VIM DVD TV podczas jazdy tuner TV KONKRET MK7

Wszystko o nawigacji i CB Radiu.

Moderatorzy: k0nr4d, VIP

Awatar użytkownika
sim0n
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 159
Rejestracja: śr maja 18, 2016 11:47

VIM DVD TV podczas jazdy tuner TV KONKRET MK7

Post autor: sim0n » czw maja 19, 2016 16:50

Cześć,

Zakładam ten temat dlatego, że sporo szukałem konkretnych informacji na temat odblokowania oglądania DVD podczas jazdy i montażu Tunera TV i żadnych konkretnych informacji nie udało mi się znaleść ani ustalić.

Czy ktoś wie w jaki sposób bez negatywnych konsekwencji ani błędów odblokować oglądanie DVD podczas jazdy ? w moim przypadku jest to Discover Media PRO w MK7. I drugie pytanie czy i w jaki sposób można zamontować tuner telewizji naziemnej, żeby oglądać TV w samochodzie ? ? Czy macie jakieś adresy? sprawdzone i zaufane firmy np w KRAKOWIE?

W Krakowie znalazłem "jakąś" firmę od nawigacji która robi VIM za 200zł w Golfie 7 :los2: czy dają gwarancję i jak to robią nie chcą zdradzić a cena trochę wysoka jak za 10 min roboty...

Mam nadzieję, że nie tylko mnie ten temat się przyda :bajer:

Pzdr



Awatar użytkownika
sim0n
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 159
Rejestracja: śr maja 18, 2016 11:47

VIM DVD TV podczas jazdy tuner TV KONKRET MK7

Post autor: sim0n » pt maja 20, 2016 19:58

Nie wiedziałem, że to aż tak ciężki temat :los2:



mich77bor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 319
Rejestracja: ndz gru 18, 2011 15:50
Lokalizacja: DW

VIM DVD TV podczas jazdy tuner TV KONKRET MK7

Post autor: mich77bor » wt maja 31, 2016 21:08

Dzwoń do Piotrka 501637705.


Sprzedam nową półkę nad radio

bina bina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: sob lis 05, 2016 22:58

VIM DVD TV podczas jazdy tuner TV KONKRET MK7

Post autor: bina bina » ndz lis 06, 2016 12:32

Łączą się z systemem przez gniazdo OBD i ustawiają parametry km/h która fabrycznie ustawiona jest na 0 km/h na dużo większą np 250 km/h. Żeby to móc zmienić trzeba mieć jakiś specjalny program. Cała operacja trwała u mnie może 5 minut. Problem w tym że mam Discovery Media i moja navi nie obsługuje plików filmowych AVI itp



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja i CB Radio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości