem odbiera mu sporo mocy. Chciałbym go zdemontować i wrócić do tego jak to powinno wyglądać seryjnie. Założyłem temat właśnie z prośbą o pomoc, jak to przywrócić bardziej do serii. Widziałem tematy na forum w których wyjasnione jest jak zamienic na blow-offa ale odwrotnej instrrukcji nie znalazłem. Szukam konkretnego info krok po kroku co musze kupić i najlepiej w jakiej kolejnosci wymienic, żeby wrócić do stanu z przed wymiany. Niestety znajomy nie ma tych czesci i nie robił tego sam, wiec nie jest mi w stanie pomoc dodatkowo musi pilnie wyjechać. Bardzo serdecznie proszę Was o pomoc w tej sprawie, jesli jednak ktos znalazł gdzies podobny temat to prosze chociaż o link, ja nie znalazłem. Pozdrawiam i miłego weekendu wszystkim.



Awatar użytkownika
Mr Coffee
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 344
Rejestracja: ndz wrz 27, 2009 17:31
Kontakt:

1.8T 99r - Likwidacja blow-offa i powrót do serii

Post autor: Mr Coffee » ndz lip 23, 2017 16:35

zrób zdjęcie komory silnika to się zaznaczy co wywalić a co gdzie wstawić



ODPOWIEDZ

Wróć do „1.8T i 20V”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości