MFD

Wszystko o nawigacji i CB Radiu.

Moderatorzy: k0nr4d, VIP

szujr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz wrz 21, 2008 23:46
Lokalizacja: Poznań/Nowy Tomyśl
Kontakt:

MFD

Post autor: szujr » ndz sty 12, 2014 01:17

Witam,
Pewnie za chwilę zostanę zrugany ale mam kilka pytań odnośnie nawigacji MFD. Czytam i czytam na różnych forach i mam coraz większy mętlik w głowie. Mianowicie.
Mam Golfa IV '04rok ze zwykłym radiem. Chcę założyć do niego nawigację. Czy wystarczy dokupić adapter których jest pełno na serwisach aukcyjnych? Czy trzeba jeszcze coś grzebać w okablowaniu?
Sam tego nie zrobię, bo jestem laikiem ale chcę wiedzieć o czym rozmawiam oddając auto do magików. Z góry dziękuję za łagodne traktowanie, bo jak mówię jestem laikiem w tym temacie.



Awatar użytkownika
Jarek_NS
Forum Master
Forum Master
Posty: 1886
Rejestracja: sob wrz 06, 2008 19:48
Lokalizacja: Nowy Sącz

MFD

Post autor: Jarek_NS » pn sty 13, 2014 10:36

Spokojnie sam to zrobisz, w car-tronicu kupisz adapter i antenę gps, jak to będziesz miał to sam spokojnie wszystko zepniesz bo wtyczki pasują tylko w jeno miejsce.

Jak nie chcesz adaptera to możesz dorobić wtyczkę i podpiąć dwa sygnały, galę i plus po stacyjce do złącza 26 pinów i zmostkować plus z pinem safe w kostce zasilania.
Jak będziesz brać MFD to szukaj wersji C, D lub G. Wersje A i B nie czytają polskich map.


Moje MK4 AXR+ Pakiet V6 MFD+FULL FIS EVOLO STP viewtopic.php?f=89&t=483752
Obrazek

szujr
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: ndz wrz 21, 2008 23:46
Lokalizacja: Poznań/Nowy Tomyśl
Kontakt:

MFD

Post autor: szujr » ndz lut 02, 2014 21:35

Super, dziękuję bardzo za wyczerpującą odpowiedź:)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Nawigacja i CB Radio”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości